دوج الون

دوج الون
Dogelon Mars (ELON)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت دوج الون

در ماه‌های اخیر، دنیای ارزهای دیجیتال با اخبار مربوط به ارز دوج الون Dogelon مواحه بوده است. این اسپین آف از Dogecoin به سرعت به یک پروژه میلیارد دلاری تبدیل شده است و سؤالاتی را در مورد چیستی آن، چرا به سرعت رشد می کند و برای رسیدن به قیمت یک سنت نیاز دارد. در این مقاله به بررسی این سوالات و موارد دیگر خواهیم پرداخت.

خرید ارز دوج الون

دوج الون ELON

ارز دیجیتال دوج الون ELON یک رمز ارز است که شبیه به سایر مم کوین ها مانند Dogecoin، Shiba Inu و Polkadot است. با این حال، ایده های نوآورانه ای دارد که توجه مردم را به خود جلب کرده است. خالق Dogelon Mars گفته است که ایجاد ارز دوج الون ELON شروع یک ماموریت به مریخ است.

ارتباط بین دوج الون ELON

یک سوال که بسیاری از مردم پرسیده اند این است که آیا ارز دوج الون ELON با ایلان ماسک مرتبط است یا خیر. پاسخ منفی است؛ ماسک به هیچ وجه با Dogelon Mars مرتبط یا وابسته نیست. با این حال، نام این سکه نشان می‌دهد که ماسک تأثیر زیادی بر رمزارزها دارد، حتی اگر آن را تبلیغ نمی‌کند. به همین دلیل است که دوج الون ELON  "قاتل دوج کوین"  نامیده می شود.

چرا به دوج الون  DogeCoin killerمی گویند؟

همانطور که بسیاری از مردم قبلاً می‌دانند، ارز دوج الون ELON یک میم کوین است که بیت‌کوین را مسخره می‌کند و نشان می‌دهد که هر کسی می‌تواند کد آن را با چند تغییر کپی کند. رمز ارز دوج الون ELON در سال گذشته رشد کرده و محبوبیت زیادی پیدا کرده است. با این حال، فاقد ارتقاهای جالبی است که اتریوم با قراردادهای هوشمند خود دارد. قراردادهای هوشمند به کاربران اجازه می دهد تا توکن های جدیدی ایجاد کنند، چیزی که با Dogecoin امکان پذیر نیست. با استفاده از ارز دوج الون ELON می توان از قراردادهای هوشمند استفاده کرد که به کاربران اجازه می دهد کارهایی را انجام دهند که نمی توانند با Dogecoin انجام دهند، مانند قرض دادن آن یا اجازه دادن به دیگران برای تجارت با آن. این دلیلی است که آنها ادعا می کنند  DogeCoin killerهستند. این فقط به شما قابلیت های بیشتری می دهد.

تحلیل آینده قیمت ارز دوج الون ELON

در 31 جولای، قیمت دوج الون ELON با حجم 47 میلیون به بالاترین حد خود یعنی 0.00041 رسید. پس از آن، طی دو ماه، کریپتو 66 درصد از ارزش خود را از دست داد. اما از 29 اکتبر، قیمت ارز دیجیتال دوج الون ELON ، 3780 درصد افزایش یافت و در نتیجه ارزش بازار Dogelon Mars از حدود 26 میلیون دلار در اول اکتبر به 1.08 میلیارد دلار در 31 اکتبر افزایش یافت.

فروش و خرید ارز دوج الون ELON

اگر بدنبال فروش و خرید ارز دوج الون ELON هستید میتوانید ابتدا بایستی تحلیل قیمت ارز دوج الون ELON را انجام داده باشید. برای این منظور میتوانید از نمودار قیمت ارز دوج الون ELON در ابتدای همین صفحه استفاده کنید. بعد از اینکه نسب به معامله فروش یا خرید ارز دوج الون ELON به نتیحه رسیدید میتوانید با مراجعه به حساب کاربری ارس بیت خود معامله مد نظرتان را انجام دهید. معاملات در صرافی ارز دیجیتال ارس بیت با کمترین کارمزد انجام میگیرد و شما هیچ کارمزد پنهانی از این بابت پرداخت نمیکنید.

