بت

بت
Basic Attention Token (BAT)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت بت

Basic Attention Token (BAT)  یک ارز دیجیتال است که به مرورگر Brave که یک مرورگر وب متمرکز بر حریم خصوصی است که تبلیغات پاپ آپ و ردیاب ها را مسدود می کند، قدرت می دهد. مرورگر Brave یک مرورگر متن باز، غیرمتمرکز و خصوصی است که توسط برندان ایچ، خالق جاوا اسکریپت و یکی از بنیانگذاران موزیلا و مرورگر فایرفاکس آن، تأسیس شده است. ارز دیجیتال BAT یک توکن مبتنی بر اتریوم است که برای پرداخت هزینه تبلیغات و محتوا در پلتفرم Brave استفاده می شود. در این مقاله، نحوه کار BAT و کاربردهای آن در دنیای واقعی را بررسی خواهیم کرد.

خرید ارز بت

تاریخچه ارز دیجیتال BAT

رمز ارز BAT در 31 می 2017 راه اندازی شد و در 9 ژانویه 2018 به بالاترین قیمت خود یعنی تقریبا 1 دلار دست یافت. و فناوری بلاک چین BAT همچنین در چندین پلتفرم DeFi مانند Compound و MakerDao پشتیبانی می شود، جایی که دارندگان رمز ارز BAT می توانند از BAT به عنوان وثیقه برای ایجاد وام و کسب سود استفاده کنند.

کاربردهای ارز دیجیتال BAT

تبلیغ‌کنندگان به ناشران در ازای تبلیغات ارز دیجیتال BAT پرداخت میکنند. کاربران برای مشاهده تبلیغات سفارشی شده، پاداش های مرورگر Brave را در قالب ارز BAT دریافت می کنند. کاربران همچنین می توانند به سازندگان محتوای محبوب خود ارز دیجیتال BAT پرداخت کنند. ناشران بر اساس توجه کاربران، ارز دیجیتال BAT دریافت می کنند. تمام این فرآیند ها تبلیغ کنندگان بیشتری را بدلیل عملکرد هدفمند به سمت ارز دیجیتال BAT سوق میدهد که باعث میشود تقاضا برای این رمز ارز افزایش و قیمت ارز BAT نیز افزایش داشته باشد.

دریافت رایگان ارز دیجیتال BAT

نکته جالب در مورد BAT این است که می‌توانید مرورگر Brave را هم‌اکنون دانلود کنید، روی تبلیغات کلیک کنید و بلافاصله در نمادهای BAT برای مشاهده تبلیغات پاداش دریافت کنید. Brave به صورت محلی تبلیغات را با استفاده از الگوریتم یادگیری ماشینی بدون نیاز به ردیابی یا جمع آوری داده با کاربران مطابقت می دهد. هیچ اشاره ای از فعالیت مرور شما هرگز از دستگاه شما خارج نمی شود. می‌توانید تعداد دفعات مشاهده آگهی‌ها را تنظیم کنید یا اینکه به طور کامل از تبلیغات انصراف دهید. با استفاده از Brave، تا 70٪ از درآمد تبلیغاتی در ارز BAT را به دست می آورید، که سپس می توانید هر طور که می خواهید از آن استفاده کنید.

پذیرش Brave و BAT

از ماه می 2020، بریو بیش از 15 میلیون کاربر فعال ماهانه و 5.3 میلیون کاربر فعال روزانه دارد. تا به امروز، Brave بیش از نیم میلیون ناشر تأیید شده و سازنده محتوا دارد که رمز ارز BAT را به دست آورده اند، از جمله سایت های محبوب مانند ویکی پدیا، واشنگتن پست، گاردین، NPR و بسیاری دیگر. Brave Ads همچنین از زمان راه اندازی خود 1530 کمپین را با کمپین هایی برای مارک های معروف مانند Verizon، PayPal، Amazon، Logitech، Quickbooks و Evernote وارد کرده است.

فروش و خرید ارز دیجیتال BAT

شما میتوانید برای خرید و فروش ارز دیجیتال BAT یک حساب کاربری در صرافی ارز دیجیتال ارس بیت ایجاد کنید و با کمترین کارمزد در یک محیط کاربری سریع و روان به معامله ارز دیجیتال BAT بپردازید. همانطور که پیشتر گفته شد شما میتوانید با استفاده از مرورگر BRAVE ارز دیجیتال رایگان BAT کسب کنید. اگر قصد فروش رمز ارز BAT را داشته باشید یا برای اینکه تبلیغات خود را در این مرورگر قرار دهید، به ارز دیجیتال BAT نیاز دارید میتوانید از ارس بیت این رمز ارز را تهیه کنید.

