فلوکی

فلوکی
Floki Inu (FLOKI)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت فلوکی

خرید فلوکی ، مشاهده قیمت فلوکی Floki

سال 2021 سال ظهور یک میم کوین دیگر در بازار کریپتو کارنسی به نام فلوکی اینو بود. رمز ارز Floki با رشد های حیرت آوری که در سال های قبل تجربه کرده است این روز ها حال و روز خوبی ندارد.

پس از صعود های چند هزار درصدی قیمت ارز فلوکی در حال حاضر از اوج قیمتی خود نزدیک به 100 درصد ریزش داشته است.

رمز ارزی که به واسطه توییت های ایلان ماسک شهرت یافته بود دیگر آن جذابیت سابق را برای تریدر ها ندارد. هرچند تیم توسعه‌دهنده رمز ارز فلوکی سعی در تغییر ماهیت فلوکی اینو دارد ولی افت بازار کریپتو اقبال مردم را به سمت خرید فلوکی و دیگر ارزها کاهش داده است.

خرید فلوکی

البته بازار کریپتو نه همیشه قرمزخواهد ماند و نه همیشه سبز. بدون شک با بالا رفتن بازار ارز دیجیتال اینده ارز فلوکی می تواند بهتر از وضعیت فعلی باشد. با بررسی پارامتر های بنیادی و تکنیکالی می توان به این نتیجه رسید که خرید فلوکی در این قیمت ها می تواند توجیه پذیر باشد.

بیایید روند صعود و سقوط قیمت ارز دیجیتال فلوکی اینو را با هم بررسی نماییم.

ترند شدن لوگوی سگ و ظهور میم کوین فلوکی اینو

مرد جنجالی کریپتو کارنسی یعنی Elon Musk هر روز شگردهای تازه ای را برای ترند کردن یک رمز ارز به کار می بست. در برهه ای از زمان نماد سگ برای بازار ارز دیجیتال سبب محبوبیت میم کوین هایی مثل فلوکی اینو شد. این ترفند نه تنها برای محبوبیت ارز فلوکی که برای دیگر میم کوین ها نیز استفاده شده بود.

آمادگی مردم برای خرید floki inu

یک توئیت از فرد با نفوذ دنیای کریپتو کارنسی کافی بود تا قیمت فلوکی اینو یک شبه ره صد ساله را بپیماید. وقتی او اعلام کرد که می خواهد یک سگ از نژاد شیبا به نام floki داشته باشد شبکه های اجتماعی؛ جامعه کریپتویی را برای پذیرش ارز فلوکی آماده می کردند.

تولد فلوکی اینو

پس از یک تبلیغات گسترده ؛ فعالین بازار حرفه ای رمز ارز بیش از هر زمان دیگری نسبت به خرید فلوکی آماده بودند. در آن روزها توئیت Floki has arrived از ایلان ماسک کافی بود تا طمع خرید ارز فلوکی در بین تریدرها بیش از هر زمان دیگری حس شود.

صعود قیمت فلوکی

پس از آن حمایت توئیتری از ارز فلوکی ؛ به نظر می رسید زمان مناسبی برای خرید ارز فلوکی اینو باشد. قیمت ارز فلوکی در آن برهه از زمان 0.00004 دلار بود که در یک روند صعودی قیمت floki تا 0.0003 دلار نیز بالا رفت. این میزان از سود بابت خرید ارز فلوکی امیدواری ها را برای روند صعودی قیمت ارز فلوکی افزایش می داد.

افت 99 درصدی با خرید فلوکی

اما صعود قیمت فلوکی تمام ماجرای ارز فلوکی نبود. آینده ارز فلوکی آن طور که پیش بینی می شد پیش نرفت و این ارز دیجیتال از قله به کف قیمت خود رسید. خرید ارز Floki در آن قیمت ها با آروزی یک سنتی شدن آن بود ولی قیمت این روزها حکایت از یک سقوط قیمتی عجیب دارد.

قیمت ارز فلوکی هم اکنون 1 تومان می باشد و همان طورکه اشاره شد نزدیک به 100 درصد از اوج قیمت ریالی خود ریزش داشته است.

اما سوال اصلی اینجاست که آیا می توان دررشد دوباره بازار حرفه ای رمز ارز آینده روشنی را برای floki inu متصور شد؟ بدون شک در رشد مجدد بازار crypto برخی از رمز ارزها رو به نابودی خواهند رفت. چرا که در این سال های رکود بازار ارز دیجیتال هیچ طرح جدیدی از خود ارائه ننموده اند. اما از سوی دیگر هستند رمز ارز هایی که هر روز با طرح های توسعه خود جامعه بلاکچینی را شگفت زده می کنند. به نظر شما فلوکی اینو جزو کدام دسته از این رمز ارز ها می تواند باشد؟

برای پاسخ به این سوال بیایید هدف از ایجاد و چشم انداز رمز ارز فلوکی اینو را با همدیگر بررسی نماییم.

