مانا

مانا
Decentraland (MANA)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت مانا

خرید مانا ، مشاهده قیمت مانا دیسنترالند

ارز دیجیتال مانا که برخی ها او را با نام دیسنترالند می شناسند از سال 2017 وارد دنیای کریپتو کارنسی شده است. اگر بخواهیم رمز ارز Mana را خوب بشناسیم لازم است که اطلاعاتی در زمینه متاورس داشته باشیم.

ارز دیجیتال مانا یکی از توکن های بومی دسینترالند می باشد. این پلتفرم به عنوان یک زیر ساخت از Virtual Reality پشتیبانی می کند که با نام Metaverse 2 نیز شناخته می شود. به همین علت است که بدون شناخت متاورس و پلتفرم Decentraland نمی توانیم درک درستی از ارز مانا داشته باشیم.

خرید  مانا

درک ماهیت یک ارز دیجیتال ؛ تصمیم گیری برای خرید فروش ارز رمز ارز ها را راحت می نماید. به عنوان مثال فرض کنید قصد خرید ارز دیجیتال مانا را در بازار کریپتو کارنسی دارید. قیمت لحظه ای ارز مانا یکی از پارامتر های مهم برای خرید Mana می تواند باشد. اما آیا تنها قیمت مانا می تواند شما را برای خرید مانا متقاعد کند ؟ بدون شک جواب یک تریدر هوشمند برای این سوال منفی خواهد بود.

بازار ارز دیجیتال پر از ریسک های سیستماتیک و غیر سیستماتیک است. مسلما هر تریدری که در بازار crypto فعالیت می کند با قبول این ریسک ها وارد آن شده است و برای خود پلن و برنامه ریزی مشخصی دارد. این استراتژی اگر با علم و آگاهی نسبت به اینده ارز دیجیتال مانا صورت گیرد قطعا موفقیت پشت سر آن خواهد بود . اما اگر کسی تنها با هیجانات اقدام به خرید مانا نماید چیزی جز ضرر عایدش نخواهد بود. بیایید بر روی نمودار مانا این واقعیت را بررسی نماییم.

البته دراین بین افرادی هستند که افت قیمت دوج‌کوین را فرصتی برای خرید آن می دانند. ریز موج های صعودی این ارز دیجیتال محبوب برایشان جذاب است و در قیمت های مناسب خریدار دوج کوین هستند.

بالاترین قیمت ارز Mana در طی این سال ها 5.91 دلار می باشد. در آن رزوهای سبز بازار کریپتو کارنسی خیلی از افراد با تارگت های فضایی اقدام به خرید ارز مانا می کردند. این دسته از فعالین بازار کریپتو کارنسی شاید هیچ وقت نگاهی به ماهیت ارز دیجیتال دیسنترا لند نداشته اند. هیج وقت خیال نمی کردند که یک ارز دیجیتال بتواند نزدیک به 90 درصد ارزش خود را در بازار از دست دهد. ولی واقعیت چیز دیگری بود. قیمت Mana از آن سقف قیمتی خود نزدیک به 90 درصد ریزش داشته است و شکست واقعی برای کسانی است که در اوج قیمت مانا اقدام به خرید این ارز دیجیتال کرده بودند.

اما در نقطه مقابل تریدر های هوشمندی نیز وجود داشتند که با شناخت از آینده ارز دیجیتال مانا اقدام به خرید ارز مانا کرده اند. آن ها با اعتقاد به سود آوری مانا در آینده از هر فرصتی برای خرید رمز ارز مانا استفاده می کردند. هر اصلاح بازار کریپتو کارنسی یک فرصت ویژه برای خرید مانا می دانستند. چرا که آینده مانا را روشن می دانستند و خرید در قیمت های پایین را برای خودشان فرصت.

در تقابل این دو دسته موفقیت از آن کسانی است که با شناخت کامل از ماهیت ارز دیجیتال اقدام به خرید آن نمایید. در ادامه به بررسی کامل ارز دیجیتال مانا و پلتفرم آن یعنی Decentraland می پردازیم.

معرفی پلتفرم Decentraland و توکن Mana

حتما شما هم از زمین های متاورسی زیاد شنیده اید. زمین هایی که در پلتفرم های واقعیت مجازی شبیه سازی می شوند و شما می توانید به عنوان خریدار آنها را بهینه نمایید. اگر شما هم به این نوع از زمین های متاورسی علاقه دارید کافی است با ورود به دیسنترالند اقدام به خرید آنها نمایید.

نام زمین های پلتفرم دسنترالند Land می باشد که از نوع توکن های NFT است که در بلاکچین اتریوم نگهداری می شود. آن دارایی که بتوان در این پلتفرم زمین خریداری کرد ارز دیجیتال مانا می باشد. در واقع شما با خرید ارز دیجیتال مانا علاوه بر ترید می توانید در دنیای Metaverse نیزحضور داشته باشید.

زمین های متاورسی در پلتفرم دسینترالند دارای برخی ویژگی های منحصر به فردی هستند که از مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

محدودیت عرضه Land

زمین های متاورسی در پلتفرم دسینترالند محدود می باشند. این تصور که با توکن مانا هر لحظه می توانید زمین در دسینترالند بخرید را از ذهنتان بیرون کنید.

مالکیت زمین Decentraland

همانند زمین هایی که در دنیای واقعی می خرید سند آن زمین های خریداری شده در دسینترالند به نام شما زده می شود. شما در پلتفرم دسینترالند مالکیت دائمی land ها خواهید شد.

