کسب درآمد از صرافی

کمپین دعوت از دوستان

کمپین دائمی کسب درآمد با دعوت دوستان

با ظهور ارز های دیجیتال منابع درآمدی مختلفی برای فعالان این حوزه فراهم شده است. از ایردراپ تا درآمد رفرال! درآمد غیر فعال ارز دیجیتال به روشی گفته میشود که در آن شما بدون سرمایه گذاری و هزینه خاص میتوانید کسب درآمد ارز دیجیتال کنید.

رایج ترین شیوه هایی که میتوان برای کسب درآمد غیرفعال ارز دیجیتال نام برد:

  • کسب درآمد از ایردراپ

  • کسب درآمد با دعوت دوستان

هستند. در ادامه به شما کسب درآمد با دعوت دوستان از طریق صرافی ارز دیجیتال ارس بیت را شرح خواهیم داد.

کسب درامد از طریق دعوت دوستان

اگر شما هم جزو افرادی هستید که بدنبال درآمد های غیر فعال ارز دیجیتال هستید، کسب درآمد ارز دیجیتال با کد رفرال سریعترین راهی است که احتمالا خواهید یافت. شما میتوانید با ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال ارس بیت و مراجعه به بخش دعوت از دوستان، کد دعوت از دوستان اختصاصی خود را دریافت کنید.

شما میتوانید با ارسال این کد اختصاصی به دوستان خود و دعوت از دوستان خود برای ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال ارس بیت، درآمد غیر فعال ارز دیجیتال جذب کنید. در این فرآیند شما به محض اینکه دوستانتان اولین معامله خود را انجام دادند، 20 هزار شیبا اینو دریافت خواهید کرد و بخشی از کارمزد معاملات دوستانتان را دریافت خواهید کرد.

درصدی که از کارمزد معاملات دوستانتان به شما تعلق میگرد با افزایش تعداد دعوتی های شما با کد رفرالتان افزایش خواهد یافت و تا 50% قابل افزایش است.

بعد از ثبت نام در سایت صرافی ارس بیت می توانید کد دعوت خود را از بخش دعوت از دوستان دریافت نمایید. این کد را می توانید با دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و به ازای هر ثبت نام 20000 شیبا رایگان دریافت نمایید.

خیر . کد ریفرال پس از ثبت نام شما در سایت صرافی ارس بیت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

هر فردی که از طریق کمپین دعوت از دوستان به صرافی ارس بیت معرفی شود 40000 شیبا دریافت خواهد نمود.

علاوه بر 20000 شیبا به ازای هر دعوت ؛ سهمی از کارمزد معاملات دوستانتان به شما تعلق خواهد گرفت . در حقیقت شما بدون هیچ گونه سرمایه ای می توانید از تمام امکانات یک صرافی به نفع خودتان استفاده نمایید.

خیر؛ هیچ محدودیتی برای دعوت دوستانتان به سایت صرافی ارس بیت وجود ندارد. افراد به تعداد نامحدود می توانید با کد دعوت شما به سایت صرافی ارس بیت بپیوندند. بدیهی است هر چه تعداد ثبت نامی ها با کد دعوت شما بیشتر شود سود شما نیز در این طرح افزایش خواهد یافت.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبانان سایت صرافی ارس بیت در ارتباط باشید.

کمپین هدیه ثبت نام

40000 شیبا بدون قرعه کشی از سایت صرافی ارس بیت هدیه بگیرید. تنها ترین کاری که باید برای دریافت جایزه خود انجام دهید ثبت نام در سایت صرافی ارس بیت می باشد. پس از ثبت نام ، کیف پول اختصاصی شما به میزان 40 هزار شیبا شارژ خواهد شد.

کمپین هدیه ثبت نام

اگر تا کنون در صرافی آنلاین ارس بیت ثبت نام نکردید همین حالا می توانید نسبت به احراز هویت خود اقدام نمایید. پشتیبانان سایت صرافی ارس بیت به صورت تلفنی و آنلاین پاسخگوی تمام سوالات شما در زمینه ثبت نام و دریافت هدیه تان خواهند بود.