گراف

گراف
The Graph (GRT)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت گراف

گراف (GRT) یک ارز دیجیتال مبتنی بر اتریوم است که پروتکل چارت سازی و کسب اطلاعات بوسیله جست و جو در فضای غیرمتمرکز، ارز گراف The Graph را تقویت می کند. ارز گراف The Graph در دسامبر 2020 راه اندازی شد و به دلیل ویژگی های منحصر به فرد و موارد استفاده بالقوه آن به سرعت در بین علاقه مندان به کریپتو محبوبیت پیدا کرد.

بر خلاف باور عمومی ارز گراف (GRT) یک ارز دیجیتال هوش مصنوعی (AI) نیست. ارز دیجیتال گراف The Graph فرآیند نمایه سازی و پرس و جوی غیرمتمرکز برای داده های بلاک چین را تقویت می کند.

در حالی که پروتکل Graph از برخی تکنیک های یادگیری ماشین برای بهینه سازی فرآیند ایجاد چارت و جست و جو استفاده می کند، یک پروتکل مبتنی بر هوش مصنوعی نیست. هدف اصلی ارز گراف The Graph ارائه یک روش کارآمد و غیرمتمرکز برای فهرست‌بندی و جستجوی داده‌های بلاک چین است، که اهمیت فزاینده‌ای پیدا می‌کند. زیرا زیرساخت ایجاد برنامه‌های کاربردی بیشتری بر پایه فناوری بلاک چین را تقویت میکند.

خرید ارز گراف

پروتکل ارز گراف GRT متکی به شبکه ای از گره ها به نام Indexers است که گره های آرشیو اتریوم خود را اجرا و از ارز GRT برای ارائه خدمات ساخت چارت و جست و جو در شبکه استفاده می کنند. هر کسی می‌تواند یک زیر گراف بسازد، که یک API دردسترس است و داده‌های خاصی را روی بلاک چین فهرست ‌بندی می‌کند و آن را برای بررسی و تحلیل در دسترس قرار می‌دهد. توسعه‌دهندگان می‌توانند از زیرگراف‌ها برای ساخت برنامه‌هایی استفاده کنند که نیاز به دسترسی به داده‌های بلاک چین دارند، بدون نیاز به اجرای نود خود.

ارز گراف The Graph (GRT) چیست ؟

ارز گراف GRT یک توکن کاربردی است که برای تخصیص منابع در شبکه ارز گراف The Graph استفاده می شود. شرکت کنندگان در شبکه از ارز گراف GRT برای ارائه خدمات نمایه سازی و مدیریت استفاده می کنند. این توکن همچنین به عنوان اثبات کار استفاده می شود، به این معنی که برای انجام کار در شبکه باید ارز گراف GRT را فریز کرد.

ارز گراف GRT برای ارائه یک زیرساخت غیرمتمرکز برای چارت سازی و جستجوی داده های بلاک چین ایجاد شده است. هدف آن ساخت آسان‌ تر برنامه‌های غیرمتمرکز برای توسعه‌دهندگان با ارائه روشی قابل اعتماد و کارآمد برای دسترسی به داده‌های بلاک چین است. با استفاده از ارز گراف GRT ، توسعه‌دهندگان می‌توانند APIهای باز به نام زیرگراف ایجاد کنند که هر کسی می‌تواند از آنها برای جست و جوی داده های بلاکچینی استفاده کند.

ویژگی های ارز گراف GRT

یکی از ویژگی های منحصر به فرد ارز دیجیتال گراف GRT استفاده از آن به عنوان اثبات کار است. نمایه‌سازها، کیوریتورها و نمایندگان باید ارز گراف GRT را فریز کنند تا بتوانند در شبکه فعالیت کنند. این مساله تضمین کننده امنیت فعالان در شبکه ارز گراف GRT است چرا که به نوعی اعتبار سنجی فعالین این حوزه را انجام میدهد.

یکی دیگر از ویژگی های ارز دیجیتال گراف GRT استفاده از آن به عنوان یک ارز دیجیتال کاربردی است. شرکت کنندگان در شبکه از ارز گراف GRT برای تخصیص منابع در شبکه ارز دیجیتال گراف The Graph استفاده می کنند، به این معنی که تمامی فعالین این شبکه به ازای خدماتی که دریافت میکنند ارز گراف GRT پرداخت میکنند. در عین حال افرادی که از این شبکه به ارائه خدمات مشغول هستند مانند تحلیلگران و ارزیاب های چارت، به ازای خدمتی که ارائه میکنند ارز گراف GRT دریافت میکنند.

تحلیل ارز گراف GRT

تحلیل ارز گراف GRT را نمیتوان جدای از بررسی قیمت ارز گراف دانست. قیمت ارز گراف GRT از زمان عرضه آن در دسامبر 2020 نوسان های مختلفی را تجربه کرده است. فروش و خرید ارز گراف GRT با حدود 0.15 دلار آغاز شد و به سرعت به 2.88 دلار در فوریه 2021 رسید. از آن زمان، قیمت ارز گراف بین 0.50 تا 1.50 دلار در نوسان بوده است.

