لینک

چین لینک
The Chainlink (LINK)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت لینک

چین لینک که در سال 2017 توسط سرگئی نظروف و استیو الیس تأسیس شد، یک لایه انتزاعی بلاک چین است که قراردادهای هوشمند متصل جهانی را امکان پذیر می کند. ارز لینک توکن حاکمیتی چین است. این شبکه از یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز استفاده می کند تا به بلاک چین ها اجازه دهد تا به طور ایمن با داده هایی خارج از بلاکچین تعامل داشته باشند. این رویکرد، اطلاعات حیاتی خارج از بلاکچین مورد نیاز قراردادهای هوشمند بلاکچین را فراهم می کند تا به شکل غالب توافق دیجیتال تبدیل شود.

ارز لینک  LINKچیست ؟

ارز لینک LINK توکن کاربردی شبکه چین لینک Chainlink  است. شبکه چین لینک Chainlink خدمات غیرمتمرکز اوراکل را ارائه می‌کند. درواقع قراردادهای هوشمند را قادر می‌سازد به طور ایمن و قابل اعتماد به منابع داده و APIهای دنیای واقعی متصل شوند.

خرید ارز لینک

ارز دیجیتال لینک LINK  برای انگیزه دادن به گره هایی که داده ها را به شبکه چین لینک Chainlink  ارائه می دهند، استفاده می شود. در واقع رمز ارز لینک LINK  بعنوان پاداش برای عملکرد صحیح و جریمه برای عملکرد نادرست در شبکه چین لینک استفاده میشود. این ساختار انگیزشی به اطمینان و امنیت شبکه چین لینک Chainlink  کمک می کند.

رمز ارز لینک LINK  یک توکن ERC-20 است که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است. از آن برای تشویق اپراتورهای گره برای ارائه داده های دقیق به شبکه چین لینک Chainlink  استفاده می شود. این ارز را می توان برای پرداخت از بابت درخواست های داده در شبکه و همچنین برای استیک کردن استفاده کرد که به کاربران امکان می دهد برای شرکت در شبکه چین لینک Chainlink  کسب درآمد کنند.

ویژگی های ارز لینک link

شبکه اوراکل غیرمتمرکز چین لینک Chainlink کاربردها و مزایای متعددی را برای کاربران فراهم می کند، از جمله ویژگی های ارز لینک link :

اطلاعات و داده های قابل اعتماد : با جمع آوری داده ها از چندین منبع قابل اعتماد، چین لینک Chainlink  را میتوان پلتفرمی با داده های قابل اعتماد نامید. این ویژگی به ویژه در فضای مالی غیرمتمرکز (DeFi) مهم است، جایی که داده‌های دقیق برای اجرای قراردادهای هوشمند بسیار مهم است. همین دقت و ظرافت عملکرد چین لینک بر روی تقاضا برای خرید و قیمت ارز لینک موثر بوده است.

کسب درآمد از داده ها: ارائه دهندگان داده می توانند داده های خود را مستقیماً به چین لینک Chainlink بفروشند، بنابراین از اطلاعاتی که دارند کسب درآمد می کنند. این ویژگی هم برای ارائه دهندگان داده و هم برای Chainlink یک بازی برد-برد است. همین موضوع سبب افزایش بازار ارز چین لینک و افزایش قیمت ارز لینک میشود.

اجرای قرارداد هوشمند ایمن : شبکه اوراکل غیرمتمرکز چین لینک با ارائه داده های خارج از بلاکچین برای پشتیبانی از اجرای قراردادهای زنجیره ای، امنیت اجرای قرارداد هوشمند را تضمین می کند. با گسترش فرآیند قراردادهای هوشمند ارز لینک میتواند نقش پر رنگ تری را ایفا کند و به نوعی تضمین کننده قیمت ارز LINK  است.

انعطاف‌پذیری و سفارشی‌سازی: شبکه چین لینک بسیار قابل تنظیم است و به کاربران اجازه می‌دهد تا شبکه‌های اوراکل سفارشی متناسب با نیازهای خاص خود ایجاد کنند. این ویژگی تضمین می کند که Chainlink می تواند در طیف گسترده ای از برنامه ها، از DeFi گرفته تا مدیریت زنجیره تامین و موارد دیگر مورد استفاده قرار گیرد. بالطبع همین موضوع بر روند خرید ارز لینک موثر خواهد بود.

تحلیل قیمت ارز چین لینک Chainlink

در جولای 2019، بخش مالی غیرمتمرکز (DeFi) شروع به جذب قابل توجهی سرمایه کرد و بسیاری از پروژه‌های DeFi شروع به ادغام شبکه اوراکل Chainlink در قراردادهای هوشمند خود کردند. این رویداد منجر به افزایش تقاضا برای خرید ارز لینک LINK شد، زیرا آنها برای پرداخت در شبکه Chainlink مورد نیاز بودند.

