اتوماتا

اتوماتا
Automata Network (ATA)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت اتوماتا

Automata Network یک میان افزار حفظ حریم خصوصی برای برنامه های غیرمتمرکز (DApps) در وب 3 است که بر امنیت متمرکز، عملکرد و حریم خصوصی تمرکز دارد. یکی از پیشنهادات اولیه آن توکن ATA است که توجه قابل توجهی را در بازار ارزهای دیجیتال به خود جلب کرده است. اگر شما هم بدنبال خرید و فروش ارز دیجیتال اتوماتا ATA هستید با ما همراه باشید تا در کنار معرفی عملکرد قیمت ارز ATA و آینده ارز اتوماتا را بررسی کنیم.

خرید ارز اتوماتا

شبکه ارز دیجیتال ATA چگونه کار می کند

شبکه ارز ATA از معماری پیشرفته فناوری، از جمله حفاظت مبتنی بر سخت‌افزار مانند Intel SGX و اولین پیاده‌سازی صنعت از رم فراموش‌شده (ORAM) برای DApps استفاده می‌کند. این برنامه‌های کاربردی مختلف وب 3 مانند رای‌گیری ناشناس، کمینه‌سازی MEV (مقدار قابل استخراج جزئی) و نمایه‌سازی عدم ردیابی را فراهم می‌کند. این پلتفرم کدهای منبع باز و APIهایی را ارائه می دهد که بلوک های ساختمانی بهتری را برای توسعه دهندگان فراهم می کند و در عین حال از تراکنش های امن و کنترل کاربر بر هویت آنها اطمینان می دهد. همانطور که فعالیت اقتصادی وب 3 رشد می کند، شبکه اتوماتا قصد دارد در عرصه وب3 پیشتاز باشد.

کاربرد ارز دیجیتال ATA چیست؟

ارز دیجیتال ATA که به عنوان رمز ارز اتوماتا نیز شناخته می شود، اهداف متعددی را در اکوسیستم شبکه Automata انجام می دهد. در اینجا برخی از کاربردهای کلیدی آن آورده شده است:

پاداش استخراج

ارز دیجیتال ATA برای تشویق استخراج‌کنندگانی که تراکنش‌ها را پردازش می‌کنند و برنامه‌های کاربردی را برای سایر کاربران در شبکه اجرا می‌کنند، استفاده می‌شود. ماینرها برای تلاش های محاسباتی خود با رمز ارزهای ATA پاداش می گیرند، که به امنیت شبکه و حفظ عملیات آن کمک می کند.

فعالیت های حاکمیتی

 دارندگان رمز ارز ATA توانایی مشارکت در اداره شبکه Automata را دارند. آن‌ها می‌توانند ایده‌هایی را پیشنهاد کنند، به تنظیمات شبکه رأی دهند و فعالانه در بهبود پلتفرم مشارکت داشته باشند. ارز دیجیتال ATA نقش مهمی در فرآیند تصمیم‌گیری غیرمتمرکز بازی می‌کنند و به دارندگان توکن در شکل‌دهی آینده شبکه صدایی می‌دهند.

ذخیره سازی و محاسبه

رمز ارز ATA را می توان برای جبران ماینرها برای وظایف ذخیره سازی و محاسباتی انجام شده در شبکه استفاده کرد. این تضمین می‌کند که ماینرها به‌طور مناسب برای مشارکت‌های منابع فشرده خود تشویق می‌شوند و در دسترس بودن و کارایی سرویس‌های ذخیره‌سازی و محاسباتی را در شبکه Automata ارتقا می‌دهند.

تمامی کاربردی هایی که برای رمزاتوماتا گفته شد از عواملی است که میتواند بر میزان تقاضا برای این رمز ارز و بالطبع افزایش قیمت ارز دیجیتال ATA موثر باشد.

خرید و فروش ارز دیجیتال ATA

برای خرید و فروش ارز دیجیتال ATA میتوانید به صرافی ارز دیجیتال متنوعی رجوع کنید، اما اگر بدنبال تبدیل تومان به ارز ATA یا تبدیل ارز ATA به تومان هستید میتوانید از بازار خرید و فروش ارز دیجیتال ارس بیت استفاده کنید.

