انکر

انکر
Ankr (ANKR)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت انکر

ارز دیجیتال انکر یک بستر مدیریتی برای محاسبه های ابری هست. هر چقدر که مراکز داده و سرویس های ابری متمرکز کاربرد خود را در دنیای بلاکچین از دست میدهند، به همان میزان رایانش ابری برای افزایش و بهبود شبکه بلاکچین قوت میگیرد. ارز دیجیتال ANKR که بر بستر اتریوم فعالیت میکند. این ویژگی به ارز دیجیتال ANKR اجازه میدهد که برای سهام داری، حاکمیت و پرداخت های رمز ارزی و ایجاد برنامه های غیر متمرکز استفاده شود. جالب است بدانید ارز دیجیتال انکر بیش از 40 پروتکل بلاکچین را برای توسعه و سهامداری پشتیبانی میکند.

خرید و فروش انکر در صرافی ارز دیجیتال ارس بیت

اگر شما هم جزو افرادی هستید که بدنبال خرید انکر با قیمت مناسب و کارمزدهای عادلانه هستید بازار مبادلات رمز ارز ارس بیت میتواند گزینه خوبی برای مبادلات شما باشد. خرید ارز دیجیتال انکر را با استفاده از پلتفرم رمز ارز ارس بیت میتوانید در کمترین زمان انجام دهید و آن را به هر مقصدی انتقال دهید. فروش ارز انکر هم از قاعده مستثنی نیست. شما میتوانید برای فروش ارز انکر با قیمت لحظه ای ارز انکر استراتژی معاملاتی رمز ارز خود را پیاده کنید.

اگر معامله ارز انکر را در دستور کار معاملاتی خود دارید، تنها کافیست یک حساب کاربری در صرافی رمز ارز ارس بیت ایجاد کنید و معامله فروش یا خرید ارز انکر را انجام دهید.

خرید ارز انکر

برای خرید ارز انکر بعد از اینکه موجودی خود در ارس بیت را افزایش دادید میتوانید با مراجعه به بخش بازار حرفه ای معامله خرید رمز ارز انکر را قیمت لحظه ای ارز انکر انجام دهید. در این بخش قیمت ارز انکر را وارد و بر حسب موجودی خود میزان خرید ارز انکر را انتخاب کنید و با انتخاب دکمه خرید معامله شما صف انجام قرار خواهد گرفت.

توجه داشته باشید که خرید ارز انکر همانند سایر رمز ارز ها با یک کارمزد پله ای برای شما انجام خواهد گرفت، بگونه ای که با افزایش میزان معاملات شما، کارمزدی که به ازای هر معامله پرداخت خواهید کرد، کاهش میابد.

خرید ارز انکر

فروش انکر

فرآیند فروش ارز انکر هم همانند خرید رمز ارز انکر بسیار ساده است. شما میتوانید برای فروش ارز انکر وارید صفحه بازار حرفه ای شوید. در بخش فروش قیمت ارز انکر و میزان ارز انکر که میخواهید بفروشید را وارد کرده و معامله خود را ثبت کنید. توحه داشه باشید که قیمت ها در بازار رمز ارز ارس بیت بر حسب قیمت های جهانی است، این مورد میتواند شما را در معالمه با قیمت جهانی ارز انکر یا سایر رمز ارزها یاری کند.

بعد از فروش ارز انکر اگر قصد برداشت ریال دارید، میتوانید با بهرمندی از بخش برداشت آنی ریال ارس بیت کل موحودی خود را در کمتر از چند ساعت در کارت بانکی خود دریافت کنید.

تحلیل آینده قیمت ارز انکر ANKR

ارز دیجیتال انکر ، همانطور که گفته شد برای بهبود عملکرد شبکه بلاکچین راه اندازی شده است. از این رو با افزایش نیاز به خدماتی که ارز دیجیتال ANKR انجام میدهد، طبیعتا این رمز ارز نو ظهور و تازه وارد کاربرد های بیشتری میگیرد.

