گولم

گولم
Golem (GLM)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت گولم

در دنیای بلاک چین و ارزهای دیجیتال، پروژه‌ها و اکوسیستم‌های متعددی وجود دارند که هدفشان رفع مشکلات یا ناکارآمدی‌های خاص در حوزه های مختلف است. یکی از این پروژه ها شبکه گولم GLM است، یک شبکه محاسباتی غیرمتمرکز که از فناوری بلاک چین استفاده می کند تا کاربران را قادر به خرید و فروش نیروی محاسباتی بر حسب تقاضا کند. ارز دیجیتال گولم GLM نیز حاصل عملکرد وسیع این شبکه است که در ادامه ابعد مختلف این رمز ارز محبوب را شامل قیمت خرید ارز گولم GLM بررسی خواهیم کرد.

شبکه گولم GLM برای اولین بار در سال 2016 توسط کارخانه گولم، تیمی از توسعه دهندگان و متخصصان سیستم های توزیع شده معرفی شد. شبکه اصلی این شبکه در سال 2018 راه اندازی شد و از آن زمان با توکن خود یعنی ارز دیجیتال گولم GLM استارت زد.

خرید گولم

معرفی ارز دیجیتال گولم GLM

ارز دیجیتال گولم GLM ارز رمزنگاری شده بومی شبکه گولم است و به عنوان ارز برای تراکنش های درون اکوسیستم استفاده می شود.اگر بدنبال دریافت خدمات از شبکه گولم هستید باید پیشتر خرید ارز دیجیتال گولم GLM را انجام داده باشید تا به ازای تراکنش آن را پرداخت کنید. اگر هم بدنبال ارائه خدمات در شبکه گولم هستید به ازای خدماتی که ارائه میکنید ارز دیجیتال گولم GLM دریافت خواهید کرد و طبیعتا بدنبال فروش ارز دیجیتال گولم GLM خواهید بود.

 به‌عنوان یک درخواست‌کننده خدمت، می‌توانید برای مقداری از ارز GLM که مایلید برای تکمیل یک کار بپردازید، پیشنهاد قیمت بدهید. به عنوان یک ارائه دهنده خدمت، با محاسبه برای درخواست کنندگان، ارز دیجیتال گولم GLM کسب می کنید. این رمز ارز همچنین برای پرداخت خدماتی مانند هزینه تراکنش و هزینه های میزبانی استفاده می شود.

شبکه گولم بازاری است که درخواست کنندگانی را که به قدرت محاسباتی نیاز دارند با ارائه دهندگانی که قدرت محاسباتی مازاد دارند متصل می کند. شبکه وظایف پیچیده را به وظایف فرعی کوچکتر تقسیم می کند، که سپس به ارائه دهندگانی که می توانند آنها را به طور همزمان انجام دهند، توزیع می شود. این فرآیند منجر به یک روش سریعتر و کارآمدتر برای تکمیل وظایف می شود که در غیر این صورت به زمان و منابع قابل توجهی نیاز دارند.

کاربرد ارز دیجیتال گولم GLM

شبکه گولم ابزارها و اپلیکیشن های متعددی را برای تسهیل خرید و فروش توان محاسباتی در اختیار کاربران قرار می دهد. کیت های توسعه نرم افزار شبکه (SDK) شامل آموزش های درخواست کنندگان و ارائه دهندگان و محیط های اجرا می شود. به عنوان مثال، Wasim VM و SGX برخی از محیط های اجرایی موجود در شبکه هستند.

این شبکه همچنین APIهایی را در زبان‌های برنامه‌نویسی مانند پایتون، جاوا اسکریپت و Rust ارائه می‌کند که ساخت برنامه‌ها و ابزارهایی را برای توسعه‌دهندگان آسان‌تر می‌کند که بتوانند با شبکه ارز گولم GLM تعامل داشته باشند. Awesome Golem فهرستی از منابع، پیوندها، پروژه‌ها و ابزارهای موجود در شبکه Golem است که توسط انجمن انتخاب شده است.

فروش و خرید ارز دیجیتال گولم GLM

علاوه بر کارایی که در فوق اشاره شد، ارز دیجیتال گولم GLM بعنوان یک رمز ارز محبوب برای ترید نیز مورد توجه کاربران است. اگر شما هم بدنبال معامله رمز ارز گولم GLM هستید توصیه ما این است که پیش از سرمایه گذاری، در مورد این رمز ارز و عملکرد و کاربردهای آن مطالعه کنید.