در مرداد 2021، قیمت ارز لینک LINK بیش از 1000٪ افزایش یافت و به قیمت 49 دلار در هر توکن به اوج خود رسید. با این حال، قیمت لینک LINK در ماه های بعد اصلاح قابل توجهی را تجربه کرد و تا پایان سال به حدود 20 دلار کاهش یافت.

از آن زمان، قیمت ارز لینک LINK به نوسانات خود ادامه داده است که ناشی از عوامل مختلفی از جمله احساسات بازار، تحولات در فضای DeFi، و مشارکت Chainlink و نرخ پذیرش است. از مارس 2023، قیمت لینک چین LINK در حدود 6 دلار به ازای هر توکن در نوسان است، که کاهش شدیدی را همانند تمام بازار بازار ارز دیجیتال تجربه کرده است.

آینده ارز لینک

آینده ارز LINK روشن است و پتانسیل زیادی برای رشد در سال های آینده دارد. تیم توسعه دهنده ارز لینک LINK به طور مداوم برای بهبود پلتفرم و افزودن ویژگی‌های جدید کار می‌کند که به افزایش پذیرش و افزایش قیمت ارز LINK کمک می‌کند.

یکی از هیجان‌انگیزترین پشرفت های موثر در آینده ارز لینک، فرآیند استیک کردن ارز لینک است. استیک کردن به کاربران این امکان را می دهد که برای نگه داشتن ارز LINK و ایمن سازی شبکه جوایزی کسب کنند. معرفی استیک کردن ارز لینک همچنین به افزایش تقاضا برای رمز ارز لینک کمک می کند که تأثیر مثبتی بر خرید و قیمت ارز لینک LINK خواهد داشت.

یکی دیگر از زمینه های رشد قیمت لینک، پذیرش فزاینده تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. بسیاری از پروژه‌های پیشرو DeFi، مانند Aave و Compound، برای فیدهای قیمت خود به LINK تکیه می‌کنند، که یک جزء کلیدی در عملکرد قرارداد هوشمند آنهاست. با ادامه گسترش اکوسیستم DeFi، تقاضا برای خرید ارز LINK نیز افزایش خواهد یافت که بر افزایش قیمت ارز لینک LINK موثر است.

خرید ارز لینک در صرافی ارس بیت

شما میتوانید برای خرید ارز لینک LINK یک حساب کاربری در صرافی ارز دیجیتال ارس بیت ایجاد کنید. سپس فرآیند احراز هویت خود را انجام داده و با مراجعه به صفحه بازار حرفه ای و انتخاب ارز لینک مشخصات معامله خرید ارز لینک را اعم از قیمت ارز لینک و مقدار وارد کنید. معامله خرید ارز لینک برای شما در کمترین زمان و بهترین قیمت انجام خواهد شد.

فروش و خرید ارز دیجیتال چین لینک

فروش و خرید ارز لینک همانند سایر ارزهای دیجیتال معامله ای است که باید جوانب احتیاط را رعایت کنید. شما میتوانید برای فروش و خرید ارز دیجیتال لینک با ریال و قیمت مناسب به صرافی ارز دیجیتال ارس بیت مراجعه کرده و معامله خود را انجام دهید. برای دریافت راهنمایی در مورد فروش و خرید ارز دیجیتال لینک میتوانید از پشتیبانی صرافی ارز دیجیتال ارس بیت راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

همچنین برای مشاهده قیمت ارز لینک و بررسی روند آن برای اطمینان از معامله فروش و خرید ارز لینک میتوانید به نمودار ارز LINK در ابتدای این صفحه مراجعه کنید.

 ارز لینک را کجا نگهداری کنیم؟

هرچند صرافی ارز دیجیتال ارس بیت محل امنی برای نگهداری ارز دیجیتال است، اما بهترین محل نگهداری ارز ارز لینک قطعا کیف پولی است که تمام اطلاعات آن در اختیار خودتان است. هنگامی هنگامی که خرید ارز لینک را انجام دادید میتوانید آن را علاوه بر کیف پول ارس بیت خود ، آنرا به کیف پول خود منتقل کنید. ذکر این نکته ضروری است که ارز دیجیتال LINK یک توکن ERC-20 است. از این بابت کارمزد انتقال ارز لینک را بررسی و آنرا به کیف پولی که از شبکه اتریوم پشتیبانی میکند، انتقال دهید.

 قیمت ارز لینک

چین لینک پلتفرمی برای ایجاد قرارداد هوشمند با استفاده از داده های خارج از بلاکچین و ترکیب آن با بلاکچین است که رمز ارز چین لینک توکن کاربردی آن است.

بله شما میتوانید با استفاده از استیک کردن ارز لینک کسب درآمد کنید.

آینده ارز دیجیتال چین لینک را با توجه به رشد قراردادهای هوشمند و استفاده از آن میتوان روشن پیش بینی کرد.