بن

بن شیبا سواپ
Bone ShibaSwap (BONE)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت بن شیبا سواپ

خرید بن شیبا ، مشاهده قیمت لحظه ای بن شیبا

ارز دیجیتال بن شیبا سواپ یکی از توکن های اصلی اکوسیستم شیبا اینو می باشد. توکن Bone در دسته توکن های حاکمیتی می باشد که حق رای در اکو سیستم shiba را برای دارندگانش به همراه دارد. با توجه به این ماهیت خرید ارز بن شیبا نه تنها برای ترید که برای مشارکت در روند شیبا جذابیت دارد.

کسانی که توکن بن شیبا را به دلیل حاکمیتی بودنش می خرند دلیل دیگری جز ترید دارند. آنها افرادی هستند که خود را سهیم در آینده شیبا سواپ می بینند و به همین خاطر روی این ارز تعصب دارند. اما این قضیه برای تریدر ها این گونه نیست.

اگر جزو تریدر های بازار کریپتو کارنسی هستید باید قیمت لحظه ای بن شیبا برایتان باید اهمیت داشته باشد. چرا که یک تریدر به دنبال سود گرفتن از بازار ارز دیجیتال می باشد. برای او اهمیت ندارد که چرا یک ارزی مثل بن شیبا سواپ رشد می کند و چه دلیل بنیادی پشت آن می باشد.

خرید  بن

یک تریدر فقط تکنیکال ارز بن شیبا را تحلیل می کند و قیمت ارز بن شیبا را بر روی چارت بررسی می کند. اگر نقطه ورود مناسبی بیاید برای خرید بن شیبا اقدام می کند و در غیر اینصورت به سراغ دیگر ارزهای بازار کریپتو می رود.

آیا ارز بن شیبا توانسته تریدر ها را از نظر قیمت راضی نگه دارد ؟ برای بررسی قیمت ارز دیجیتال بن شیبا بهتر است که سابقه قیمت bone را در یک سال اخیر بررسی نماییم.

در روز های نزولی بازار کریپتو کارنسی ارز بن شیبا توانسته عملکرد مناسب تری به نسبت دیگر ارزها داشته باشد. در طول یک سال اخیر ارز Bone shiba بازدهی 78 درصدی را برای خودش ثبت کرده است. این میزان بازدهی ارز دیجیتال بن شیبا سواپ در حالی است که بیشتر ارزهای بازار کریپتو کارنسی افت های وحشتناکی را تجربه کرده اند.

اما خرید ارز شیبا سواپ برای کسانی که آن را در اوج قیمتی خود خریده اند بازدهی منفی داشته است. ارز بن نیز همانند دیگر ارزهای دیجیتال از سقف قیمتی خود افت زیادی داشته است. اما باز می توان گفت که عملکرد بن شیبا در این زمینه نیز قابل قبول بوده است. چرا که این افت قیمت بن شیبا تنها به میزان 56 درصد بوده است که به نسبت کلیت بازار طبیعی به نظر می رسد.

اما نکته جالب در قیمت ارز بن شیبا افت 25 درصدی از سقف قیمت ریالی آن می باشد. این میزان از افت نشانگر این است که شما با خرید شیبا بن با ریال می توانید از رشد قیمت تتر نیز سود ببرید. اگر تمایل به خرید Bone shibaswap با ارزان ترین قیمت تتر ایران را دارید کافی است به سایت صرافی آنلاین ارس بیت مراجعه نمایید.

با توجه به نکات گفته شده می توان نتیجه گرفت که بن شیبا در طی این یک سال جزو گزینه کم ریسک بازار کریپتو کارنسی بوده است. اما سوال اصلی اینجاست که آینده ارز بن شیبا چگونه خواهد بود ؟ برای پاسخ به این سوال به تشریح عملکرد توکن بن و نقش آن در جامعه شیبا اینو می پردازیم.

معرفی shibaswap و آینده ارز Bone

یکی از سرویس های راه اندازی شده توسط جامعه شیبا اینو صرافی غیر متمرکز شیبا سواپ می باشد. این صرافی DEX توسط جامعه طرفداران شیبا ملقب به ارتش شیبا راه اندازی شده است.

با توجه به پشتوانه اجتماعی شیبا اینو این صرافی نیز با یک حمایت ویژه از سوی ارتش shiba مواجه شد. این حمایت به اندازه ای بود که جامعه کریپتویی را به شدت تحت تاثیر قرار داد.

قبل از راه اندازی smartcontract ها در صرافی غیر متمرکز شیبا سواپ کارمزد قرارداده های هوشمند در شبکه اتریوم بسیار پایین بود. اما وضعیت پس از رونمایی از صرافی شیبا سواپ طور دیگری رقم خورد.

بیشترین Gas مربوط به قرار دادهای هوشمند مربوط به شیبا سواپی شد که توکن Bone از توکن های اصلی آن می باشد. جالب است بدانید که مجموع کارمزدی که در همان روز اول نصیب این صرافی شد از مرز 1.7 میلیون دلار گذشت.

بن شیبا سواپ چه نقشی را در صرافی shibaswap ایفا می نمایند ؟

همان طور که اشاره کردیم ارز بن شیبا یکی از توکن های اصلی این اکوسیستم می باشد. این صرافی 6 محصول اصلی دارد که یکی از Bury است . هر کاربری با استفاده از این محصول قادر خواهد بود ارز بن شیبا را استیک کرده و کارمزد معاملات را به عنوان پاداش دریافت نماید.

