راهنمای استفاده از سایت صرافی ارس بیت

صفحه راهنما صرافی ارس بیت به منظور آشنایی کامل کاربران با این پلتفرم ایجاد شده است. به منظور فعالیت هدفمندتان در سایت صرافی ارس بیت پیشنهاد می شود بر روی باکس ها کلیک کنید تا به قسمت مربوطه هدایت شوید. در آن صفحات به صورت کامل هر آنچه برایتان نیاز است را توضیح داده ایم. صفحه راهنما صرافی ارس بیت را می توانید به عنوان یک پشتیبان آفلاین در نظر بگیرید.

اگر می خواهید از ارس بیت بیشتر بدانید باکس درباره ارس بیت را انتخاب نمایید. با وارد شدن به صفحه درباره ما اهداف و چشم انداز سایت صرافی ارس بیت برایتان قابل رویت است . آشنایی با پلتفرم ارس بیت مسیر ورود شما به دنیای زیبای کریپتو کارنسی ها را تسهیل می نماید.

اگر انتخابتان برای فعالیت در بازار ارز دیجیتال صرافی ایرانی ارس بیت است در قدم اول باید عضو خانواده بزرگ ارس بیت شوید. با کلیک بر روی باکس مربوطه می توانید راهنمای کامل ثبت نام و احراز هویت را به صورت فیلم آموزشی مشاهده نمایید.

راهنمای استفاده از سایت صرافی ارس بیت

پس از آشنایی با صرافی ارس بیت و ثبت نام در این پلتفرم زمان آن رسیده که از مزایا و امکانات منحصر به فرد این صرافی استفاده نمایید.

1- برداشت آنی ریال

مدت زمان برداشت ریالی یکی از چالش های مهم تریدرها با صرافی های ایرانی است. طولانی شدن پروسه برداشت برای تریدری که برای لحظه به لحظه بازار برنامه ریزی کرده است به هیچ وجه مطلوب نیست. صرافی ارس بیت با اتخاذ سیاست برداشت آنی ریال نگرانی تریدر ها را در این زمینه از بین برده است. جهت آشنایی با روند کار و چگونگی برداشت آنی می توانید کادر مربوط به برداشت آنی ریال را انتخاب نمایید.

2- خرید تتر ارزان فقط ارس بیت

خرید تتر ارزان در کنار برداشت آنی ریال همان چیزی است که تمام تریدر های حرفه ای به دنبال آن هستند. در سایت صرافی ارس بیت می توانید به ارزان ترین قیمت بازار تتر بخرید و آن را به صورت آنی به ریال تبدیل نمایید.

3- احراز هویت سریع ارس بیت

تمام تلاش ما این است که سرعت بالایی از خدمات را برای کاربران سایت صرافی ارائه نماییم. احراز هویت سریع در کمتر از 5 دقیقه در پلتفرم ارس بیت قابل انجام است.

4- دانلود رایگان اپلیکیشن صرافی arasbit

برای مشاهده آنلاین قیمت رمز ارز ها و خرید و فروش از طریق گوشی کافی است اپ گوشی صرافی ارس بیت را دانلود نمایید. جهت مشاهده توضیحات قسمت مربوط به دانلود اپ گوشی را از همین صفحه انتخاب نمایید.

آموزش ثبت نام صرافی آنلاین

راهنمای کامل ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال ارس بیت به همراه فیلم آموزشی

احراز هویت سریع

در کمتر از 5 دقیقه احراز هویت خود را در صرافی آنلاین ارس بیت انجام دهید

آموزش واریز ارز دیجیتال

راهنمای کامل نحوه واریز ریال و رمزارز به صرافی آنلاین ارس بیت

برداشت آنی

برداشت آنی ریال در کمتر از 3 ساعت خدمتی متمایز از صرافی آنلاین ارس بیت

کارمزد صرافی ارس بیت

کارمزد پایین خرید و فروش ارز دیجیتال در ارس بیت

دانلود اپلیکیشن

دانلود رایگان اپ گوشی ارس بیت برای سیستم عامل های اندروید و IOS

دانلود رایگان کتابچه سمپل

چگونه دفترچه الگو های کندل استیک صرافی آنلاین ارس بیت را دانلود نمایم؟

قوانین و مقررات

قبل از اقدام به خرید و فروش ارز های دیجیتال شرایط و قوانین معاملات مربوط به صرافی ارس بیت را مطالعه نمایید