آلیس

آلیس
MyNeighborAlice (ALICE)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت آلیس

خرید آلیس ، مشاهده قیمت آلیس

ارز دیجیتال آلیس توکن بومی بازی همسایه من آلیس یا همان My Neighbor Alice می باشد. با توجه به 3 جزئی بودن نام این بازی متاورسی برخی از گیمرها آن را به نام MNA می شناسند.

توکن آلیس که در حال حاضر رتبه 321 بازار کریپتو را از آن خود کرده است در دسته توکن های حاکمیتی قرار دارد. در واقع شما با خرید آلیس می توانید عضو یک سازمان غیرمتمرکز شوید و در آن حق رای داده باشید. در ادامه در مورد این موضوع بیشتر توضیح خواهیم داد.

اما همان طور که گفتیم این رمز ارز با بازی متاورسی مای نیبر آلیس شناخته می شود. پس یکی از راه های میان بر برای درک بهتر ماهیت ارز دیجیتال Alice شناخت My Neighbor Alice می باشد.

این آگاهی به ما کمک می کند تا بتوانیم آینده ارز Alice را بهتر ارزیابی نماییم. بدون شک شناخت از آینده رمز ارز آلیس می تواند تصمیم گیری ما را در خصوص خرید آلیس یا فروش آن منطقی تر نماید.

قبل از معرفی توکن آلیس بهتر است روند قیمت آلیس را در این سال ها بررسی نماییم. ارز دیجیتال آلیس همانند دیگر رمز ارز ها افت زیادی را در سال 2022 تجربه کرده است. قیمت ارز Alice از سقف قیمتی 34 دلاری امروز به محدوده 2 دلاری رسیده است.

اما نکته مهم درباره ارز آلیس این است که این ارز برای اوج گیری مجدد نیاز به نقدینگی بالایی ندارد. تنها 0.007 حجم معاملات بازار کریپتو کارنسی مربوط به این ارز دیجیتال می باشد. این بدین معنی است که با نقدینگی بسیار پایین نیز می توان این ارز را به روزهای اوج خود برگرداند.

واقعیت بالا را می توان در معاملات سال 2023 ارز آلیس به وضوح دید. ارز دیجیتال آلیس در روزهای پایانی سال 2022 و در نخستین ماه جدید میلادی توانسته نزدیک به 100 درصد بازدهی داشته باشد. پس برای خرید آلیس به عنوان یک ترید کوتاه مدت باید تمرکز زیادی روی نوسانات آن داشته باشید.

با همه این افت و خیزها ارز دیجتیال آلیس با اوج قیمتی خود فاصله زیادی دارد. سوال اصلی اینجاست که آیا خرید رمز ارز آلیس در این قیمت ها ارزنده است ؟

دو دیدگاه را می توان برای پاسخ به این سوال در نظر گرفت. یک نگاه ، نگاه تکنیکالی است و دیدگاه دیگر نگرش سرمایه گذاری.

تحلیل تکنیکال آلیس با توجه به سبک هر تریدری می تواند متفاوت باشد. هر تریدری استراتژی مشخصی را برای تحیل تکنیکال ارز Alice در نظر می گیرد. با توجه به این اصل مهم نمی توان یک تحلیل تکنیکال واحد برای ارز آلیس در نظر گرفت.

اما کسانی که قصد خرید ارز آلیس را به منظور سرمایه گذاری دارند کافی است رود مپ My Neighbor Alice را مطالعه نمایند. در این نقشه راه به طور کامل برنامه ها و آینده ارز دیجیتال آلیس به روشنی بیان شده است. در ادامه به معرفی بازی متاورسی همسایه من آلیس و نقش توکن آلیس در آن پلتفرم اشاره می نماییم.

خرید و فروش آلیس

معرفی My Neighbor Alice و توکن Alice

صنعت پرسود گیم در بستر فناوری بلاکچین ماهیت جدیدی برای خود پیدا کرده است. اگر شما هم جزو طرفداران بازی های دیجیتال هستید My Neighbor Alice شگفت زده تان خواهد کرد.

اگر هیچ گونه اطلاعاتی راجع به بلاکچین ندارید نگران نباشید. این بازی برای همه افراد است. برای همه کاربرانی که می خواهند از تجربه گیم پلی لذت ببرند.