سپس میتوانید با استفاده از نمودار قیمت ارز دیجیتال گولم GLM در ابتدای این صفحه با تحلیل تکنیکال ارز گولم GLM وارد معامله شوید. میتوانید برای فروش و خرید ارز گولم GLM وارد حساب کاربری خود در پلتفرم تبادل رمز ارز ارس بیت شده و معاملات خود را ثبت کنید.

خرید ارز گولم GLM

برای خرید ارز دیجیتال گولم GLM ابتدا وارد حساب کاربری ارس بیت خود شده و موجودی ریال خود را افزایش دهید، سپس با مراجعه به بخش بازار ارز دیجیتال و انتخاب بازار ارز گولم GLM مقدار و قیمت ارز گولم GLM را وارد کرده و معامله خرید ارز گولم GLM را ثبت کنید.

معاملات رمز ارز در دو نوع با قیمت ثابت و قیمت لحظه ای انجام میگیرد. در خرید ارز گولم GLM با قیمت لحظه ای میتوانید معامله خود را در لحظه انجام داده و ارز دیجیتال گولم GLM کسب کنید. بعد از معامله خرید ارز گولم GLM میتوانید این رمز را داخل گیف پول خود مشاهده کنید و آن را به هر مقصدی دلخواهی منتقل کنید. کارمزد تراکنش رمز ارز گولم GLM در صرافی ارز دیجیتال ارس بیت متناسب با شبکه بوده و میتوانید آن را در صفحه برداشت مشاهده کنید.

فروش ارز دیجیتال گولم GLM

برای فروش ارز دیجیتال گولم GLM میتوانید همانند فرآیند خرید نسبت به ثبت سفارش فروش اقدام کنید. مقدار و قیمت ارز گولم GLM را وارد کرده و بعد از فشردن دکمه فروش، معامله برای شما انجام خواهد شد.

به این نکته توجه داشته باشید که بعد از فروش ارز گولم GLM معادل تومانی آن بصورت آنی به کیف پول شما افزوده خواهد شد و میتوانید آن را به حساب بانکی ثبت شده خود منتقل کنید. برداشت آنی ریال در ارس بیت یکی از ویژگی های ممتاز بازار ارز دیجیتال ارس بیت است.

تحلیل آینده ارز دیجیتال گولم GLM

آینده ارز دیجیتال گولم GLM از این بابت که یک بستر توسعه خدمات است و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار دارد میتواند درخشان و روشن نامیده شود. اما در آینده ارز دیجیتال آنچه مهم است علاوه بر قیمت توجه به اخبار پیرامون آن رمز ارز است. بعنوان مثال باید به این نکته توجه کنید که شاید تحلیل تکنیکال ارز گولم GLM از روی نمودار قیمت ارز گولم GLM حکایت از رشد قیمت آن داشته باشد.

قیمت ارز گولم

اما با مراجعه به اخبار پیرامون آن متوجه خواهید شد که ریزش سنگینی در راه است! در چنین شرایطی است که ما توصیه میکنیم آینده ارز گولم GLM میتواند روشن نامیده شود اما حتما میبایست تحقیقات و تحلیل های کافی را نسبت به ارز گولم GLM و هر رمز ارز دیگری داشته باشید.

نتیجه

در نتیجه، شبکه گولم یک پروژه نوآورانه است که هدف آن ارائه روشی غیرمتمرکز و مقرون به صرفه برای محاسبه است. توکن GLM ارز اصلی شبکه است و برای تراکنش ها و خدمات درون اکوسیستم استفاده می شود. بالطبع با افزایش میزان خدمات گیرندگان از این شبکه میزان تقاضا برای ارز دیجیتال گولم GLM  افزایش یافته و قیمت ارز گولم GLM  بدنبال آن رشد خواهد کرد. این شبکه ابزارها و برنامه های کاربردی متعددی را برای تسهیل خرید و فروش قدرت محاسباتی در اختیار کاربران قرار می دهد و مزایای متعددی مانند عدم تمرکز، مقرون به صرفه بودن، کارایی، دسترسی و حفظ حریم خصوصی را ارائه می دهد.

مانند هر ارز دیجیتال دیگری، قبل از سرمایه گذاری در توکن GLM یا استفاده از شبکه گولم، انجام تحقیقات کامل و بررسی دقیق ضروری است. با این حال، شهرت تثبیت شده پروژه و تجربه تیم در سیستم های توزیع شده، آن را به پروژه ای امیدوارکننده و هیجان انگیز برای تماشا در آینده تبدیل می کند.