معرفی اکوسیستم فلوکی اینو و آینده Floki inu

تیم توسعه دهنده فلوکی ادعا می کند که در آینده نزدیک جزو 10 رمز ارز بازار کرییپتو کارنسی خواهد شد. با توجه به اینکه میم کوین ها از یک حمایت اجتماعی برخوردار هستند این ادعا نمی تواند زیاد دور از تصور باشد.

البته این موضوع را هم باید در نظر داشت که بازار کریپتو کارنسی دیگر همان بازار نوپای چند سال قبل نیست. تریدر های آماتور که در این بازار آبدیده شده اند دیگر به صِرف یک ادعا نمی توانند به یک پلتفرم اعتماد نمایند.

از این روست که توسعه دهندگان فلوکی 5 بخش اصلی را در اکوسیستم floki تعریف کرده است که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

1- فلوکی در دنیای متاورس Valhalla

به نظر میرسد دنیای متاورسی توسعه دهندگان فلوکی را هم به سمت این دنیای مجازی هدایت نموده است. آنها بر این باورند که یک فرصت بکر سرمایه گذاری در این دنیا فراهم است که می تواند 1 تریلیون دلار برای ما سود داشته باشد.

به هین خاطر است که Valhalla یکی ازپروژه های اصلی اکوسیستم فلوکی معرفی شده است. Valhalla بازی NFT Metaverse FLOKI است که توسط توکن فلوکی ارائه خواهد شد. این پروژه شامل تعاملات بازی بلاکچینی و ان اف تی های قابل ارتقاست.

2- فلوکی در سیستم غیر متمرکز FlokiFi

FlokiFi مخفف Floki Finance است. تیم‌توسعه دهنده فلوکی از این روش برای ارائه محصولات کاربردی خود استفاده خواهند کرد. برای رسیدن به یک سیستم غیر متمرکز پروتکل های متعددی در نظر گرفته شده است که اولین آنها FlokiFi Locker می باشد.

Locker یک راه حل خلاقانه از سوی تیم فلوکی است که به کاربران امکان قفل دارایی های دیجیتال را می دهد. کاربران با این روش قادر خواهند بود توکن های ان اف تی ، LP و Floki Token خود را در اکوسیستم فلوکی قفل نمایند.

این روش قفل دارایی ها در اکوسیستم Floki دارای برخی مزیت های ویژه است که می توان به موارد زیر اشاره نمود :

- قفل توکن در مدت زمان نامحدود

حداکثر مدت زمان قفل Floki Lp 265 روز است ولی فلوکی لاکر امکان قفل توکن ها را به مدت نامحدود به کاربران می دهد. شما می توانید با این سیستم به همگان اعلام کنید که توکن های FLOKI من تا مدت زمان بی نهایتی غیر قابل دسترسی خواهند بود.

مشاهده قیمت فلوکی

- استاندارد ERC-1155

Locker اولین پروتکل قفل دارایی های دیجیتال است که این استاندارد را برای چند توکن پیاده سازی می کند. این همان نوآوری است که می تواند ارز دیجیتال فلوکی را در آینده برای خریدانش ویژه نماید.

این استاندارد به شما این امکان را می دهند که انواع مختلفی از دارایی های دیجیتال خود را با مقادیر مختلف در یک قرارداد واحد داشته باشید.

- قفل چند توکن Floki در یک تراکنش

هر کاربری با استفاده از این مزیت قادر خواهد بود تا چندین توکن را در قالب یک تراکنش واحد قفل نماید. این مزیت برای فلوکی بینظیر است چرا که در حال حاضر تنها ترین ارائه کننده این پروتکل می باشد.

به نظر میرسد توسعه دهندگان اکوسیستم فلوکی راهی متمایز از آنچه تاکنون بوده است را برای آن در نظر گرفته اند.

3- دانشگاه فلوکی

احداث پلتفرم آموزش کریپتو یکی دیگر از برنامه های آتی اکوسیستم فلوکی می باشد. در وایت پیپر فلوکی سخن از سود آوری حوزه آموزش کریپتو کارنسی می باشد.

هدف از ایجاد این دانشگاه از سوی توسط تیم‌توسعه دهنده Flokiinu چنین بیان شده است :

داده های اطلاعاتی نشان دهنده تقاضای زیاد مردم در حوزه کریپتو کارنسی است. طبق آمار رسمی امروزه 5.1 میلیارد کاربر اینترنت در جهان وجود دارد. از این تعداد تنها 300 میلیون در حوزه ارز دیجیتال فعالیت دارند. به عبارت دیگر تنها 6 درصد از کاربران اینترنت در این حوزه فعال هستند.

