پنکیک سواپ

پنکیک سواپ
PancakeSwap (CAKE)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت پنکیک سواپ

خرید پنکیک سواپ ، مشاهده قیمت پنکیک سواپ

ارز دیجیتال کیک و پنکیک سواپ. این دو نام را در کنار هم و در بازار ارز دیجیتال زیاد شنیده ایم. گاه این دو واژه معنای یکسانی برای مخاطب دارد و گاه ممکن است کاربران را دچار خطا و اشتباه نماید. بیایید هر دو حالت را با هم بررسی نماییم.

فرض کنید در یک بازه ای ارز پنکیک سواپ در بازار ارز دیجیتال بر سر زبان ها بیفتد. به قصد خرید پنکیک سواپ سراغ صرافی های آنلاین می روید ولی آنچه می بینید ارز دیجیتال کیک می باشد. در واقع آنچه شما در بازار ارز دیجیتال می خرید ارز کیک با نماد اختصاری Cake می باشد.

در حالت دوم فرض کنید به دنبال یک صرافی غیرمتمرکز هستید. وقتی صرافی غیر متمرکز DEX را در صفحات گوگل جستجو می کنید به صرافی پنکیک سواپ می رسید نه ارز دیجیتال کیک.

خرید کیک

با این توضیحات به معرفی ارز کیک و صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ می پردازیم. به طور کلی باید گفت که ارز دیجیتال کیک توکن اختصاصی صرافی غیر متمرکز Pancakeswap می باشد. از این رو این دو واژه هم به هم وابسته هستند و هم می توانند معانی مختلفی را برای تریدرهای بازار ارز دیجیتال داشته باشند.

ارز دیجیتال BNB بهترین مثال برای این مدل از ارز های دیجیتال در بازار کریپتو کارنسی می باشد.این ارز دیجیتال سکه اختصاصی صرافی معتبر بایننس می باشد. البته با این تفاوت که Binance یک صرافی متمرکز است و پنکیک سواپ یک صرافی غیر متمرکز. در ادامه به تفاوت صرافی متمرکز CEX و صرافی غیر متمرکز DEX اشاره خواهیم کرد.

ارز دیجیتال کیک جزو آن دسته از ارزهایی است که هر دو روی سکه اوج و فرود را به خود دیده است. ارز کیک از قیمت 0 دلار تا 44 دلار در یک بازه زمانی کوتاه صعود بینظیری را تجربه می کند. هم زمان با افت بازار ارز دیجیتال این ارز نیز افت قابل توجهی را به خود می بیند. افت 90 درصدی از اوج قیمتی خریداران این ارز را با ضرر سنگینی مواجه کرده است.

البته نا گفته نماند که بازدهی ارز کیک در 2 سال اخیر مثبت بوده و خریداران قدیمی این ارز می توانند از خرید خود خوشحال باشند. قیمت پنکیک سواپ به ریال هم اکنون با تتر ارزان ارس بیت 148000 می باشد.

ارز کیک Cake بازار ارز دیجیتال چیست

همان طور که گفتیم ارز دیجیتال کیک توکن صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ می باشد. این نوع از صرافی ها به دلیل ماهیت تمرکز زدایی شان به فلسفه وجودی بازار ارز دیجیتال نزدیک تر می باشند. هر دوی این ها بر تمرکز زدایی تاکید دارند در حالی که صرافی های متمرکز ناسازگار با این اصل هستند.

در این مدل از صرافی ها مثل پنکیک سواپ خبری از احراز هویت و نگهداری دارایی ها در یک سیستم متمرکز نیست. شما بدون هیچ واسطه ای معامله میکنید و خرید و فروش هایتان را به طور مستقیم به عنوان خریدار یا فروشنده انجام می دهید.

پنکیک سواپ یک صرافی غیر متمرکز مبتنی بر BSC می باشد. این صرافی از توکن های BEP-20 همانند ارز کیک پشتیبانی می کند.

پنکیک سواپ توسط گروهی با هویت ناشنانس در سال 2020 ایجاد شده است. به نظر می رسد علاقه این گروه به پنکیک باعث نام گذاری این صرافی به pancakeswap شده است.

این دو پروژه با وجود اینکه عملکرد های مشابهی نسبت به هم دارند ولی دو پلتفرم جدا از هم می باشند. حضور هایدن آدامز در هر پروژه باعث شده است تا فعالین بازار Crypto پنکیک سواپ را در راستای همان سیاست های uniswap بدانند. اما تفاوت عمده پنکیک سواپ با دیگر پلتفرم ها وابستگی آن به شبکه بلاکچینی بایننس می باشد.

ارز دیجیتال کیک که جزو ارزهای حوزه DEFI می باشد با هدف تامین نقدینگی در سایت صرافی پنکیک سواپ ایجاد شده است.

توکن سوزی ارز دیجیتال همواره به دلیل کاهش عرضه و افزایش تقاضا در مورد آن ارز اتفاق می افتد. در مورد رمز ارز کیک این موضوع نیز صادق است. توکن سوزی ارز دیجیتال کیک بدین صورت است که ابتدا باید در لاتاری شرکت کنید. اگر فرد خوش شانسی باشید و در این قرعه کشی برنده شوید 50 درصد از میزان کل قرعه کشی به شما اهدا خواهد شد. 50 درصد بقیه نیز سوزانده شده و به این ترتیب توکن سوزی ارز دیجیتال cake به پایان میرسد.