خرید ارز دیجیتال BAT

برای خرید ارز BAT میتوانید وارد حساب کاربری ارس بیت خود شده و بعد از افزایش موجودی به صفحه رمز ارز BAT مراجعه کرده و مشخصات معامله خرید BAT خود را از قبیل مقدار و قیمت ارز BAT وارد کنید. سپس با فشردن دکمه خرید، خرید ارز BAT براش شما با کمترین کارمزد انجام خواهد شد. به این نکته توجه داشته باشید که هرچقدر قیمتی که ثبت میکنید به قیمت لحظه ای BAT نزدیک تر باشد معامله شما در زمان کمتری انجام میگیرد.

فروش ارز BAT

اگر جزو کاربرانی هستید که قصد فروش ارز BAT را دارید میتوانید با استفاده از صفحه بازار ، مقدار و قیمت BAT را برای فروش وارد کرده و با ثبت دکمه فروش معامله خود را انجام دهید.

همچنین میتوانید قبل از خرید یا فروش ارز دیجیتال BAT نسبت به تحلیل آینده ارز BAT اقدام کنید، میتوانید با استفاده نمودار قیمت ارز BAT که در ابتدای این صفحه قرار دارد نسبت به تحلیل ارز BAT اقدام کنید.

قیمت ارز بت

نتیجه

BAT یک ارز دیجیتال است که به مرورگر Brave که یک مرورگر وب متمرکز بر حریم خصوصی است که تبلیغات پاپ آپ و ردیاب ها را مسدود می کند، قدرت می دهد. Brave نوع جدیدی از مرورگر وب است که منبع باز، غیرمتمرکز و خصوصی است. ارز BAT برای پرداخت برای تبلیغات و محتوا در پلتفرم Brave استفاده می شود. با استفاده از Brave، تا 70 درصد از درآمد تبلیغاتی را به دست می آورید، با دیجیتالی شدن روزافزون جهان، نیاز به حفظ حریم خصوصی و امنیت آنلاین بیش از هر زمان دیگری مهم شده است. Brave و BAT با ایجاد پلتفرمی که نه تنها از حریم خصوصی کاربران محافظت می کند، بلکه به کاربران برای توجه و درگیری با تبلیغات پاداش می دهد، راه حلی برای این مشکل ارائه می کنند.

کاربرانی که آگهی‌ها را در مرورگر Brave مشاهده می‌کنند، به‌خاطر توجه خود، با ارز دیجیتال BAT پاداش می‌گیرند و سپس می‌توانند از این نشانه‌ها برای انعام تولیدکنندگان محتوا یا خرید کالاها و خدمات از طریق شبکه TAP استفاده کنند. به ناشران نیز بر اساس توجه کاربر، توکن های BAT پاداش داده می شود و اکوسیستم تبلیغاتی منصفانه تر و شفاف تری ایجاد می کند.

رمز ارز BAT  قبلاً در جوامع رمزنگاری و DeFi جذابیت قابل توجهی پیدا کرده است و کاربرد واقعی آن در پلتفرم Brave آن را در میان دیگر توکن‌های کاربردی متمایز کرده است. ادغام آن با پلتفرم های محبوب DeFi مانند Compound و MakerDao نیز آن را به یک انتخاب محبوب در بین سرمایه گذاران و معامله گران تبدیل کرده است.

در نتیجه، ارز دیجیتال BAT و مرورگر Brave در حال ایجاد یک راه جدید و نوآورانه برای رویکرد تبلیغات دیجیتال و حفظ حریم خصوصی کاربران هستند. با پاداش دادن به کاربران برای توجه و تعامل با تبلیغات، و با ایجاد یک بازار تبلیغاتی شفاف و کارآمد، BAT این پتانسیل را دارد که شیوه استفاده و تعامل ما با اینترنت را متحول کند. با پیوستن بیشتر کاربران و ناشران به اکوسیستم Brave، BAT در آستانه تبدیل شدن به یک بازیگر اصلی در دنیای ارزهای دیجیتال و تبلیغات دیجیتال است.