وان اینچ

وان اینچ
1inch Network (1INCH)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت وان اینچ

خرید ارز وان اینچ

رمز ارز 1inch با دستاوردهای قابل توجه خود توجه جامعه رمزنگاری را به خود جلب کرده است. با ارزش بازار بیش از 500 میلیون دلار و حجم معاملات روزانه 322 میلیون دلار، ارز دیجیتال 1inch  خود را به عنوان یک رمز ارز موفق در بازار معرفی کرده است.

معرفی توکن 1 اینچی

توکن 1inch در هسته خود یک صرافی غیرمتمرکز است. به طور یکپارچه چندین صرافی رمز ارز را به یک پلتفرم متصل می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد کارآمدترین مسیرها را برای تبادل ارز دیجیتال در صرافی‌های مختلف کشف کنند. به طور سنتی، کاربران باید به صورت دستی هر صرافی را بررسی کنند تا بهترین قیمت ها را برای مبادلات خود بیابند. با این حال، رمز ارز 1inch با ارائه یک راه حل کارآمد و کاربر پسند، این دردسر را از بین می برد.

ارز 1inch چگونه کار میکند؟

تجمیع کننده های DEX مانند نقدینگی منبع ارز 1inch از DEX های مختلف، به آنها امکان می دهد نرخ های مبادله توکن بهتری را نسبت به آنچه که در هر صرافی واحدی پیدا می کنند به کاربران ارائه دهند. با تجمیع نقدینگی از منابع متعدد، رمز ارز 1inch  تضمین می‌کند که کاربران می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مطلوب‌ترین نرخ‌ها دسترسی داشته باشند. این رویکرد کارایی قابل توجهی را برای فرآیند تعویض توکن ها در DEX ها به ارمغان می آورد.

یک سفر سرمایه گذاری موفق 1inch

1inch Token اولین بار در آگوست 2020 پس از یک دور موفقیت آمیز سرمایه گذاری که 2.8 میلیون دلار جمع آوری کرد، شروع به کار کرد. این پروژه از سوی سرمایه گذاران برجسته مانند بایننس لبس، گلکسی دیجیتال، گرینفیلد وان، لیبرتوس کپیتال، دراگونفلای کپیتال، FTX، IOSG، LAUNCHub Ventures و Divergence Ventures حمایت شد. این پشتوانه قوی نشان دهنده اعتماد و اعتقادی است که رهبران صنعت به پتانسیل توکن 1 اینچی دارند.

حکمرانی فوری: توانمندسازی جامعه

چیزی که ارز دیجیتال 1inch را متمایز می کند، ویژگی حاکمیت فوری آن است که به کاربران امکان می دهد فعالانه در شکل دادن به آینده پروتکل مشارکت کنند. در مدل سازمان غیرمتمرکز مستقل (DAO)، دارندگان رمز ارز 1inch می توانند به تنظیمات پروتکل خاصی رأی دهند. این مکانیسم منحصربه‌فرد حکمرانی تضمین می‌کند که جامعه دارای صدایی است و نقشی اساسی در فرآیندهای تصمیم‌گیری ایفا می‌کند.

Tokenomics و در دسترس بودن

ارز دیجیتال 1inch دارای عرضه در گردش 181 میلیون توکن است که توسط بیش از 137000 دارنده نگهداری می شود. این توزیع گسترده رشد پذیرش و علاقه به توکن را برجسته می کند. شما می توانید توکن 1 اینچی را در صرافی های مختلف از جمله بایننس، Huobi Global، Uniswap و البته خود پلتفرم 1inch لیست شده پیدا کنید.

توکن 1 اینچی: تغییر دهنده بازی برای امور مالی غیرمتمرکز

ظهور امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) نحوه تعامل ما با خدمات مالی را تغییر داده است. همانطور که محبوبیت صرافی های غیرمتمرکز همچنان در حال رشد است، رمز ارز 1inch به عنوان یک بازیگر کلیدی در بازار ظاهر شده است. بیایید عمیق‌تر به این بپردازیم که چه چیزی ارز 1inch را منحصر به فرد می‌کند و چگونه دنیای مالی غیرمتمرکز را متحول می‌کند.