خرید ارز دیجیتال ATA در ارس بیت

برای خرید ارز دیجیتال ATA میتوانید وارد اکانت کاربری خود در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال ارس بیت شده و با ورود به صفحه بازار ارز ATA مشخصات معامله خرید ارز اتوماتا را از قبیل مقدار و قیمت ارز دیجیتال ATA وارد کرده و با سایر کاربرانی که قصد فروش ارز دیجیتال ATA را دارند وارد معامله شوید.

بعد از انجام معامله خرید ارز ATA میتوانید آن را در کیف پول خود مشاهده کرده و بر حسب قیمت لحظه ای ارز دیجیتال ATA معادل تومان آن را مشاهده کنید. همچنین میتوانید رمز ATA را به هر مقصدی انتقال دهید. برای این امر کافیست وارد بخش برداشت در کیف پول شده و با وارد کردن نشانی مقصد انتقال ارز دیجیتال ATA رمز ارز خود را منتقل کنید. چناچه میخواهید تحلیل قیمت ارز ATA را نیز بدست آورید میتوانید از نمودار قیمت ارز دیجیتال ATA در ابتدای این صفحه استفاده کنید.

فروش رمز ارز اتوماتا ATA در ارس بیت

برای فروش ارز دیجیتال ATA نیز میتوانید رمز ارزی را که قبلا به حساب ارس بیت خود منتقل کرده اید را با وارد کردن مشخصات معامله خود از قبیل مقدار و قیمت ارز دیجیتال ATA با کاربرانی که قصد خرید ارز دیجیتال ATA را دارند معامله کنید.

بعد از فروش ATA معادل تومان آن را دریافت خواهید کرد. این مقدار در کیف پول ارس بیت شما قابل مشاهده است. اگر قصد انتقال تومان به حساب بانکی خود را دارید، میتوانید از صفحه برداشت تومان حساب بانکی تایید شده خود را انتخاب کنید و بعد از ثبت عملیات برداشت برداشت آنی تومان به حساب بانکی شما رقم بخورد.

قیمت ارز ATA

ارز دیجیتال ATA در ابتدا با قیمت 0.6 دلار کار خود را آغاز کرد. قیمت ارز ATA در سال 2021 با قیمت 1.8 دلار رشد چشمگیری را در بازار ارز دیجیتال تجربه کرده است. اما همانند روند کلی بازار ارز دیجیتال تا زمان نگارش این مقاله نتوانسته است رکورد قبلی خود را بشکند.

چه تعداد ارز اتوماتا در گردش است؟

ارز دیجیتال اتوماتا 364.634و686 توکن در بازار دارد.

قیمت ارز اتوماتا

جمع بندی

ATA یک ارز دیجیتال است که به شبکه Automata، یک پلت فرم غیرمتمرکز متمرکز بر راه حل های حریم خصوصی برای وب 3.0 قدرت می دهد. ارز دیجیتال ATA دارای چندین مورد استفاده در شبکه هستند، از جمله پاداش استخراج، تخصیص ژئود، فعالیت‌های حاکمیتی و جبران ذخیره‌سازی و محاسبات. استخراج کنندگان با ارز دیجیتال ATA برای پردازش تراکنش ها و اجرای برنامه ها پاداش می گیرند، در حالی که ژئودها تأیید سخت افزار و نرم افزار را تضمین می کنند. دارندگان توکن می توانند به طور فعال در حاکمیت شبکه، پیشنهاد ایده ها و رای دادن در مورد تصمیمات مهم شرکت کنند. علاوه بر این، ارز دیجیتال ATA به عنوان وسیله ای برای جبران وظایف ماینرها برای ذخیره سازی و محاسبات عمل می کنند. به طور کلی، ارز دیجیتال ATA نقش مهمی در ایجاد انگیزه در شرکت‌کنندگان، تسهیل حاکمیت و تضمین امنیت و کارایی شبکه Automata ایفا می‌کند.