رزرو نومرایر

نومرایر
Numeraire (NMR)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت رزرو نومرایر

اگر شما نیز بدنبال سرمایه گذاری در ارز دیجیتال NMR هستید حتما بدنبال کسب اطلاعات از این رمز ارز هستید. پلتفرم مبادلات رمز ارز ارس علاوه بر ایجاد امکان فروش و خرید ارز NMR اطلاعات کلی از این رمز ارز پرطرفدار را ارائه میکند.

خرید رزرو نومرایر

ارز نومریر NMR چیست؟

نومریر ، استارتاپ پیشگام سیلیکون ولی، با رویکرد نوآورانه خود در مدیریت صندوق های تامینی، دنیای مالی را متحول کرده است. Numerai با استفاده از قدرت جمعی و فناوری های پیشرفته، ارز دیجیتالی پیشگامانه ای به نام  رمز ارزNMR  معرفی کرده است که مشارکت، امنیت و سودآوری بالقوه را در بر می گیرد.

چشم انداز نومریر این است که با بهره برداری از اثر شبکه، یک صندوق تامینی جهانی بسازد، و از هوش جمعی مجموعه عظیمی از دانشمندان داده استفاده کند. نومریر با دموکراتیک کردن دسترسی و تسهیل مشارکت ، هر کسی را قادر می‌سازد تا مدل‌های ریاضی خود را برای پیش‌بینی روندهای بازار های مالی مختلف مشارکت دهد. این پلت فرم انقلابی مشارکت کنندگان را توانمند می کند و به آنها اجازه می دهد برای بینش های ارزشمند خود پاداش بگیرند.

ارز دیجیتال NMR که در سال 2017 معرفی شد، به عنوان ستون فقرات اکوسیستم نومریر عمل می کند. از فناوری رمزگذاری برای ایمن سازی داده های اختصاصی استفاده می کند و در عین حال به مشارکت کنندگان اجازه می دهد تا مدل های یادگیری ماشینی را بوسیله آن بسازند. این رویکرد نه تنها حریم خصوصی داده ها را تضمین می کند، بلکه عملکرد قابلیت های پیش بینی پلت فرم را نیز بهبود می بخشد.

نومریر با ترکیب مزایای فناوری بلاک چین با سودآوری بازار سهام، یک صندوق تامینی جمعی ایجاد کرده است که از مرزها و موانع زبانی فراتر می رود. این رویکرد مشارکتی نومریر را متمایز می کند، زیرا روحیه همکاری را به جای رقابت بین مشارکت کنندگان تقویت می کند.

ارز دیجیتال NMR توسط Block Card پشتیبانی می‌شوند، پلتفرمی که کاربران را قادر می‌سازد تا حساب‌های خود را تامین مالی کنند و از میلیون‌ها تاجر در سراسر جهان خرید کنند. ادغام Block Card با نومریر دسترسی و قابلیت استفاده ارز NMR را بیشتر تقویت می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا به طور یکپارچه با این ارز دیجیتال نوآورانه درگیر شوند.

خرید و فروش ارز NMR

خرید و فروش ارز نومریر در انواع مختلف صرافی های ارز دیجیتال و همچنین در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال ارس بیت ممکن است. معاملات شما در بازار ارس بیت با کمترین کارمزد و برحسب قیمت لحظه ای ارز NMR انجام میشود.

خرید ارز دیجیتال

خرید ارز دیجیتال NMR از بازار مبادلات ارز دیجیتال ارس بیت فرآیندی بسیار ساده و آسان است که در اینجا راهنمای گام به گام در مورد نحوه خرید ارز NMR در صرافی ارس بیت آورده شده است:

اولین گام خرید ارز NMR ایجاد اکانت در بازار ارز دیجیتال ارس بیت است، این فرآیند تنها با وارد کردن شماره تلفن همراه و انتخاب یک رمز عبور امکان پذیر است.

برای خرید ارز NMR باید تومان در کیف پول خود داشته باشید. از رو نیاز به احراز هویت دارید. احراز هویت در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال ارس بیت تنها با وارد کردن اطلاعات هویتی و ارسال یک تصویر از کارت ملی و ضبط ویدیو در چند لحظه امکان پذیر است.

