لوپرینگ

لوپرینگ
Loopring (LRC)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت لوپرینگ

در دنیای ارزهای دیجیتال که به سرعت در حال تحول هستند، نوآوری و مقیاس پذیری برای پذیرش گسترده راه حل های مالی غیرمتمرکز (DeFi) بسیار مهم است. یکی از پروژه‌هایی که هدف آن انقلابی در نحوه عملکرد صرافی‌های غیرمتمرکز است، Loopring است. پروتکل ارز لوپرینگ که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است، از شواهد دانش صفر برای فعال کردن تراکنش های ناشناس و غیرقابل اعتماد استفاده می کند، در حالی که مقیاس پذیری و سرعت تراکنش را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد. اگر شما علاقمند به سرمایه گذاری در رمز ارز  LRC هستید با این مقاله همراه باشید تا علاوه کسب اطلاعات در مورد این رمز ارز محبوب بتوانید دید کلی برای فروش و خرید ارز LRC را کسب کنید.

خرید لوپرینگ

معرفی ارز دیجیتال LRC

رمز ارز LRC در سال 2017 توسط دانیل وانگ، مهندس نرم افزار سابق گوگل تاسیس شد. این پروژه در طول عرضه اولیه خود در آگوست 2017، 45 میلیون دلار اتریوم جذب کرد. با این حال، به دلیل محدودیت های نظارتی چین در آن زمان، بخش قابل توجهی از وجوه به سرمایه گذاران بازگردانده شد.

ارز دیجیتال LRC در طول ICO راه اندازی شد و از آن زمان برای تامین انرژی اکوسیستم لوپرینگ استفاده می شود. ارز LRC از الگوریتم اثبات کار پیروی می کند و ماینرها پاداش هایی را در قالب ارز دیجیتال لوپرینگ دریافت می کنند. این پروژه پنج بار به روز شده است که آخرین نسخه آن لوپرینگ 3.8 است.

کاربرد های رمز ارز LRC

پروژه رمز ارز LRC با چند برابر کردن سرعت عمل سیستم قراردادهای هوشمند موجود، بلاک چین اتریوم را بازنگری می کند. این امر با استفاده از اثبات‌های دانش صفر (zk-proofs)، راهی برای احراز هویت اطلاعات بدون مبادله جزئیات دقیق، به دست می‌آید. این رویکرد نوآورانه به لوپرینگ اجازه می‌دهد تا تراکنش‌های ناشناس و غیرقابل اعتماد را تسهیل کند و به چالش‌های کلیدی صرافی‌ ارز دیجیتال غیرمتمرکز سنتی رسیدگی کند.

توسعه دهندگان ارز دیجیتال LRC ادعا می کنند که این پروتکل می تواند به بلاک چین های لایه یک کمک کند تا 1000 برابر افزایش یافته و به سرعت قابل توجه 2025 تراکنش در ثانیه دست یابند. در مقابل، کارمزد تراکنش های شبکه اتریوم می تواند بسیار بالا باشد و به 200 برسد. علاوه بر این، اتریوم دارای ظرفیت محدود تقریباً 14 تراکنش در ثانیه است. ارتقاء لایه 2 Loopring زنجیره اصلی را با انتقال پردازش به لایه دیگر کاهش می دهد و کارمزد تراکنش را به کمتر از یک درصد کاهش می دهد.

آینده ارز دییجتال لوپرینگ LRC

آینده ارز دیجیتال LRC ، امیدوار کننده به نظر می رسد زیرا پذیرش مالی غیرمتمرکز (DeFi) همچنان در حال رشد است. انتظار می رود ارز LRC نقشی حیاتی در حمایت از عملیات مبادله غیرمتمرکز و ایجاد انگیزه در شرکت کنندگان در اکوسیستم Loopring ایفا کند. با افزایش تقاضا برای مبادلات غیرمتمرکز کارآمد و مقیاس پذیر، LRC احتمالاً سودمندی و ارزش بیشتری را تجربه خواهد کرد.

معامله ارز دیجیتال LRC

شما میتوانید برای معامله فروش و خرید ارز دیجیتال LRC اکانت ارس بیت خود را ایجاد کرده و در کنار رمز ارز LRC از بین صد ها رمز ارز متنوع معامله مد نظر خود را انجام دهید.

معاملات ارز دیجیتال در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال ارس بیت با کمترین کارمزد و قیمت لحظه ای ارز دیجیتال متنوع انجام میشود از این میتواند یک پلتفرم مناسب برای مبادلات رمز ارز باشد.

ایجاد حساب کاربری در ارس بیت در کمتر از چند لحظه انجام میشود و احراز هویت شما در کمترین زمان ممکن انجام میگیرد. میتوانید پیش از انجام معامله فروش و خرید ارز LRC با استفاده نمودار قیمت ارز LRC در ابتدای این صفحه اطلاعات کافی در مورد عملکرد قیمت ارز LRC، قیمت لحظه ای ارز LRC و حجم معاملات را بدست آورده و معامله ای هوشمندانه انجام دهید.

خرید ارز دیجیتال LRC

برای خرید ارز دیجیتال LRC وارد اکانت ارس بیت خود شده و معامله خرید خود را با ثبت مشخصات معامله LRC از قبیل مقدار و قیمت ارز LRC وارد کرده و معامله خود را ثبت کنید.

بعد از خرید ارز دیجیتال LRC میتوانید ارز LRC را در کیف پول خود مشاهده کنید و با کمترین کارمزد و سریع ترین زمان آن را هر مقصدی انتقال دهید و یا آن را نگهداری کنید.

فروش ارز LRC

برای فروش ارز LRC میتوانید همانند فرآیند خرید وارد بازار LRC شده و مقدار و قیمت LRC را وارد کرده و معامله فروش خود را انجام دهید.

فروش ارز دیجیتال LRC در کمترین زمان ممکن برای شما انجام میشود و ریال حاصل از معامله شما در چند لحظه قابل برداشت به حساب بانکی است.

نتیجه

پروتکل لوپرینگ یک گام مهم به جلو در پرداختن به مقیاس پذیری، سرعت تراکنش و چالش های هزینه ای است که صرافی های غیرمتمرکز با آن مواجه هستند. LRC با استفاده از اثبات‌های دانش صفر و جمع‌بندی zk راه‌حل کارآمدتر و مطمئن‌تری را برای معامله‌گران و ارائه‌دهندگان نقدینگی ارائه می‌دهد. همانطور که اکوسیستم رمزنگاری همچنان به تکامل خود ادامه می دهد، رویکرد نوآورانه لوپرینگ و پروتکل بلاک چین آن را به عنوان یک بازیگر کلیدی در آینده مالی غیرمتمرکز قرار می دهد.

قیمت لوپرینگ

برای خرید ارز LRC میتوانید وارد اکانت ارس بیت خود شده و با کمترین کارمزد معامله ارز دیجیتال LRC را انجام دهید.

میتوانید برای مشاهده قیمت لحظه ای ارز دیجیتال LRC به نمودار قیمت این رمز ارز در ابتدای صفحه مراجعه کنید.

کارمزد خرید ارز دیجیتال LRC در ارس بیت بسته به حجم کاربری شما متغییر بوده و میتواند تا 0.2% کاهش یابد.