درباره ارس بیت

ارس بیت حاصل تلاش جمعی از نخبگان و دانش‌آموختگان بهترین دانشگاه های کشور در راستای ارائه‌ی پاسخی مطمئن و عادلانه به نیاز کاربران ایرانی در حوزه معاملات رمز ارز است.

عدم امنیت سرمایه گذاری، دسترسی سخت به بازارهای جهانی و برخی کارمزدهای نامتعارف را میتوان سه دلیل عمده‌ی ما برای گام برداشتن در این مسیر دانست، ما در ارس بیت در تلاش هستیم بتوانیم مسیری آسان و امن را برای معاملات رمز ارز فراهم کنیم، امیدواریم بتوانیم خدمتی آنگونه که شایسته شماست را ارائه دهیم.

درباره ارس بیت

امنیت ارس بیت

اولین دغدغه ‌ما در پلتفرم معاملات رمز ارز ارس بیت حفظ امنیت سرمایه گذاران در بازارهای مالی رمز ارزهاست، از این رو سیستمی متمرکز طراحی کرده‌ایم تا بتوانیم حافظ سرمایه گذاریهای شما از مشکلات احتمالی امنیتی باشیم. کیف پول شما با ضریب امنیتی بالا از ورودهای نامتعارف احتمالی حفاظت و تمام برداشت ها با تائید دو مرحله‌ای از جانب شما ممکن خواهد بود.

1 رمز گذاری

تمامی اطلاعات بین کاربر و سامانه توسط پروتکل‌های SSL رد وبدل و رمزنگاری می‌شود به گونه‌ای که امکان سرقت اطلاعات وجود ندارد.

2 کارمزد پایین و سرعت بالای معاملات

ارس بیت کارمزدی بسیار پایین برای معاملات رمز ارز وضع کرده است که میتواند یاری‌گر شما در معاملات رمز ارز باشد. همچنین سرعت معاملات در بازارهای ارس بیت رقابت پذیر با پلتفرم های بین المللی است که از دستاوردهای ما برای ارائه خدمات مطلوب است.

3 نقد شوندگی بالا

بازار معاملاتی ارس بیت با بیش از ۱.۰۰۰ کاربر فعال و متصل به بازارهای جهانی گام بلندی در جهت نقدشوندگی دارایی شما برداشته است.

4 خدمات با کیفیت

اطلاع رسانی مستمر از تمامی اتفاقاتی که در حساب کاربری ارس بیت شما به وقوع می‌پیوندد گامی است دیگر در راستای دغدغه اصلی ما که همان ارائه خدمات با کیفیت بالاست.

5 تایید دو مرحله‌ای

تمامی سطح دسترسی‌ها به امکانات مهم سامانه نظیر ورود به سامانه، برداشت از کیف پول و تغییر رمز عبور سامانه، دارای فرآیند تأیید دو مرحله ای(Two Factor Authentication) است.

6 امنیت اطلاعات کاربران

تمامی داده‌های مهم و هویتی کاربران، به صورت رمزنگاری شده ذخیره می‌گردد. در این صورت حتی اگر نفوذی به سرور صورت بپذیرد شخص نفوذگر هیچ گونه سوءاستفاده ای از این اطلاعات نمی‌تواند داشته باشد.