داسک نتورک

داسک نتورک
Dusk Network (DUSK)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت داسک نتورک

در چشم انداز به سرعت در حال تحول فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال، شبکهDUSK (DUSK)  به عنوان یک پلت فرم بلاک چین متمرکز بر حریم خصوصی که به طور خاص برای برنامه های مالی در سطح سازمانی طراحی شده است، برجسته می شود. هدف شبکه ارز دیجیتال DUSK با استفاده از فناوری‌های پیشرفته، مانند فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) و قراردادهای هوشمند مخفی بومی، فعال کردن توکن‌سازی اوراق بهادار در عین حصول اطمینان از انطباق با الزامات قانونی است. اگر شما هم بدنبال سرمایه گذاری در رمز ارز داسک نتورک DUSK هستید علاوه بر اینکه در این مقاله یک اطلاعات کلی به شما ارائه میشود، میتوانید عملکرد قیمت ارز داسک نتورک DUSK را در نمودار قیمت ارز DUSK در ابتدای این صفحه مشاهده کنید.

خرید ارز داسک نتورک

معرفی شبکه رمز ارز DUSK

شبکه DUSK یک پروژه بلاک چین است که بر تامین حریم خصوصی و امنیت برای برنامه های مالی تمرکز دارد. این پتانسیل رو به رشد خدمات مالی را به رسمیت می شناسد و هدف آن ارائه راه حل های جدید و نوآورانه با استفاده از مزایای ارائه شده توسط فناوری بلاک چین است. شبکه ارز دیجیتال داسک نتورک DUSK مجموعه ای از توکن های خود را توسعه داده است که ایجاد توکن های امنیتی قابل برنامه ریزی را با کاهش هزینه های اتوماسیون تسهیل می کند. این توکن ها ارزش های مالی مختلف، از جمله رای، سود سهام، و سایر فعالیت های سطح شرکت را نشان می دهند. حفظ حریم خصوصی یک اصل اصلی شبکه ارز دیجیتال داسک نتورک DUSK است، زیرا این پروژه اهمیت آن را برای انطباق با مقررات و پذیرش گسترده برنامه های مالی جایگزین تشخیص می دهد.

شبکه ارز دیجیتال داسک نتورک DUSK چگونه کار می کند؟

شبکه رمز ارز داسک DUSK به عنوان یک پلتفرم بلاک چین متمرکز بر حریم خصوصی که به طور خاص برای برنامه های مالی در سطح سازمانی طراحی شده است، عمل می کند. از طریق استفاده از قراردادهای هوشمند مخفی بومی، حریم خصوصی و تمرکززدایی را به دست می آورد. بلاک چین زیربنایی که به عنوان لایه شبکه DUSK 1 شناخته می شود، استفاده از قراردادهای هوشمند خصوصی بومی را امکان پذیر می کند و یک محیط عمومی مقیاس پذیر را برای پاسخگویی به نیازهای برنامه های کاربردی مالی کسب و کار فراهم می کند. این سیستم توسط مکانیزم اجماع اثبات سهام خصوصی پیشرفته و توسط اثبات های دانش صفر هدایت می شود. استاندارد قرارداد امنیتی محرمانه ابتکاری شبکه DUSK (XSC) بر روی لایه 1 کار می کند و به کسب و کارها و شرکت ها اجازه می دهد تا قوانین امنیتی را رعایت کنند و در عین حال از طیف گسترده ای از ویژگی ها بهره مند شوند. به لطف استاندارد XSC، کاربران شبکه می توانند دارایی های امنیتی توکن شده را صادر، تجارت و مدیریت کنند. مدل تراکنش این شبکه که با نام Zedger شناخته می شود، حریم خصوصی و ناشناس بودن را در تراکنش ها و قراردادهای هوشمند افزایش می دهد.