با استفاده از این داده می توان نتیجه گرفت که یک شکاف عمیق بین فعالین حوزه رمز ارز و کاربران اینترنت ایجاد شده است. اگر ما به عنوان تیم توسعه دهنده اکوسیستم فلوکی بتوانیم از ماهیت های این بازار سخن بگوییم قطعا برنده این بازی خواهیم بود.

با استفاده از این داده می توان نتیجه گرفت که یک شکاف عمیق بین فعالین حوزه رمز ارز و کاربران اینترنت ایجاد شده است. اگر ما به عنوان تیم توسعه دهنده اکوسیستم فلوکی بتوانیم از ماهیت های این بازار سخن بگوییم قطعا برنده این بازی خواهیم بود.

4- فروشگاه NFT فلوکی اینو

اکوسیستم فلوکی اینو در نظر دارد سهم خود را از بازار ان اف تی نیز بگیرد. در این اقدام فلوکی یک فروشگاه اختاصصی برای ارائه و فروش توکن های غیر قابل تعویض ایجاد خواهد کرد. برای کسانی که این حوزه را برای فعالیت کریپتویی خود انتخاب کرده اند می توانند به آینده ارز فلوکی نیز امید داشته باشند.

اکوسیستم فلوکی اینو در نظر دارد سهم خود را از بازار ان اف تی نیز بگیرد. در این اقدام فلوکی یک فروشگاه اختاصصی برای ارائه و فروش توکن های غیر قابل تعویض ایجاد خواهد کرد. برای کسانی که این حوزه را برای فعالیت کریپتویی خود انتخاب کرده اند می توانند به آینده ارز فلوکی نیز امید داشته باشند.

5- فلوکی Floki و دیفای

برای ورود به این دنیا اولین گام از سوی اکو سیستم فلوکی اینو نیز برداشته شده است. این اقدام با یکپارچه سازی فلوکی و قیمت چین لینک انجام شده است.

با توجه به این اقدامات به نظر می رسد آینده روشنی در انتظار رمز ارز فلوکی اینو باشد. اگر شما هم مثل تیم توسعه دهنده فلوکی به آینده این رمز ارز امید دارید این قیمت های جذاب برای خرید فلوکی شاید تکرار ناپذیر باشد.

Flokiino در ابتدا بر روی شبکه اتریوم و سپس بر رویsmartchain BNB ایجاد شد.

عرضه توکن فلوکی اینو به 10 تریلیون واحد محدود شده است.

فلوکی اینو توسط یک تیم ناشناس توسعه داده شده است اما در سایت رسمی فلوکی نام 4 نفر از اعضای فلوکی مشخص شده است. جالب این است که هیچ کدام از آن ها در زمینه کریپتو فعال نبوده اند.

با توجه به اقدامات صورت گرفته از سوی تیم اکوسیستم فلوکی اینو می توان آینده روشنی را برای این ارز متصور شد. خرید فلوکی اینو را می توانید به ارزان ترین قیمت بازار از سایت صرافی ارس بیت تجربه نمایید.

خرید فلوکی اینو صرافی ارز دیجیتال ارس بیت

آنچه تاکنون در مورد فلوکی شیبا گفته شد مربوط به آینده رمز ارز فلوکی می باشد. اما تریدر ها در بازار کریپتو کارنسی به دنبال خرید و قیمت فلوکی اینو هستند. چرا که برای یک تریدر قیمت لحظه ای فلوکی و تشخیص نقاط ورود و خروج در معامله مهم می باشد.

قیمت لحظه ای فلوکی اینو را می توانید از سایت صرافی آنلاین ارس بیت مشاهده نمایید. این مشاهده قیمت فلوکی هم به صورت ریال و هم به صورت تتر برای هر کاربری امکان پذیر میباشد.

برای خرید فلوکی اینو نیز کافی است به سایت صرافی اینترنتی ارس بیت مراجعه نمایید. با توجه به قیمت ارزان تتر در صرافی آنلاین ارس بیت شما می توانید به بهترین قیمت بازار نسبت به خرید فلوکی اینو اقدام نمایید.

پس از خرید فلوکی اینو کیف پول شما به همان میزان خریدتان شارژ می گردد که می توانید آن را به کیف پول شخصی خودتان منتقل نمایید.

همان طور که گفته شد ارز دیجیتال فلوکی بر روی دو شبکه ETH و بایننس کوین ایجاد شده است. پس برای انتخاب کیف پول کافی است ولتی را انتخاب کنید که از این دو رمز ارز پیشتیبانی می کند.

البته سایت صرافی ارس بیت در راستای امنیت دارایی کاربران کیف پول اختصاصی را برای رمز ارز های مشتریان در نظر گرفته است. شما به عنوان یک تریدر می توانید در بازار کریپتو کارنسی فعالیت نمایید و امنیت دارایی هایتان را به ارس بیت بسپارید.