قیمت لحظه ای بازار ارز دیجیتال

رصد لحظه ای بازار ارزدیجیتال یکی از پارامترهای مهم برای تشخیص روند بازار و پیاده سازی استراتژی های معاملاتی در بازار ارز دیجیتال می باشد. قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال ، درصد تغییرات روزانه هر ارز ، حجم معاملات روزانه بازار از همین صفحه قابل مشاهده می باشد. جهت بررسی دقیق قیمت ها نیز می توانید از نمودار رمز ارزها استفاده نمایید.

BTC
ETH
BNB
SHIB
DOGE
LTC
GALA
TRX
BNB
ALICE
MATIC
BONE

بیشترین حجم معاملات رمز ارز

قیمت ارز های دیجیتال

#
نام ارز
قیمت(تومان)
تغییرات
نمودار
معامله

ورود به بازار ارز دیجیتال

بازار ارز دیجیتال محلی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال می باشد . این بازار نوپا با توجه به خصوصیات منحصر به فردش این روزها کانون توجه معامله گران و سرمایه گذاران حرفه ای و آماتور می باشد .

از مهتمرین ویژگی هایی که خرید و فروش ارز دیجیتال را جذاب و بازار ارز دیجیتال را پر رونق کرده است خاصیت غیر متمرکز بودن این ارز ها می باشد . همین ویژگی سبب شده است تا مردم احساس آزادی بیشتری نسبت به اموال خود داشته باشند.

برای درک بهتر غیر متمرکز بودن ارزهای دیجیتال می توانید دنیا را با وجود بانک ها و بدون حضور آن ها تصور کنید . تصور دنیای بدون بانک ها همان سیستم غیر متمرکزی است که شما را بی نیاز از یک نهاد نظارتی برای انجام عملیات مالی تان می کند. در واقع هدف از ایجاد ارزهای دیجیتال و به تبع آن بازار ارزهای دیجیتال رسیدن یک سیستم غیر متمرکز مالی است . اینکه در عمل تا چه اندازه بشود این موضوع را محقق نمود مساله دیگری است که زمان می توان آن را مشخص نماید .

طرفداران بازار ارز دیجیتال بر این باورند که آینده ی مالی دنیا بر اساس سیستم غیر متمرکز بنا خواهد شد . این افراد با این فرضیه سرمایه گذاری دربازار ارز دیجیتال را برای خود توجیه می کنند . در نقطه مقابل کسانی هستند که بازار ارز دیجیتال را به دلیل نبود قانون مدونی برای آن به رسمیت نمی شناسند و سرمایه گذاری در آن را نادرست می دانند . در هر دو طرف ماجرا افراد بسیار مشهوری حضور دارند که تقابل اندیشه های آنها همواره یکی از جذابیت های این بازار بوده است .

صرافی ارز دیجیتال ارس بیت

اگر شما هم بدنبال فروش و خرید ارز دیجیتال و راهکار های امن و مطمئن برای حضور در بازار ارز دیجیتال هستید حتما نام صرافی ارز دیجیتال ارس بیت را شنیده اید.

پیشتر صرافی ارز دیجیتال خارجی مورد توجه بسیاری از کاربران بازار ارز دیجیتال بود. اما با محدودیت های اعمال شده و ادعای محدودیت برخی صرافی های رمز ارز ، توجهات برای یافتن یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی امن و مطمئن بیشتر و بیشتر شد. حال با توجه به اینکه عضویت در صرافی های خارجی ریسک هایی همچون از دست دادن دارایی ها را در پی دارد، حتما بدنبال یک صرافی ارز دیجیتال با ویژگی هایی نظیر:

احراز هویت سریع

کارمزد پایین

پشتیبانی 24 ساعته

سرعت بالای وب سایت و اپلیکیشن

بازارهای معاملاتی متنوع

برداشت آنی ریال

هستید. صرافی ارز دیجیتال ارس بیت ضمن برطرف کردن این نیاز ها برای معامله گران و تریدر های ارز دیجیتال، بازاری امن و سریع را به کاربران خود ارائه میدهد که توانسته است توجه کسانی که بدنبال شروع سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال و تریدر های حرفه ای را به خود جلب کند.

شما با استفاده از بازار ارز دیجیتال ارس بیت ضمن مشاهده قیمت لحظه ای ارز دیجیتال و تغییرات قیمت ارز دیجیتال میتوانید در کمترین زمان معامله رمز ارز و انتقال ارز دیجیتال را انجام دهید. معاملات روزانه بازار و نمودار رمز ارزها را میتوانید علاوه بر وب سایت ارس بیت با دانلود اپ صرافی ارز دیجیتال ارس بیت برای اندرویی و آیفون مشاهده کنید.

از مهمترین مزیت های صرافی ارز دیجیتال ارس بیت می توان به کامزد پایین معاملات و امنیت بالای آن اشاره کرد . بازار ارز دیجیتال ارس بیت با امنیت چند لایه ای که برای کیف پول کاربران خود تعبیه کرده است میتواند گزینه ای امن برای نگهداری ارز دیجیتال باشد. همچنین برداشت های سریع و در لحظه در برای اطمینان خاطر کاربران صرافی ارز دیجیتال ارس بیت تعبیه شده است.