خرید و فروش ارز دیجیتال داسک نتورک DUSK

برای خرید و فروش ارز دیجیتال DUSK میتوانید به صرافی ارز دیجیتال متنوعی رجوع کنید، اما اگر بدنبال تبدیل تومان به ارز DUSK یا تبدیل ارز DUSK به تومان هستید میتوانید از بازار خرید و فروش ارز دیجیتال ارس بیت استفاده کنید.

خرید ارز دیجیتال DUSK در ارس بیت

برای خرید ارز دیجیتال DUSK میتوانید وارد اکانت کاربری خود در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال ارس بیت شده و با ورود به صفحه بازار داسک نتورک مشخصات معامله خرید ارز داسک نتورک را از قبیل مقدار و قیمت ارز دیجیتال DUSK  وارد کرده و با سایر کاربرانی که قصد فروش ارز دیجیتال DUSK  را دارند وارد معامله شوید.

بعد از انجام معامله خرید ارزDUSK   میتوانید آن را در کیف پول خود مشاهده کرده و بر حسب قیمت لحظه ای ارز دیجیتال DUSK  معادل تومان آن را مشاهده کنید. همچنین میتوانید رمز ارزDUSK   را به هر مقصدی انتقال دهید. برای این امر کافیست وارد بخش برداشت در کیف پول شده و با وارد کردن نشانی مقصد انتقال ارز دیجیتال DUSK  رمز ارز خود را منتقل کنید. چناچه میخواهید تحلیل قیمت ارز داسک نتورک را نیز بدست آورید میتوانید از نمودار قیمت ارز دیجیتال DUSK  در ابتدای این صفحه استفاده کنید.

فروش رمز ارز داسک نتورک در ارس بیت

برای فروش ارز دیجیتال داسک نتورک نیز میتوانید رمز ارزی را که قبلا به حساب ارس بیت خود منتقل کرده اید را با وارد کردن مشخصات معامله خود از قبیل مقدار و قیمت ارز دیجیتال DUSK   با کاربرانی که قصد خرید ارز دیجیتال DUSK  را دارند معامله کنید.

بعد از فروش ارزDUSK  معادل تومان آن را دریافت خواهید کرد. این مقدار در کیف پول ارس بیت شما قابل مشاهده است. اگر قصد انتقال تومان به حساب بانکی خود را دارید، میتوانید از صفحه برداشت تومان حساب بانکی تایید شده خود را انتخاب کنید و بعد از ثبت عملیات برداشت برداشت آنی تومان به حساب بانکی شما رقم بخورد.

قیمت ارز دیجیتال داسک نتورک DUSK  

ارز دیجیتال DUSK در ابتدا با قیمت 0.17 کار خود در بازار ارز دیجیتال را آغاز کرد. بیشترین قیمت ارز دیجیتال DUSK تا کنون کمی بیشتر از 1 دلار بوده است.

جه تعداد ارز دیجیتال داسک نتورک در گردش است؟

عرضه در گردش ارز دیحیتال DUSK421,164,409 از حداکثر عرضه 1,000,000,000 ارز DUSK می باشد.

قیمت ارز داسک نتورک

نتیجه

شبکه ارز دیجیتال DUSK به عنوان یکی از ارائه دهندگان پیشرو خدمات مالی در مقیاس سازمانی متمرکز بر حریم خصوصی در معماری بازار مالی توزیع شده ظاهر می شود. شبکه ارز دیجیتال DUSK با عملکرد سریع، تأکید بر حفظ حریم خصوصی و طیف گسترده ای از ویژگی ها و خدمات مالی آینده، می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای پذیرش خدمات مالی مبتنی بر بلاک چین توسط مشاغل عمل کند. از آنجایی که پروژه به توسعه و گسترش قابلیت‌های خود ادامه می‌دهد، به دلیل فناوری برتر و کاربرد عملی آن، رشد طولانی‌مدت قیمت ارز دیحیتال DUSK امکان‌پذیر است. آینده برای شبکه DUSK امیدوارکننده به نظر می رسد زیرا تلاش می کند صنعت مالی را متحول کند و حریم خصوصی و امنیت بیشتری را در دنیای مالی غیرمتمرکز تقویت کند.