جذابیت خرید رمز ارز بن شیبا تنها به دلیل وابستگی آن به یک صرافی دکس نیست. از دیگر دلایل مهم برای خرید Bone shiba می توان به موارد زیر اشاره نمود :

1- عرضه محدود توکن بن شیبا

یکی از دلایلی که قیمت توکن بن شیبا را در این قیمت ها ارزنده می کند عرضه محدود رمز ارز بن شیبا است. از سوی تیم توسعه دهنده عرضه بن شیبا به 250 میلیون توکن محدود شده است.

همواره با کاهش عرضه ، تقاضا برای آن افزایش می یابد و این یکی از دلایلی است که آینده ارز بن شیبا را دیدنی خواهد نمود.

به دلیل محدودیت عرضه رمز ارز bone shibaswap ضرب توکن بن شیبا در عدد 230 میلیون متوقف شده است. شاید برایتان سوال باشد که 20 میلیون توکن بن شیبا به چه کسانی اختصاص خواهد یافت ؟

در پاسخ باید بگوییم که 20 میلیون از ارز بن شیبا سواپ برای پاداش اعتبار دهندگان شیباریوم ذخیره شده است. در ادامه می توانید نسبت به Shibarium بیشتر بدانید.

2- شمارش معکوس برای شیباریوم

یکی دیگر از موضوعاتی که قیمت بن شیبا را در این روزهای بازار کریپتو کارنسی جذاب می کند راه اندازی بلاکچین شیباریوم می باشد. توکن بن شیبا قبل و بعد از شیباریوم دو هویت کاملا متفاوت خواهد داشت.

با راه اندازی شیباریوم توکن های شیبا که یکی از آنها بن شیبا است به بلاکچین لایه 2 منتقل خواهند شد. این انتقال می تواند کاربردهای جدیدی را برای توکن بن شیبا داشته باشد و آینده ارز بن را روشن تر از قبل نماید.

درست است که تاکنون زمان دقیقی برای افتتاح رسمی شیباریوم منتشر نشده است اما خبرها حاکی از نزدیکی این اتفاق دارد. به نظر می رسد با رسمی شدن فعالیت شیباریوم شاهد پامپ ارز بن شیبا باشیم.

3- لیست شدن در صرافی بایننس

یکی دیگر از موضوعاتی که خرید بن شیبا را در این قیمت ها توجیه پذیر می کند همین خبر می باشد. لیست شدن ارز بن شیبا در بزرگ ترین صرافی ارز دیجیتال دنیا خبری نیست که بتوان به راحتی از آن عبور نماییم.

مشاهده قیمت  بن

تجربه نشان داده است که لیست شدن ارزی در صرافی بایننس تقاضا برای خرید آن را افزایش داده است. صرافی ارز دیجتیال ارس بیت با توجه تقاضای زیاد تریدر ها برای خرید ارز بن شیبا این ارز را در صرافی خود لیست کرده است.

عناوین بالا را می توان از مهمترین دلایل خرید بن شیبا در سال 2023 دانست. با این خبرهای موثراحتمال پامپ این ارز دیجتیال در بازار کریپتو کارنسی قوت گرفته است. اینکه یک تریدر بتواند قیمت آینده ارز شیبا را در پایین ترین قیمت خودش در حال حاضر بخرد موفقیت بزرگی است.

با راه اندازی شیباریوم ارز بن شیبا تنها یک توکن حاکمیتی نخواهد بود. Shibarium از توکن بن شیبا برای تمرکز زدایی استفاده خواهد کرد. از سوی دیگر ارز Bone shibaswap به عنوان توکن پایه در شیباریوم مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

بلی – عرضه بن شیبا به 250 میلیون توکن محدود شده است.

با توجه به اقداماتی که در سال 2023 برای شیبا اتفاق خواهد افتاد جامعه کریپتویی انتظار رشد بالایی را از ارز بن شیبا دارند. البته این موضوع بستگی به تحقق خبرهایی دارد که پیرامون ارز بن شیبا وجود دارد.

بلی – صرافی ارز دیجیتال ارس بیت این امکان را برای کاربران خود فراهم نموده است. صرافی آنلاین arasbit اولین صرافی ایرانی است که این ارز را در صرافی خود لیست کرده است.

خرید ارز بن شیبا صرافی آنلاین ارس بیت

صرافی ارز دیجتیال ارس بیت با رصد بازار کریپتو کارنسی ارزهای مستعد رشد را در صرافی خود لیست می کند. افرادی که هیچ نصیبی از رشد شیبا اینو نبرده اند شاید بتوانند همان پامپ قیمتی را با بن شیبا سواپ تجربه نمایند.

به نظر می رسد همان سناریو برای توکن بن شیبا در حال شکل گیری است. اخبار موثری پیرامون بن شیبا وجود دارد که تحقق هر یک از آنها می تواند باعث رشد قیمت بن شیبا شود.

برای خرید ارز دیجیتال بن شیبا سواپ کار سختی پیش روی ندارید. به دلیل لیست شدن این توکن در صرافی ارس بیت کافی است در این صرافی آنلاین حساب کاربری فعال داشته باشید. پس از ثبت نام و احراز هویت در صرافی آنلاین ارس بیت می توانید این ارز را در کیف پول خود داشته باشید.

صرافی آنلاین ارس بیت بهترین قیمت ارز بن شیبا را برای کاربران خود در سایت صرافی ارائه می نماید. شما با ارزان ترین قیمت تتر ایران می توانید ارز بن شیبا را بخرید و آن را در سبد سرمایه گذاری تان نگهداری نمایید. شاید آینده ارز بن شیبا شما را نیز شگفت زده نماید.