آربیتروم

آربیتروم
Arbitrum (ARB)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت آربیتروم

اگر بدنبال سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستید، و قصد فروش یا خرید ارز ARB را دارید، پیش از اینکه وارد معامله رمز ارز آربیتروم شوید لازم است تا اطلاعات کافی را در مورد این رمز ارز بدست آورید. میتوانید در نمودار قیمت ارز ARB که در ابتدای این صفحه آمده است قیمت لحظه ای ارز آربیتروم ARB را مشاهده کنید و بعد از تحلیل قیمت ارز ARB نسبت به انجام معامله اقدام کنید.

خرید ارز آربیتروم

رمز ارز آربیتروم ARB چگونه کار می کند ؟

ارز دیجیتال ARB از یک معماری رول آپ خوش بینانه برای ایجاد یک شبکه لایه دوم بلاک چین اتریوم استفاده می کند. تراکنش ها خارج از زنجیره پردازش می شوند و سپس به صورت دوره ای به صورت دسته ای به بلاک چین اتریوم متعهد می شوند. این رویکرد ازدحام را کاهش می دهد، مقیاس پذیری را بهبود می بخشد و امنیت و عدم اعتماد شبکه اتریوم را تضمین می کند. با جدا کردن پردازش تراکنش ها از زنجیره اصلی اتریوم، ARB به طور قابل توجهی توان تراکنش را افزایش می دهد.

کاربردهای ارز دیجیتال آربیتروم ARB

Arbitrum در برنامه های غیرمتمرکز مختلف (dApps) در بخش های مختلف کاربرد پیدا می کند. یکی از موارد استفاده قابل توجه در فضای مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. بسیاری از پروتکل‌های DeFi، مانند پلتفرم‌های وام‌دهی و استقراض، مبادلات غیرمتمرکز و پروتکل‌های ماینینگ، می‌توانند از مقیاس‌پذیری ARB و هزینه‌های تراکنش کمتر بهره‌مند شوند. با مهاجرت به ARB، این پروتکل‌ها می‌توانند تجربه کاربری روان‌تری ارائه دهند و پایگاه کاربر بزرگ‌تری را جذب کنند.

بازی یکی دیگر از موارد استفاده امیدوارکننده برای ارز دیجیتال آربیتروم ARB است. به‌ویژه پلتفرم‌های بازی بی‌درنگ نیاز به تایید تراکنش‌های سریع و هزینه‌های پایین دارند تا از گیم‌پلی یکپارچه و بهبود تجربه کاربر اطمینان حاصل کنند. راه حل لایه 2 ARB مقیاس پذیری لازم را برای شکوفایی برنامه های بازی در شبکه اتریوم فراهم می کند.

علاوه بر این، ARB می تواند عملکرد بازارهای NFT (توکن غیر قابل تعویض) را تسهیل کند. این بازارها برای خرید، فروش و تجارت بی‌وقفه دارایی‌های دیجیتال منحصربه‌فرد نیاز به معاملات سریع و مقرون به صرفه دارند. با استفاده از مزایای ARB، بازارهای NFT می توانند بر محدودیت های شبکه اتریوم غلبه کنند و پلتفرم کارآمدتری برای سازندگان و گردآورندگان فراهم کنند.

پروژه‌های برجسته، از جمله Uniswap، Chainlink و Aave، قبلاً ARB را پذیرفته‌اند که عملی بودن و پتانسیل آن را در برنامه‌های کاربردی دنیای واقعی نشان می‌دهد.

معامله رمز ارز آربیتروم ARB

با لیست شدن ارز دیجیتال ARB میتوانید معامله فروش و خرید ارز دیجیتال آربیتروم ARB را در پلتفرم مبادلات رمز ارز ارس بیت انجام دهید. برای فروش و خرید ارز ARB با قیمت لحظه ای ارز آربیتروم میتوانید یک حساب کاربری در ارس بیت ایجاد کنید و در بازاری با بیش از ده ها رمز ارز متنوع علاوه بر ارز دیجیتال ARB معامله خود را انجام دهید.

ارس بیت با ارائه کارمزد پایین و یک محیط کاربری روان و سریع میتواند یک گزینه عالی برای خرید و فروش ارز دیجیتال باشد.

خرید ارز دیجیتال ARB

برای خرید رمز ارز ARB میتوانید وارد اکانت ارس بیت خود شده و بعد از واریز تومان به حساب کاربری خود مقدمات معامله سریع ارز ARB را فراهم کنید. سپس با مراجعه به بازار ارز دیجیتال و انتخاب بازار ارز آربیتروم مشخصات معامله خرید ARB را از قبیل مقدار و قیمت ارز ARB وارد کرده و معامله خود را انجام دهید.

بعد از انجام معامله خرید ارز ARB میتوانید آن را در کیف پول خود مشاهده و به هر مقصدی انتقال دهید.

فروش ارز دیجیتال آربیتروم ARB

برای فروش ارز ARB نیز میتوانید همانند خرید، رمز ارز ARB خود را به کیف پول ارس بیت خود انتقال داده و با مراجعه به صقحه ارز دیجیتال ARB مشخصات معامله فروش ارز دیجیتال ARB را وارد کنید.

این مشخصات شامل مقدار و قیمت ارز ARB است. بعد از وارد کردن مقادیر گفته شده، میتوانید معامله فروش ارز ARB را با کمترین کارمزد انجام دهید. بعد از انجام معامله ارز ARB تومان حاصل از این معامله به کیف پول ارس بیت شما واریز میشود که میتوانید آن را به حساب بانکی خود برداشت کنید. به این نکته توجه داشته باشید که برداشت های ریال در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال ارس بیت بصورت آن به بانک ارسال شده و به حساب بانکی شما منتقل میشود.

آینده ارز دیجیتال ARB

با توجه به مواردی که گفته شد آینده ارز دیجیتال ARB بسیار روشن است. با افزایش معاملات بازار ارز های دیجیتال میزان تقاضا برای انواع رمز ارزهای کاربردی بیشتر میشود. با افزایش تقاضا برای خرید ارز ARB میزان قیمت ارز دیجیتال آربیتروم نیز افزایش خواهد یافت.

ذکر این نکته مهم و ضروری است که سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال باید با دقت کافی انجام شود زیرا این بازار نوسانات بسیاری دارد.

قیمت ارز آربیتروم

جمع بندی

ارز دیجیتال ARB با توجه به نقش آفرینی ویژه ای که در بازار ارز دیجیتال و ساید سرویس هایی از قبیل کاهش هزینه تراکنش ها و افزایش راندمان و کارایی بازار ارز دیجیتال ایفا میکند، آینده ای روشن را در پیش دارد. از این میتوان از این رمز ارز در بازی های بلاکچینی و حوزه متاورس و ان اف تی استفاده کرد.

تمام موارد فوق الذکر حکایت از یک آینده روشن ارز دیجیتال ARB دارد.

میتوانید با مراجعه به اکانت ارس بیت خود معامله خرید ارز دیجیتال ARB را انجام دهید.

ارز دیجیتال ARB بدلیل کاربردی بودن افزایش تقاضایی که با گسترش ارزهای دیجیتال و بلاکچین دارد میتواند یک رمز ارز با آینده روشن باشد.

میتوانید برای نگهداری ارز دیجیتال آربیتروم ARB از کیف پول ارس بیت خود استفاده کنید.