از این رو میتوانیم آینده قیمت ارز انکر را بسیار درخشان بدانیم، چرا که افزایش نیاز و کاربرد رمز ارز انکر میتواند تاثیر مستقیمی بر قیمت ارز انکر داشته باشد.

برای تحلیل های تکنیکال ارز انکر نیز میتوانید از نمودار قیمت ارز انکر که در ابتدای همین صفحه ارائه شده است استفاده کنید و با تحلیل قیمت ارز انکر معامله مد نظر خود را انجام دهید.

تاریخچه ارز انکر

شبکه ارز انکر در سال 2017 در دانشگاهی بنام بروکلی تاسیس شد. خدمت اولیه این شبکه ارائه پلتفرم محاسباتی توزیع شده بود. چندلر سونگ که در ابتدا بعنوان مهندس فناوری اطلاعات آمازون در حال فعالیت بود مدیر عامل این شرکت است. ارز دیجیتال انکر توانسته است با وجود مدت زمان فعالیت نسبتا کم خود توحاهت بسیاری را در بازار رمز ارز به خود جلب کند تا جایی که رایان فانگ بعنوان یک بانکدار شناخته شده، در این پروژه سرمایه گذاری کرده است. در حال حاضر شرکت ارز دیجیتال انکر دارای 28 نفر نیروی متخصص است که در حال توسعه شبکه ارز دیجیتال انکر هستند.

چه چیزی ارز دیجیتال انکر را منحصر به فرد میکند؟

بستر ارز دیجیتال انکر به افراد این امکان را میدهد که لتوانند با هزینه کمتری به رایانش ابری دسترسی داشته باشند. یا اینکه اگر یک سیستم بلااستفاده دارند آن را در اختیار شبکه قرار دهند و از این طریق ارز دیجیتال انکر دریافت کنند. در عین حال شبکه رمز ارز ANKR این امکان را میدهد که در سطح بالایی از امنیت بتوانند این خدمات را دریافت و یا ارائه دهند.

چگونه ارز دیجیتال انکر بخریم؟

خرید ارز دیجیتال انکر بسیار ساده و آسان است. ابتدا باید یک حساب کاربری در صرافی ارز دیجیتال ارس بیت ایجاد کنید. این فرآیند بهمراه احراز هویت تنها در چند دقیقه انجام خواهد گرفت. یعد از اینکه پیامک فعالسازی حساب کاربری خود را دریافت کردید، موجودی کیف پول ارس بیت خود را افزایش دهید. حال میتوانید با مراجعه به بخش بازار حرفه ای و انتخاب رمز ارز ANKR، در صفحه معامله ارز انکر و در بخش خرید مشخصات معامله ارز انکر را شامل مقدار و قیمت ارز ANKR را وارد کنید.

قیمت ارز انکر

با انتخاب دکمه خرید معامله شما در صف انجام قرار خواهد گرفت. طبیعی است که هر چقدر قیمتی که برای معامله انتخاب میکنید به قیمت لحظه ای ارز ANKR نزدیک تر باشد معامله شما در مدت زمان کوتاهتری انجام خواهد گرفت.

فرآیند فروش ارز دیجیتال انکر نیز دقیقا به همین شیوه است.

انکر یک رمز ارز نو پا است که خدمات رایانش ابری را ارائه میکند. بستری مناسب برای محاسبات ابری که برای تقویت قدرت محساباتی شبکه بلاکچین ایجاد شده است.

شما میتوانید برای مشاهده قیمت لحظه ای ارز انکر از نمودار قیمت ارز دیجیتال انکر در ابتدای همین صفحه استفاده کنید.

با اینکه کیف پول ارس بیت توسط تیم امنیتی صرافی ارز دیجیتال ارس بیت در بالاترین میزان امنیت قرار دارد اما اگر که قصد نگهداری ارز انکر را خارج از صرافی ارز دیجیتال دارید، کیف پول تراست ولت بعنوان امن ترین کیف پول تبفن همراه به شما توصیه میشود.