گالا

گالا
Gala (GALA)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت گالا

خرید گالا ، مشاهده قیمت گالا Gala

ارز گالا GALA یک ارز دیجیتال مبتنی بر اتریوم است که به عنوان توکن اصلی پلتفرم بازی ‌های گالا گیمز عمل می‌کند. از ارز دیجیتال گالا برای تراکنش های درون بازی مانند خرید آیتم ها، پرداخت هزینه ها و شرکت در مسابقات استفاده می شود.

ارز دیجیتال Gala را می توان علاوه بر شیوه پرداخت یک بستر سرمایه گذاری در پلتفرم گالا گیمز در نظر گرفت. گیمرها و سرمایه گذاران می توانند ارز گالا Gala را با سایر ارزهای دیجیتال یا ریال و تتر معامله کنند.

با این توضیحات مشخص است که برای خرید گالا آشنایی کافی با پلتفرم گالا گیمز لازم و ضروری است . چرا که قیمت گالا Gala می تواند متاثر از گالا گیمز باشد که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

خرید  گالا

ارز گالا گیمز GALA از این جهت منحصر به فرد است که توسط دارایی های دنیای واقعی مانند زمین، دارایی های مجازی و درآمد حاصل از فروش بازی پشتیبانی می شود. این موضوع به ارز گالا GALA ارزش ذاتی می‌دهد که صرفاً به حدس و گمان بازار وابسته نیست. ارز دیجیتال گالا به واسطه همین پشتوانه می تواند یک سرمایه گذاری امن و با ثبات در بازار کریپتو کارنسی باشد.

ارز گالا GALA در اواخر سال 2020 راه اندازی شد و از آن زمان تاکنون توجه قابل توجهی از سوی جامعه ارز دیجیتال به خود جلب کرده است. این ارز مجموعاً 33 میلیارد توکن دارد که 10 میلیارد از آن توکن ها برای تیم توسعه و سرمایه گذاران اولیه کنار گذاشته شده است.

البته ناگفته نماند که هک شدن گالا اعتماد کاربران را در برهه ای از زمان نسبت به این ارز دیجیتال از بین برد. قیمت ارز دیجیتال گالا همزمان با هک گالا افت زیادی داشت ولی توانست با تدبیر توسعه دهندگانش دوباره بر سر زبان ها بیفتد. ارزگالا توانست بخشی از اعتبار خود را احیا کند و اقبال مردم را به سمت خرید گالا Gala در بازار ارز دیجیتال زنده کند.

همان طور که اشاره کردیم افزایش قیمت ارز دیجتیال گالا در گرو موفقیت پلتفرم بازی گالا گیمز GALAGAMES می باشد. با پیوستن بازیکنان بیشتر به پلتفرم و افزایش تقاضا برای خرید ارز گالا، احتمال افزایش قیمت ارز دیجیتال گالا گیمز وجود دارد.

علاوه بر تحلیل فاندامنتال ارز گالا که به نوعی به پروژه گالا گیمز گره خورده است تریدرها وزن بیشتری را به تحلیل تکنیکال ارز گالا می دهند. تریدر های بازار کریپتو کارنسی بیشتر از نمودار ارز گالا برای خرید و فروش گالا استفاده می کنند. آن ها بر این باورند که هر خبری می تواند خود را در قالب نمودار های تحلیل تکنیکال نشان دهد.

مشاهده قیمت لحظه ای Gala و نمودار ارز گالا از همین صفحه برای تریدر های بازار ارز دیجیتال قابل دسترسی است.

معرفی بازی گالا گیمز GALA GAMES

صنعت بازی های رایانه ای یکی از صنایع با رشد سریع در سال های اخیر بوده است و حجم بازار آن با توجه به پیش بینی ها تا سال 2027 به 293.6 میلیارد دلار خواهد رسید. فناوری بلاک چین با ظهور پلتفرم های بازی غیرمتمرکز مانند بازی گالا گیمز Gala Games که با ارز گالا GALA اجرا می شود، راه حلی برای این چالش ها ارائه می دهد.

