میلادی میم کوین

میلادی میم کوین (لیدیز)
Milady Meme Coin (LADYS)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت LADYS

میم کوین ها بخشی از بازار ارزهای دیجیتال هستند که این روزها بیش از همیشه توجهات را به خود جلب کرده اند. ارز لیدیز که با نشان ladys در بازار ارز دیجیتال شناخته میشود هم جزو رمز ارزهایی است که بطور بخصوصی نظرات را به خود جلب کرده است. اگر شما نیز بدنبال سرمایه گذاری بر روی ارز ladys هستید، با ما همراه باشید تا کلیات این رمز ارز را بررسی کنیم.

خرید میلادی میم کوین

معرفی ارز لیدیز ladys

رمز ارز LADYS، یا همین ارز لیدیز ارز دیجیتال مجموعه Milady NFT است. ارز ladys یک توکن خودسازماندهی است که به عنوان یک رمز ارز بومی برای مجموعه ان اف تی میلادی میم کوین فعالیت میکند. این شبکه قصد دارد با توسعه ارز ladys شبکه ان اف تی خود را گسترده تر کند.

چه تعداد ارز ladys در گردش است؟

LADYS با عرضه کل 888,000,888,000,888 توکن راه اندازی شد تا یک دارایی دیجیتال منحصر به فرد را برای علاقه مندان به مجموعه Milady NFT فراهم کند. برای اطمینان از امنیت، 94٪ از توکن ها به استخر نقدینگی (LP) ارسال شد، در حالی که توکن های LP سوزانده شدند.. علاوه بر این، 1٪ از عرضه به همه دارندگان $PEPE و Milady NFT داده شد که به پذیرندگان اولیه پاداش داده و احساس مالکیت جامعه را ایجاد می کند.

5 درصد باقیمانده از عرضه توکن در یک کیف پول چند امضایی ذخیره می‌شود که برای استفاده در آینده در فهرست‌های صرافی متمرکز، پل‌ها و استخرهای نقدینگی در نظر گرفته شده است. عملکرد شفاف توسعه دهندگان رمز ارز ladys عمده دلیل اعتماد به این میم کوین نو ظهور است. این تعهد به انجام روند توسعه ای در قیمت ارز ladys بسیار موثر است.

آینده ارز ladys

برای بررسی آینده ارز ladys باید نقشه راهی که توسعه دهندگان رمز ارز ladys منتشر کرده اند را بررسی کنیم. آینده ارز لیدیز با میزان تعهدی که در این نقشه راه ارائه کرده است سنجیده میشود.

نقشه راه ارز ladys

پروژه LADYS از یک نقشه راه با دقت طراحی شده متشکل از سه مرحله مجزا پیروی می کند: شروع پروژه، Vibe و HODL، و Milady Takeover. هر مرحله مجموعه ای از اهداف و مقاصد خاص خود را برای تضمین رشد و موفقیت پروژه به ارمغان می آورد.

شروع پروژه ladys

مرحله اولیه نقشه راه حول ایجاد یک پایه قوی برای LADYS می چرخد. اهداف اولیه شامل ایمن کردن فهرست‌ها در جمع‌آوری‌کننده‌های اصلی داده‌های ارزهای دیجیتال مانند Coinmarketcap، به دست آوردن پایگاه قابل‌توجهی از 1000+ و استفاده از قدرت میم‌ها برای ایجاد ترند $LADYS در توییتر است. هدف این پروژه با استفاده از ماهیت ویروسی میم ها، ایجاد آگاهی و جذب شرکت کنندگان جدید به جامعه میلادی است.

هنگامی که مرحله راه‌اندازی با موفقیت به پایان رسید، تمرکز به شکل‌گیری مشارکت‌های استراتژیک با سایر جوامع ارزهای دیجیتال تغییر می‌کند. هدف این مشارکت ها ایجاد هم افزایی، گسترش دامنه پروژه و ایجاد حضور قوی در اکوسیستم ارز دیجیتال است. برای تسهیل ارتباط و تعامل بین دارندگان LADYS، یک گروه Discord با توکن به نام Milady Palace ایجاد شده است. علاوه بر این، یک خبرنامه دیجیتالی به نام میلادی تایمز، جامعه را در مورد آخرین تحولات و فرصت های موجود در اکوسیستم میلادی به روز نگه می دارد. هدف نهایی این مرحله افزایش تعداد دارندگان به بیش از 10000 و لیست شدن ladys در صرافی های ارز دیجیتال است.

توسعه ladys

مرحله نهایی نقشه راه به تحکیم موقعیت LADYS بعنوان یک رمز ارز محبوب و مستعد سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال است. برای دستیابی به این هدف، این پروژه بر ایجاد کالاها، ابزارها و یک آکادمی انحصاری برای دارندگان NFT Milady تمرکز دارد. این پیشنهادات قیمت ارز ladys را افزایش می‌دهد و مشارکت جامعه را بیشتر تشویق می‌کند.

فروش و خرید ارز دیجیتال ladys

با لیست شدن ارز دیجیتال ladys در صرافی های ارز دیجیتال معتبر، رمز ارز ladys در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال ارس بیت نیز قابل معامله شد. برای خرید و فروش ارز دیجیتال ladys میتوانید وارد بازار ارز دیجیتال ارس بیت شده و با ایجاد یک اکانت معامله خود را انجام دهید.

خرید و فروش ارز ladys در بازار ارس بیت با کمترین کارمزد و قیمت لحظه ای ارز ladys انجام میگیرد.

خرید ارز دیجیتال ladys

اگر قصد خرید ارز ladys را دارید میتوانید وارد حساب کاربری ارس بیت خود شده و با افزایش موجودی کبف پول خود نسبت به خرید و فروش ارز ladys اقدام کنید. برای خرید ارز ladys کافیست وارد صفحه این رمز ارز شده و با وارد کردن مشخصات معامله خرید ارز ladys شامل مقدار و قیمت ارز ladys معامله خود را انجام دهید.

توجه داشته باشید که میتوانید قیمت لحظه ای ارز ladys را در نمودار قیمت ارز ladys در ابتدای این صفحه مشاهده کنید.

فروش ارز ladys

برای فروش ارز دیجیتال ladys نیز میتوانید همانند فرآیند خرید ارز ladys وارد صفحه بازار شده و با وارد کردن مشخصات معامله خود، شامل مقدار و قیمت ارز ladys معامله فروش ارز ladys را انجام دهید.

جمع بندی

ارز دیجیتال ladys یک میم کوین تازه وارد در بازار ارزهای دیجیتال است، میم کوین ها همانطور که از نام آنها مشخص است پروژه ای وسیع نیستند. از این رو سرمایه گذاری در چنین بازارهایی باید با دقت کافی انجام شود. میم کوین ladys با انتشار نقشه راه و بازار توانمندی که برای خود ساخته است میتواند آینده ای روشن داشته باشد.

قیمت میلادی میم کوین

برای خرید ارز ladys میتوانید وارد اکانت ارس بیت خود شده و در بازار خرید و فروش ارز ladys معامله خرید را انجام دهید.

بله، میتوانید بعد از خرید ارز ladys آن را به هر مقصد ی انتقال دهید.

برای سرمایه گذاری در ارز ladys کافیست وارد اکانت ارس بیت خود شده و پس از انجام تحلیل های شخصی نسبت به معامله ارز ladys اقدام کنید.