ای پی آی 3

ای پی آی 3
API3 (API3)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت ای پی آی 3

خرید ارز ای پی آی 3

پروژه API3 پیشروی انتقال از شبکه‌های اوراکل شخص ثالث قدیمی به راه‌حل‌های اوراکل شخص اول است و امنیت، کارایی و شفافیت منبع داده‌ای را ارائه می‌دهد. ما به این خواهیم پرداخت که پروژه API3 شامل چیست، چگونه کار می کند، مشکلی که قصد حل آن را دارد، ارز دیجیتال API3 و همچنین تیم و شرکای آن.

API3 چیست؟

API3 پلتفرمی است که در دسامبر 2020 راه اندازی شد و برنامه های غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین (dApps) را برای دسترسی به داده ها و خدمات جهانی از طریق API های استاندارد (واسط های برنامه نویسی برنامه) توانمند می کند. توسعه‌دهندگان می‌توانند از رابط‌های plug-and-play از پیش ساخته شده استفاده کنند، و آنها را قادر می‌سازد تا داده‌های دنیای واقعی، مانند جزئیات مکان یا پرداخت، را بدون تکیه بر سرورهای خارجی یا واسطه‌ها به دست آورند.

API ها با استفاده از فرمت های مستند، انتقال یکپارچه داده ها و خدمات بین برنامه ها را تسهیل می کنند. به عنوان مثال، صرافی‌های ارزهای دیجیتال از APIهای پلتفرم‌هایی مانند Coin Market Cap برای ارائه اطلاعات به‌روز بازار در وب‌سایت‌ها یا برنامه‌های تلفن همراه خود بدون ادغام مستقیم آن با پلتفرم خود استفاده می‌کنند. به طور مشابه، اتصال یک درگاه پرداخت ارز دیجیتال به یک وب سایت تجارت الکترونیک اغلب شامل استفاده از API است که امکان یکپارچه سازی آسان برای جمع آوری پرداخت های ارز دیجیتال از طریق وب سایت را فراهم می کند.

کابرد پلتفرم API3

API3 با تسهیل ارائه داده های خارجی دقیق به محیط های زنجیره ای با این مشکل مقابله می کند. تشخیص می‌دهد که ایجاد پلتفرم‌ها و بازارهای برنامه غیرمتمرکز قدرتمند، نیاز به ادغام داده‌های غیر بلاک چین در بلاک چین دارد. با ساخت API های غیرمتمرکز (dAPI)، API3 فرآیند وارد کردن داده ها به بلاک چین را ساده می کند و نیاز توسعه دهندگان را برای تکیه بر شرکت های دروازه بان یا فناوری های اختصاصی برای سازگاری حذف می کند.

نودهای Oracle منحصر به فرد API3 توسط خود ارائه دهندگان API میزبانی می شوند. این رویکرد آن را از دیگر اوراکل های شخص ثالث متمایز می کند، زیرا روابط مستقیم برقرار می کند و استقلال بیشتری به منابع داده می دهد. فرآیند ایجاد این گره‌های شخص اول به عنوان فناوری Airnode شناخته می‌شود که از قراردادهای هوشمند روی اتریوم برای تبدیل APIها به dAPI استفاده می‌کند. علاوه بر این، dAPIها در مقایسه با راه حل های دیگری که واسطه ها را شامل می شوند، امنیت و کارایی هزینه بیشتری را ارائه می دهند. می توان به آنها برای ارائه داده های دقیق و محافظت از ارائه دهندگان API در برابر سوء استفاده توسط اشخاص ثالث بی پروا اعتماد کرد. در قلب این فرآیند توکن API3 قرار دارد.

معرفی ارز دیجیتال API3

اکنون، بیایید به ارز دیجیتال API3 بپردازیم، رمز ارز ابزار اصلی پلتفرم API3. ارز دیجیتال API3 اهداف متعددی را در اکوسیستم انجام می دهد. می‌توان از آن برای پرداخت هزینه‌های اشتراک در dApps استفاده کرد و به کاربران اجازه دسترسی به Airnodes را می‌دهد، که اجزای حیاتی شبکه غیرمتمرکز ارائه‌دهنده API برای توسعه‌دهندگان هستند.