اما این بازی متاورسی برای افرادی که در بازار کریپتو کارنسی فعال هستند نیز سورپرایزهای ویژه ای دارد. از طریق مای نیبر آلیس هم به بازار ان اف تی ها دسترسی خواهید داشت و هم به دنیای واقعیت مجازی و هم به بازار ارز دیجیتال.

مای نیبر آلیس به گونه ای طراحی شده که به بازیگرانش اجازه می دهد که مالک بازی شوند. یعنی هر گیمری می تواند حضور در یک دنیای دموکراتیک را در یک سازمان غیرمتمرکز Dao تجربه نماید. اینجاست که نقش توکن حاکمیتی آلیس پر رنگ تر می شود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

ایده اصلی پلتفرم ارز دیجتیال آلیس از کجا آمده است ؟ همسایه من آلیس زائیده فکر یک استودیوی بازی تعاملی به نام Antler Interactive می باشد. این شرکت یکی از موسسات پیشرو در زمینه بازی های متاورسی است که مطالعات متعددی را بر روی این نوع از بازی ها انجام داده است.

این استودیو در طراحی مای نیبر آلیس از پلتفرم Chromia استفاده نموده است و ویژگی های پیشرفته بلاکچین و Defi را در آن طراحی کرده است. بیایید در مورد My Neighbor Alice بیشتر بدانیم.

مای نیبر آلیس سعی دارد با ایجاد یک محیط پویا کاربران را به یک چالش اجتماعی دعوت نماید. مکانی که در آن افراد با یکدیگر دوست می شوند و آلیس را در انجام فعالیت های روزانه خود یاری می نمایند. به ازای این کمک شما پاداش دریافت می کنید و می توانید آن را با دوستانتان مبادله نمایید.

مشاهده قیمت آلیس

شما می توانید در این سرزمین رویایی برای خود زمین بخرید و آن طور که دلتان بخواهد آن را تزئین نمایید. برای تامین بودجه و ساخت خانه تان کافی است از توکن های NFT داخل برنامه استفاده نمایید.

اما همان طور که گفتیم هدف از طراحی مای نیبر آلیس تنها برای افراد فعال در حوزه بلاکچین نیست. تیم توسعه دهنده قصد دارد که کل گیمرها مخاطب این بازی متاورسی شوند. به همین خاطر است که هیچ ردپایی از بلاکچین در این بازی دیده نمی شود. حتی تیم فنی My Neighbor Alice سعی کرده اند تا جایی که امکان دارد کیف پول های بلاکچینی را به شکل ساده تری در اختیار بازیکنان قرار دهند.

توکن آلیس چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

توکن Alice ارز اصلی بازی متاورسی My Neighbor Alice می باشد. به دارندگان ارز آلیس اجازه داده می شود تا بازی کنند ، کسب درآمد کنند و یکی از اعضای اصلی سازمان غیر متمرکز پلتفرم آلیس شوند. از مهمترین کاربردی های توکن My Neighbor Alice می توان به موارد زیر اشاره نمود :

1- داخل بازی My Neighbor Alice

ارز آلیس را می توان در بازار برای خرید دارایی های مورد نیاز استفاده کنید. با توجه به اینکه پایه اصلی این بازی ساختمانی است لذا عین دنیای واقعی برخی مصالح برای ساخت ملک خریداری شده لازم و ضروری است.

2- کسب درآمد از طریق مای نیبر آلیس

شما می توانید برای بازدید از ساختمانی که طراحی کرده اید ورودیه بگذارید. این هزینه را می توانید از طریق توکن آلیس از کاربران دریافت نمایید.

همچنین شما می توانید با به اشتراک گذاری تجارب خود در بازی امتیازها و جوایز ویژه ای به شکل توکن مای نیبر آلیس دریافت نمایید.

3- باز شدن قفل محتوای ویژه در سرزمین آلیس

برخی از ماموریت ها و ویژگی های خاص مثل باز کردن فروشگاه تنها برای دارندگان توکن Alice امکان پذیر است.