شخصی سازی land

هر کاربری می تواند 0 تا 100 زمین خریداری شده را به شکل دلخواه خود درآورد. از طراحی داخلی زمین های خریدرای شده گرفته تا ایجاد محتوا و برنامه های جذاب

Land token

علاوه بر توکن مانا ؛ توکن لند یکی دیگر از سکه های بومی پلتفرم دسنترالند می باشد. این توکن شامل اطلاعات هویتی ازمالک و مختصات زمین و توضیحات مربوط به آن می باشد. جالب است بدانید که شما هیچ محدودیتی برای ارتفاع ساختمان در دسنترالند ندارید ولی در طول و عرض محدود شده اید.

تشخیص land با کیفیت

همانند خرید زمین های واقعی شما می توانید موقعیت های مکانی مختلف را در پلتفرم دسنترالند از روی نقشه متوجه شوید. اما برای خرید ساختمان آینده دار بایستی به برخی از نکات توجه نمایید. به عنوان مثال محیط پیرامونی یکی از پارامتر های مهم در انتخاب زمین می باشد. همانند خرید زمین در دنیای واقعی Land هایی که در کنار دریا ساخته می شوند از مرغوبیت بالایی می توانند برخوردار باشند. از دیگر نکاتی که باید در هنگام خرید زمین به آن توجه نمایید همسایگانی است که شما در آن دنیای مجازی خواهید داشت. بدون شک همسایگی با افراد مشهور یکی از دلایل مرغوبیت ساختمان مجازی شما در دسنترالند می باشد.

اما دیگر سکه این پلتفرم ارز دیجیتال مانا Mana می باشد که یک توکن ERC-20 می باشد. همان طور که اشاره شد یکی از کاربردهای رمز ارز مانا خرید زمین های متاورسی دسنترالند می باشد. اما این تمام کاربرد این رمز ارز نیست و شما با خرید ارز مانا می توانید از آن به عنوان یک شیوه پرداخت استفاده نمایید.

اگر بخواهید زمان رشد مانا را تشخیص دهید باید تمام حواستان به پلتفرم دیسنترالند باشد. اگر تقاضای مردم برای خرید زمین های متاورسی زیاد شود این موضوع سبب افزایش تقاضا برای خرید ارز مانا خواهد بود. علت این امر آن است که خرید توکن مانا به طور خودکار آن تعداد از ارز مانا را از چرخه گردش حذف می کند. به عبارت دیگر خرید ارز مانا توکن سوزی خودکار را برای این ارز به دنبال دارد.

توکن سوزی ارز مانا باعث کاهش عرضه می شود. اگر این کاهش عرضه همزمان را افزایش تقاضا برای خرید مانا باشد می توان انتظار رشد قیمت مانا را در آن مقطع زمانی خاص داشته باشیم.

با این توضیحات مشخص می شود که دانستن ماهیت یک ارز دیجیتال از مهمترین رازهای موفقیت تریدر ها در بازار کریپتو کارنسی است.

از طرف تیم توسعه دهنده 2.8 میلیارد توکن Mana برای عرضه پیش بینی شده بود. با افزایش تقاضا برای خرید Land بیش از 600 میلیون ارز مانا از چرخه توزیع خارج شده است.

40 درصد از توکن مانا در عرضه اولیه به فروش رفت . 40 درصد دیگر توکن مانا به طور مساوی بین جامعه کاربری مانا ، تیم توسعه دهنده Decentraland توزیع شد. 20 درصد باقیمانده نیز در خود پلتفرم دسنترالند نگهداری می شود.

بلی- در وایت پیپر ارز مانا به نفرات اصلی پلتفرم دیسنترالند اشاره شده است. برای مطالعه کامل WHITEPAPER مانا میتوانید به کوین مارکت کپ مراجعه نمایید.

خرید ارز دیجیتال مانا صرافی اینترنتی ارس بیت

با توجه به آنچه گفته شد ارز دیجیتال مانا با پیشرفت متاورس یا همان واقعیت مجازی می تواند مسیر جدیدی را برای خود در پیش بگیرد. آن طور که روی این تکنولوژی سرمایه گذاری می شود به نظر می رسد آینده ارز مانا بسیار درخشان باشد.

البته این موضوع زمانی می تواند محقق شود که دنیای Metaverse به رشد و مسیر پیشرفت خود ادامه دهد. دنیایی که همه به شکل آزاد می توانند با یکدیگر ارتباط داشته و با آواتارهای دلخواه خود در آن سرزمین زندگی کنند.

مشاهده قیمت مانا

افرادی که با این دید به ارز دیجیتال مانا نگاه می کنند قیمت ارز مانا را در زمان فعلی ارزنده می بینند. این دسته از سرمایه گذاران ملاک خود را برای خرید ارز مانا قیمت فعلی این ارز دیجیتال نمی دانند. آنها دل به آینده روشن ارز دیجیتال مانا دوخته اند و قیمت مانا را در این روزهای بازار کریپتو کارنسی یک فرصت بینظیر برای خرید آن می دانند.

اگر شما هم می خواهید این ارز آینده دار را در سبد خود داشته باشید کافی است به سایت صرافی ارس بیت مراجعه نمایید. صرافی ارز دیجیتال arasbit با ارزان ترین قیمت تتر ایران بهترین قیمت مانا را برای کاربران خود ارائه می نماید.