ارز دیجیتال API3 به همه اعضای جامعه اجازه می دهد تا در اداره و افزایش ارزش شبکه غیرمتمرکز مشارکت کنند. این پروژه با ارائه جوایز و پاداش به دارندگان رمز ارز API3 که توکن های خود را در قرارداد بیمه قرار می دهند، مشوق مشارکت می شود.

کاربردهای ارز دیجیتال API3

موارد استفاده کلیدی برای رمز ارز API3 در اینجا آمده است:

  1. پاداش دادن

دارندگان رمز ارز API3 که توکن‌های خود را به اشتراک می‌گذارند، درآمد dAPI و پاداش‌های تورمی دریافت می‌کنند، که مشارکت فعال را تقویت می‌کند و مالکیت توکن را تشویق می‌کند.

  1. وثیقه

ارز دیجیتال API3 خدمات بیمه ای ارائه می دهد که با به اشتراک گذاشتن خطرات بین شرکت کنندگان و به حداقل رساندن خسارات احتمالی، از کاربران در برابر شکست dAPI محافظت می کند.

  1. حق اعمال نظر

دارندگان ارز API3 حق رای دادن در مورد تغییرات پارامترها و ویژگی های API3 را دارند که امکان تصمیم گیری غیرمتمرکز را در اکوسیستم API3 فراهم می کند.

رمز ارز API3 در مجموع حدود 111 میلیون عرضه دارد که ارزش بازار آن حدود 319 میلیون دلار است.

معامله ارز دیجیتال API3

برای معامله ارز دیجیتال API3 میتوانید یک اکانت در پلتفرم تبادل رمز ارز ارس بیت ایجاد کنید. ساخت اکانت در ارس بیت در کمتر چند دقیقه و تنها با چند کلیک امکان پذیر است. معاملات رمز ارز در پلتفرم معاملات ارز دیجیتال ارس بیت علاوه بر کارمزد بسیار پایین به سرعت برای شما انجام میشود.

خرید ارز ای پی آی 3

خرید ارز دیجیتال API3

برای خرید ارز دیجیتال API3 میتوانید وارد اکانت ارس بیت خود شده و با افزایش موجودی تومان خود در صفحه بازارها و انتخاب رمز ارز API3 مشخصات معامله خود از قبیل مقدار و قیمت ارز API3 را وارد کرده و معامله خرید ارز API3 را انجام دهید.

بعد از خرید ارز API3 میتوانید ارز خریداری شده را در کیف پول ارس بیت خود مشاهده کنید و آن را از بخش برداشت به هر مقصدی انتقال دهید.

فروش رمز ارز API3

برای فروش رمز ارز API3 کافیست مقدار و قیمت ارز API3 را در صفحه ارز وارد کرده و سفارش خود را ثبت کنید. بعد از تبدیل ارز API3 به تومان میتوانید میزان موجودی خود را از صفحه برداشت تومان به حساب بانکی ثبت شده خود انتقال دهید. برداشت آنی ریال در بستر مبادلات رمز ارز ارس بیت از ویژگی های منحصر به فرد ارس بیت است.

خلاصه

API3 توسط Burak Benligiray و Heikki Vänttinen تأسیس شد. این پروژه قبلاً با بازیگران اصلی مانند FTX، xMachine و CoinRanking مشارکت داشته است. در حالی که برخی ممکن است API3 را به عنوان یک رقیب بالقوه برای Chainlink درک کنند، مهم است که توجه داشته باشیم که Chainlink گامی برای انتقال به اوراکل های شخص اول برنداشته است. API3، با رویکرد منحصر به فرد خود، فضای زیادی برای رشد دارد. با این حال، انجام تحقیقات و تجزیه و تحلیل کامل قبل از هر گونه تصمیم گیری مالی بسیار مهم است.

سوالات متداول

برای خرید ارز API3 میتوانید وارد اکانت ارس بیت خود شده و با قیمت لحظه ای ارز API3 خرید خود را انجام دهید.

برای انتقال ارز دیجیتال API3 کافیست بعد از خرید ارز API3 وارد کیف پول و بخش برداشت شده و رمز ارز خود را به هر مقصدی انتقال دهید.