بازی گالا گیمز Gala Games یک پلتفرم بازی غیرمتمرکز است که با ارز گالا GALA ارتباط تنگاتنگی دارد. گالا گیمز برای ارائه یک تجربه بازی جذاب با تمرکز بر مالکیت بازیکن و پاداش ها طراحی شده است. این پلتفرم طیف وسیعی از بازی ‌ها از جمله Town Star، Fortified و Mirandus را ارائه می‌دهد که بدون نیاز به واسطه ‌های شخص ثالث طراحی شده‌اند.

پلتفرم گالا گیمز Gala Games دارای یک مدل تقسیم درآمد منحصربه‌ فرد است که به بازیکنان، توسعه ‌دهندگان و دارندگان ارز دیجیتال گالا با سهمی از درآمد پلتفرم پاداش می‌دهد. این ترفند باعث یک انگیزه اضافی برای بازیکنان خواهد شد و آن ها را برای خرید ارز گالا GALA مشتاق تر می کند. چرا که بازیکانان خود را سهیم در موفقیت پلتفرم Gala Games می دانند.

به طور کلی، ارز گالا GALA و پلتفرم Gala Games نگاهی هیجان انگیز به آینده فناوری بازی و بلاک چین ارائه می دهند. همانطور که صنعت ارزدیجیتال به تکامل خود ادامه می دهد، جالب است ببینیم که چگونه پلتفرم های بازی غیرمتمرکز آینده این صنعت را شکل خواهند داد.

با توجه به اینکه رشد گالا همبستگی خوبی با دو صنعت پرطرفدار یعنی گیم و ارز دیجیتال دارد؛ آینده ارز گالا GALA امیدوارکننده به نظر می رسد. زیرا با موفقیت پلتفرم گالا گیمز Gala Games و رشد دوباره بازار کریپتو کارنسی می توانیم شاهد رشد قیمت ارز دیجیتال گالا باشیم.

جالب است بدانید که پلتفرم گالا گیمز هنوز در مراحل اولیه خود است ولی توانسته بیش از 10000 بازیکن فعال را به سوی خود جذب نماید. پیش بینی می شود با عرضه بازی‌های بیشتر و رشد پلتفرم شاهد افزایش تقاضا برای خرید ارز گالا و رشد قیمت ارز دیجیتال گالا گیم باشیم.

مشاهده قیمت  گالا

خرید ارز گالا GALA صرافی آنلاین ارس بیت

ارس بیت یک صرافی آنلاین در حوزه کریپتو کارنسی است که به کاربران امکان فروش و خرید ارز دیجیتال از جمله خرید ارز گالا GALA را می دهد. ارس بیت یک صرافی ارز دیجیتال معتبر است که با کارمزد پایین معاملات و امکان برداشت آنی ریال گزینه مطلوبی برای معاملات ارز دیجیتال است.

برای خرید ارز گالا GALA در صرافی آنلاین ارس بیت کافی است یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمایید. فرآیند احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال ارس بیت در کمترین زمان ممکن صورت می پذیرد. پس از اتمام مراحل ثبت نام و احراز هویت می توانید بدون محدودیت به خرید و فروش ارز گالا در صرافی اینترنتی ارس بیت بپردازید.

توجه داشته باشید که قیمت ارز دیجیتال گالا مانند قیمت سایر ارزهای دیجیتال دارای نوسان است و حتما باید قبل از معامله تحلیل ارز گالا را انجام داده باشید.

برای خرید و فروش ارز گالا پس از ورود به حساب کاربری و مراجعه به بخش بازار ها و انتخاب ارز گالا میتوانید اقدام به معامله کنید. بازار ارز دیجیتال ارس بیت با حجم معاملات بالا تضمین کننده فروش و خرید سریع ارز گالا گیمز است.