 قیمت ارز گراف

چندین عامل وجود دارد که می تواند بر قیمت گراف GRT تأثیر بگذارد. یکی از عوامل اصلی تقاضا برای نمایه سازی و مدیریت خدمات در شبکه The Graph است. همانطور که توسعه دهندگان بیشتری شروع به ساخت برنامه های غیرمتمرکز روی بلاک چین می کنند، احتمالاً تقاضا برای خدمات نمایه سازی افزایش می یابد. همین موضوع می تواند منجر به افزایش قیمت گراف GRT شود.

عامل دیگری که می تواند بر قیمت ارز گراف GRT تأثیر بگذارد، تمایل کلی بازار به ارزهای دیجیتال است. اگر بازار کریپتو در روند صعودی باشد، قیمت گراف GRT احتمالا افزایش خواهد یافت. از سوی دیگر، اگر بازار در وضعیت نزولی باشد، قیمت گراف GRT احتمالا کاهش خواهد یافت. ارز گراف با رتیه 41 در بین ارزهای دیجیتال و با حجم بازاری بیش از 1 میلیارد دلار توانسته است خود را در بین غول های بازار ارز دیجیتال جا دهد.

 شما میتوانید قیمت ارز گراف GRT را از طریق نمودار ابتدای این صفحه بررسی بفرمایید.

نمودار گراف GRT

نمودار گراف GRT قیمت GRT را در طول زمان نشان می دهد. نمودار گراف GRT چگونگی تغییر قیمت گراف GRT از زمان عرضه آن در دسامبر 2020 ارائه می دهد. نمودار نشان می دهد که قیمت GRT نوسان داشته است، با افزایش و کاهش شدید قیمت.

یکی از اصلی‌ترین مواردی که در نمودار GRT باید به آن توجه کرد، جهش قیمتی است که در فوریه 2021 رخ داد. این احتمالاً به دلیل افزایش تقاضا برای خدمات نمایه‌سازی و سرپرستی در شبکه The Graph بود. با این حال، قیمت گراف GRT از مانند تمام ارزهای بازار ارز دیجیتال از روزهای اوج خود فاصله گرفته است.

آینده ارز گراف GRT

ارز Graph (GRT) دارای چندین ویژگی است که آن را برای توسعه دهندگان و شرکت کنندگان در شبکه ارز دیجیتال گراف GRT جذاب می کند، از جمله استفاده از آن به عنوان یک توکن اثبات کار و یک توکن کاربردی. قیمت ارز گراف GRT از زمان راه اندازی آن در دسامبر 2020 متغیر بوده است، اما با افزایش تقاضا برای خدمات نمایه سازی و سرپرستی در شبکه ارز گراف GRT ، پتانسیل افزایش قیمت ارز دیجیتال گراف GRT را دارد. از این رو میتوانیم آینده ارز گراف را روشن پیش بینی کنیم. اما دید روشن آینده ارز گراف به این معنی نیست که بدون بررسی های کافی سرمایه گذاری کنیم.

همانطور که گفته شد، دلایل مختلفی وجود دارد که چرا برخی از سرمایه گذاران ممکن است به خرید گراف GRT فکر کنند. برخی از مهمترین دلایل تمایل برای خرید ارز گراف GRAPH را بررسی میکنیم:

ویژگی های منحصر به فرد: پروتکل ارز گراف GRT یک راه حل منحصر به فرد برای نمایه سازی و جستجوی داده های بلاک چین ارائه می دهد. قبلاً در بین توسعه دهندگان محبوبیت پیدا کرده است و با پروژه های بزرگ بلاک چین مانند Polkadot، NEAR و Avalanche شراکت دارد. این شبکه رو به رشد مشارکت و ادغام ممکن است کاربران بیشتری را جذب کند و باعث جذابیت خرید گراف GRT شود.

پشتیبانی قوی از جامعه: The Graph ارز دیجیتال گراف The Graph دارای یک جامعه قوی از توسعه دهندگان، علاقه مندان و سرمایه گذارانی است که فعالانه در رشد اکوسیستم مشارکت دارند. این پشتیبانی ممکن است منجر به افزایش پذیرش پروتکل شود و به نوبه خود منجر به افزایش تقاضا برای خرید گراف GRT شود.

رشد تقاضای بازار: استفاده از فناوری بلاک چین به سرعت در حال رشد است و نیاز به راه حل های نمایه سازی و جست و جوی داده های بلاک چینی غیرمتمرکز در حال افزایش است. با ظهور پروژه های بلاک چین بیشتر، ممکن است تقاضا برای پروتکل Graph افزایش داشته باشد که میتواند در میزان خرید ارز گراف و قیمت آن موثر باشد.

عملکرد مثبت قیمت: در حالی که عملکرد گذشته تضمینی برای آینده ارز گراف The Graph نیست، این ارز دیجیتال از زمان عرضه خود رشد قیمت قابل توجهی داشته است. این عملکرد مثبت قیمت ممکن است برای برخی از سرمایه گذاران جذاب باشد.

خرید ارز گراف GRT از صرافی ارس بیت

برای خرید ارز گراف GRT در ارس بیت کافیست وارد حساب کاربری خود شده و در بخش بازار حرفه ای، ارز دیجیتال گراف را انتخاب کنید.

بعد از این مرحله به سادگی میتوانید مقدار و قیمتی که برای خرید ارز گراف GRT در نظر دارید را وارد کرده و معامله خود را انجام دهید. بلافاصله بعد از خرید ارز گراف GRT کیف پول شما شارژ شده و میتوانید برای انتقال ارز دیجیتال گراف به هر مقصدی اقدام کنید.