این ارز بر خلاف بیتکوین و دیگر رمز ارزها قابل استخراج نمی باشد. برای خرید ارز کیک به امن ترین شکل ممکن می توانید به سایت صرافی ارس بیت مراجعه نمایید.

رمز ارز کیک را می توانید در انواع کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری ذخیره نمایید. از معتبرترین ولت های نرم افزاری می توان به متامسک و تراست ولت اشاره نمود.

کسب درآمد پنکیک سواپ و ارز دیجیتال کیک

بیلد فارمینگ یکی از منحصر به فردترین روش های درآمد زایی پنکیک سواپ میباشد. سیستم کشت سود در پنکیک سواپ دارایی شما را می تواند به چند سود هم زمان برساند. برای نزدیک شدن ذهنیتنان به این مدل از درآمدزایی به مثال زیر توجه نمایید:

فرض کنید شما یک میزان از دارایی در اختیار دارید. جمله ی معروفی در بازار های مالی هست که می گوید هیچ گاه تخم مرغ هایتان را در یک سبد نچینید. یعنی هیچ گاه یک دارایی را منحصر در یک بازار مالی نکنید. همواره باید نقدینگی خود را به چند بخش تقسیم نمایید تا با کاهش ریسک در سرمایه گذاری به حداکثر میزان سود نیز دست یابیید.

شما برای این منظور می توانید بخشی از دارایی تان را در بانک نگه دارید و از سود ماهانه آن استفاده کنید. اگر در بازار ارز دیجیتال فعال هستید می توانید بخش دیگری از آن را برای خرید و فروش ارز دیجتیال اختصاص دهید. بخش دیگری از آن را هم می توانید به دارایی های دیگر تبدیل کنید مثل ملک و طلا. این مدل از تقسیم نقدینگی یک اقدام هوشمند است که میتواند دارایی های شما را با کمترین ریسک به سود حداکثری برساند.

در پنکیک سواپ نه تنها به خرید و فروش ارزهای دیجیتال می پردازید بلکه از روش درآمد زایی آن می توانید برای افزایش دارایی هایتان استفاده کنید. بیلد فارمینگ همان سیستمی است که قرار است شما را در بازار ارز دیجیتال به حداکثر سود از دارایی هایتان در بازار کریپتو برساند.

برای این کار کافی است LP Token های مورد نظر خودتان را در فارم های پنیک سواپ قرار دهید. توکن های نقدینگی یا همان ال پی توکن ها زمانی به شما تعلق خواهد گرفت که شما جفت ارزهایی را در استخر نقدینگی قرار دهید. پس از تزریق نقدینگی به استخر حال شما از سه طریق به درآمد خواهید رسید :

مشاهده قیمت کیک

پاداش فارمینگ

این پاداش همراه با اعطای توکن Cake خواهد بود. برای دریافت کیک رایگان و مشاهده آن در کیف پولتان کافی است درخواستتان را در سایت صرافی ثبت نمایید. با دریافت کمی کارمزد صاحب ارز دیجیتال کیک خواهید شد.

دریافت کامزد معاملات

فرض کنید دو توکن از طریق شما به استخر نقدینگی تزریق شده است. هر زمان مبادله ای بین آن دو توکن صورت پذیرد کارمزد آن سواپ به حساب شما واریز خواهد شد. البته باید توجه داشته باشید که کارمزد ها بین تمامی افراد شرکت کننده در آن استخر نقدینگی توزیع خواهد شد. پرواضح است که هر چه میزان افراد در آن استخر کمتر باشد سود شما نیز بیشتر خواهد بود و برعکس.

افزایش قیمت توکن

با توجه به چابک بودن بازار ارز دیجیتال گاه ممکن است ارزی در بازه زمانی کوتاه پامپ شود. شما در این روش از بالا رفتن قیمت توکن هایتان نیز سود خواهید کرد.

معامله ی پر سودی به نظر می رسد. آیا به نظرتان ارز دیجیتال کیک با پشتوانه چنین صرافی می تواند آینده روشنی داشته باشد؟

خرید ارز دیجیتال کیک ارس بیت معتبرترین صرافی آنلاین ایرانی

اگر جوابتان به سوال بالا مثبت است و به دنبال خرید کیک هستید نباید این روزهای منفی بازار کریپتو را از دست بدهید. ارز دیجیتال کیک افت محسوسی را از سقف قیمتی خود داشته و این روزها برای خرید کیک فرصت های بینظیری است. البته اگر جزو کسانی باشید که به آینده کیک و آینده بازار ارز دیجیتال امید دارید.

سهم ارز کیک در بازار کریپتو 0.07 درصد از کل بازار می باشد. این حجم کوچک مانند یک شمشیر دو لبه می تواند عمل کند. گاه با هجوم نقدینگی مختصر باعث صعود می شود و گاه می تواند نبود نقدینگی در این ارز سبب افت وحشتناک آن شود.

ارز کیک هم اکنون رتبه 61 بازار رمز ارز را به خود اختصاص داده است. قیمت روز این ارز به تاریخ نگارش این متن 3.86 دلار می باشد که با تتر ارزان ارس بیت به قیمت 148 هزار تومان در حال معامله است.

برای خرید ارز کیک به سریع ترین روش ممکن کافی است به سایت صرافی ارس بیت مراجعه نمایید. با انتخاب رمز ارز پنکیک سواپ در قسمت بازارها می توانید این ارز را به ساده ترین شکل ممکن خرید نمایید.