خرید ارز دیجیتال دوج الون ELON

برای خرید ارز دوج الون ELON بعد از اینکه کیف پول ارس بیت خود را شارژ کردید میتوانید با مراجعه به بازار ارز دیجیتال و انتخاب رمز ارز دوج الون ELON مشخصات معامله خود را شامل مقدار و قیمت ارز دوج الون ELON وارد کرده و معامله خود را انجام دهید.

بعد از انجام معامله خرید ارز دوج الون ELON میتوانید آن را در کیف پول خود مشاهده کنید. رمز ارز های خود را با مراجعه به صفحه برداشت به هر مقصدی میتوانید انتقال دهید. کارمزد انتقال ارز دوج الون ELON در صرافی ارز دیجیتال ارس بیت دقیقا منطبق بر کارمزد شبکه بوده و شما مبلغی بیشتر از آن را برای انتقال ارز دیجیتال دوج الون ELON پرداخت نخواهید کرد.

فروش ارز دوج الون ELON

برای فروش ارز دوج الون ELON هم میتوانید با انتقال رمز ارز دوج الون ELON از هر مبدا به حساب ارس بیت خود آن را در کیف پول خود داشته باشید. سپس با مراجعه به بخش بازار مشخصات معامله فروش ارز دوج الون ELON را وارد کنید و مقدار و قیمت ارز دوج الون ELON را وارد کرده و معامله فروش خود را ثبت کنید.

بعد از فروش نیز میتوانید مقدار تومانی که دریافت کرده اید را با برداشت به حساب بانکی خود در اسرع وقت با استفاده از برداشت آنی ریال ارس بیت ان را در حیاب بانکی خود داشته باشید.

کیف پول مناسب ارز دوج الون ELON

ارز دیجیتال دوج الون ELON همانطور که گفته شد در بستر شبکه اتریوم قرار دارد. از این رو علاوه بر اینکه میتوانید از کیف پول امن ارس بیت خود برای نگهداری ارز دوج الون ELON استفاده کنید آن را به هر ولتی که از شبکه اتریوم پشتیبانی میکند انتقال دهید.

قیمت ارز دوج الون

به این نکته توجه کنید که انتقال رمز ارز های در شبکه اتریوم دارای کارمزد بالایی هستند از این رو پیش از انتقال رمز ارز خود میزان کارمزد تراکنش ها را بررسی کنید.

ما برای نگهداری رمز ارز دوج الون ELON کیف پول ارس بیت را پیشنهاد میکنیم اما اگر بدنبال نگهدار آن در یک کیف دیگری هستید توصیه ما کیف پول متامسک است. این کیف پول با پشتیبانی از شبکه اتریوم به یکی از بهترین کیف های پول تبدیل شده است که بسیاری از فعالین بر بستر اتریوم از آن استفاده میکنند.

نتیجه

در نتیجه، ارز دیجیتال دوج الون ELON توجه زیادی را در دنیای ارزهای دیجیتال به خود جلب کرده است. در حالی که به ایلان ماسک مربوط نمی شود، نام و ایده های نوآورانه آن به رشد سریع آن کمک کرده است. با این حال، بازارهای کریپتو غیرقابل پیش‌بینی هستند و ضروری است که خودتان تحقیق کنید و تصمیمات آگاهانه سرمایه‌گذاری بگیرید.

شما میتوانید با مراجعه به حساب کاربری ارس بیت خود در کمترین زمان و کمترین کارمزد معامله خرید ارز دوج الون ELON را انجام دهید.

ایلان ماسک و رمز ارز دوج الون ELON هیچ ارتباطی با هم ندارند.

این دو رمز ارز محبوب بازار ارتباطی با همدیگر ندارند.