آینده ارز دیجیتال 1inch

همانطور که 1inch Token رو به جلو حرکت می کند، هدف آن ارتقای پیشنهادات و گسترش اکوسیستم خود است. تیم پشت این پروژه متعهد به توسعه برنامه های مشوق، ویژگی ها و مشارکت های جدید است که باعث رشد پلت فرم می شود. هدف 1inch Token با ماندن در خط مقدم نوآوری، ارائه تجربه بی نظیر DeFi به کاربران است.

فروش و خرید ارز دیجیتال 1inch

همانطور که گفته شد رمز ارز 1inch بعنوان یک رمز ارز کاربردی توانسته است محبوبیت ویژه ای را در بازار ارزهای دیجیتال بدست بیاورد از این رو نظر بسیاری از فعالان حوزه رمز ارزی به 1inch جلب شده است. افزایش تقاضا برای این رمز ارز سبب افزایش میزان فروش و خرید 1inch  شده است و طبیعتا قیمت ارز 1inch نیز افزایش خواهد داشت.

اگر بدنبال فروش و خرید ارز دیجیتال 1inch هستید میتوانید با ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال ارس بیت در یک بستر امن و مطمئن با کمترین کارمزد معامله خود را انجام دهید.

احراز هویت سریع، برداشت آنی ریال و معاملات با قیمت های جهانی از ویژگی های منحصر بفرد صرافی ارز دیجیتال ارس بیت است.

خرید ارز دیجیتال 1inch

برای خرید ارز دیجیتال 1inch میتوانید وارد حساب کاربری خود در صرافی ارز دیجیتال ارس بیت شده و با مراجعه به بخش بازارها مشخصات معامله خود را از قبیل مقدار و قیمت ارز 1inch  وارد کرده و معامله خرید 1inch  خود را انجام دهید.

همانطور که پیشتر گفته شد معاملات در صرافی ارز دیجیتال ارس بیت با کمترین کارمزد و منطبق بر قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال انجام میشود. بعد از خرید ارز 1inch  میتوانید آن را در کیف پول رمز ارز ارس بیت خود نگهداری کنید و یا آنرا به هر مقصدی انتقال دهید. کارمزد انتقال 1inch  در صرافی ارز دیجیتال ارس بیت منطبق بر شبکه بوده و مبلغ مازادی از آن را نمیپردازید.

فروش ارز دیجیتال 1inch

برای فروش ارز دیجیتال 1inch همانند خرید با مراجعه به بازار ارز دیجیتال میتوانید مشخصات معامله فروش خود را از قبیل مقدار و قیمت ارز 1inch ثبت کنید و معامله فروش خود را با کمترین کارمزد انجام دهید.

بعد از فروش ارز دیجیتال 1inch میتوانید ریال حاصل از معامله خود را بصورت آنی به کیف پول خود انتقال بدهید.

قیمت ارز وان اینچ

جمع بندی

ارز دیجیتال 1inch بعنوان یک رمز ارز رو به رشد در بازار ارزهای دیجیتال شناخته میشود که با ارائه خدمات بسیار کاربردی توانسته است شیوه معاملاتی بسیار از تریدرها را تغییر دهد. رمز ارز 1inch توانسته است جایگاه مطلوبی را در بازار ارزهای دیجیتال به خود اختصاص دهد. میتوانید برای فروش و خرید ارز دیجیتال 1inch حساب کاربری خود را در کمتر از 3 دقیقه در بازار ارس بیت ایجاد کرده و در کمال امنیت با پشتیبانی 24 ساعته معاملات خود را انجام دهید.

سوالات متدوال

میتوانید با مراجعه به حساب کاربری خود در ارس بیت معامله خرید ارز 1inch را انجام دهید.

ارز دیجیتال 1inch با توجه به اینکه یک رمز ارز پیشرو در بازار است توانسته است جایگاه خوبی را کسب کند و با توجه به خدمات متمایزی که ارائه میکند، آینده روشنی را میتوان متصور بود.