سپس باید به بازار ارز نومریر مراجعه کرده و مشخصات معامله خرید ارز NMR را وارد کنید. این مشخصات شامل مقدار و قیمت ارز NMR است.

بعد از ثبت سفارش خرید ارز NMR میتوانید ارز نومرایر را کیف پول خود مشاهده کنید. میتوان رمز ارز NMR را در کیف پول امن ارس بیت خود نگهداری کنید و یا اینکه آن را به هر مقصد دلخواهی انتقال دهید.

فروش ارز دیجیتال NMR

برای فروش ارز دیجیتال NMR  میتوانید همانند فرآنید خرید به صفحه رمز ارز NMR رفته و مقدار و قیمت NMR را که برای فروش در نظر دارید را وارد کنید. با فشردن دکمه فروش معامله شما در صف انجام قرار میگیرد و بعد از تبدیل ارز NMR به تومان، میتوانید تومان را به حساب بانکی خود برداشت کرده و در کمترین زمان ممکن آن را در جساب بانکی خود دریافت کنید.

قیمت ارز NMR

قیمت ارز NMR علاوه بر این که شما را از روند لحظه ای رمز ارز نومریر مطلع میکند روند بازار را نیز برای تحلیل آینده قیمت ارز NMR در اختیار شما قرار میدهد. میتوانید با استفاده از نمودار قیمت ارز NMR در ابتدای این صفحه ضمن اطلاع از قیمت لحظه ای ارز NMR روند این رمز ارز در آینده را نیز بررسی کرده و با یک تحلیل دقیق وارد معامله شود.

بهترین کیف پول ارز نومریر

با اینکه کیف پول ارس بیت یک کیف پول امن و مطمئن برای نگهداری ارز NMR و سایر رمز ارزهاست، اما ممکن است برای بهره برداری های خاص نیاز داشته باشید این رمز ارز را به کیف پول دیگری انتقال دهید. ارز دیجیتال NMR بر روی شبکه اتریوم فعال است، از این رو تمام کیف پول هایی که از شبکه اتریوم پشتیبانی میکنند، میتوانند برای نگهداری ارز NMR مورد استفاده قرار گیرند. اما مطمئن ترین کیف پول نگهداری ارز NMR کیف پول متامسک است و در صورت تمایل کیف پول های سخت افزاری گزینه ای بسیار مطلوب تر برای نگهداری بلند مدت رمز ارز NMR هستند.

مزایای خرید و فروش ارز NMR در ارس بیت

خرید و فروش رمز ارز NMR در بازار ارز دیجیتال ارس بیت علاوه بر اینکه یک پلتفرم امن و مطمئن برای نگهداری و معامله رمز ارز است، میتواند مزایایی از قبیل کاهش کارمزد با افزایش میزان معاملات را نیز در پی داشته باشد. هر چه میزان معامله ی حساب کاربری خود را افزایش دهید، کارمزد کمتری را از بابت معامله رمز ارزها خواهید پرداخت که این رقم تا 0.2% نیز قابل کاهش است.

با استفاده از اپ موبایل ارس بیت میتوانید در هر لحظه ای شبانه روز همانند صدها هزار کاربر بازار ارس بیت تمامی معاملات خود را در یک بازار امن ارز دیجیتال انجام دهید. پشتیبانی 24 ساعته آنلاین ارس بیت همواره در خدمت شماست و در هر لحظه از شبانه روز میتوانید با پشتیبانان خود در ارس بیت مکالمه کنید.

سرعت برداشت ریال در ارس بیت بسیار بالاست و شما میتوانید بعد از ثبت برداشت تنها در چند لحظه آتی برداشت خود را دریافت کنید.

خرید رزرو نومرایر

میتوانید برای مشاهده قیمت لحظه ای ارز NMR به نمودار ابتدای این صحفه مراجعه کنید.

خرید ارز دیجیتال در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال با کارمزدی که بصورت پله ای کاهش پیدا میکند انجام میگیرد و تا 0.2% قابل کاهش است.

برای خرید ارز NMR میتوانید وارد حساب کاربری خود شده و با مشخص کردن مقدار و قیمت ارز NMR معامله خرید خود را انجام دهید.