اتریوم 2 در چندین مرحله به اجرا در خواهد آمد که در ادامه به فازهای عملیاتی آن به صورت کلی اشاره می کنیم :

اولین مرحله ارتقا شبکه اتریوم :

4- نقش حاکمیتی توکن همسایه من آلیس

مالکیت حاکمیت آلیس هر کاربری را قادر خواهد ساخت تا در طرح ها و ساختارهای یک سازمان غیر متمرکز اظهار نظر نماید. این حق رای گیری از طریق رمز ارز آلیس امکان پذیر می باشد. جالب اینجاست که به منظور تشویق کاربران برای شرکت در فرآیند رای گیری جوایزی برای آنها در نظر گرفته شده است.

البته هیچ الزامی به عضو شدن در سازمان غیر متمرکز Dao برای دارندگان ارز آلیس وجود ندارد. تیم توسعه دهنده این الزام را برداشته تا گیمر ها تنها از بازی لذت ببرند و درگیر یک پروژه بلاکچینی نشوند.

اما این نکته را هم باید بدانید که عرضه توکن Alice به 100 میلیون توکن محدود می باشد. نحوه تخصیص ارز دیجیتال آلیس به این صورت است :

21 ملییون آن در عرضه اولیه به فروش رفت

15 میلیون ارز آلیس به تیم اصلی اختصاص یافته است.

15 میلیون رمز ارز alice به گروه بازاریابی و مارکتنیگ تخصیص داده شده است.

8 میلیون ارز دیجیتال آلیس به عنوان جایزه در نظر گرفته شده است.

16 میلیون ارز My Neighbor Alice به اکوسیستم بازی صرف شده است

5 میلیون ارز همسایه من آلیس به عنوان طرح های تشویقی به کاربران اعطا خواهد شد.

20 میلیون باقی مانده به عنوان ذخیره ارزش نگهداری شده است.

رمز ارز آلیس بر بستر اتریوم راه اندازی شده است که با توکن ERC-20 Ethereum قابل تعویض می باشد.

بلی- این بازی متاورسی از اوایل سال 2021 در فروشگاه steam برای علاقمندان به گیم قابل دسترسی است.

بله – هر کاربری می تواند جهت حمایت از این پرژه توکن های آلیس خود را در این اکوسیستم استیک نماید.

با توجه به رود مپ مشخص و مسیری که برای این ارز دیجیتال در نظر گرفته شده است آینده روشنی در انتظار این ارز دیجتیال باشد.

با توجه به آنچه گفته شد خرید آلیس برای یک سرمایه گذاری بلند مدت می تواند مناسب باشد. هر چند تریدر ها تا بلوغ کامل ارز آلیس می توانند از نوسانات این ارز استفاده کرده و روی این ارز ترید نمایند.

خرید ارز دیجیتال آلیس صرافی آنلاین ارس بیت

با توجه به آنچه گفته شد خرید آلیس در این قیمت ها برای هولدر ها می تواند به شدت جذاب باشد. آینده آلیس با توجه به اینکه دست روی یک صنعت پرسود گذاشته است می تواند بسیار درخشان باشد. البته این موضوع به شرطی است که تیم توسعه دهنده بخواهد این پروژه به راهی که آغاز کرده متعهد بماند.

به هر حال دنیای کریپتو کارنسی ها ریسک های مربوط به خودشان را دارد. چه میزان از پروژه هایی که نامی نداشتند ولی توانستند با یک استراتژی موفق به سود آوری برسند. در نقطه مقابل نیز پروژه هایی بوده اند که با سود آوری تضمینی پای به این بازار گذاشته اند ولی امروز خبری از آنها نیست.

اگر با مطالعه کافی نسبت به قیمت آلیس تصمیم به خرید Alice گرفته اید کافی است به سایت صرافی آنلاین ارس بیت مراجعه نمایید. صرافی ارز دیجیتال ارس بیت این ارز محبوب را به بهترین قیمت بازار به کاربران خود ارائه می نماید. علت پایین بودن قیمت Alice در صرافی ارس بیت قیمت ارزان تتر در صرافی اینترنتی ارس بیت می باشد.

پایین ترین قیمت تتر ایران در صرافی ارس بیت باعث شده است تا شما بتوانید بهترین قیمت آلیس را در این صرافی مشاهده نمایید. با خرید آلیس از صرافی ارز دیجیتال ارس بیت خواهید توانست تعداد بیشتری از توکن آلیس را در کیف پول ذخیره نمایید.