کوانت

کوانت
Quant (QNT)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت کوانت

خرید کوانت ، مشاهده قیمت کوانت

شبکه کوانت اکو سیستمی است که برای رفع چالش های بین بلاکچین ها به وجود آمد. شبکه Quant با هدف دستیابی به امکانات همکاری بین المللی ایجاد شد. این شبکه در اوایل آغاز کار خود یک سیستم عامل معرفی نمود که ارتباط بین بلاکچین ها را به وجود آورد.

رمز ارز شبکه کوانت ؛ ارز دیجیتال کوانت QNT می باشد که در دسته توکن های بازار کریپتو دسته بندی می گردد. رمز ارز کوانت که بر روی شبکه اتریوم قرار دارد یکی از توکن های محبوب بازار ارز دیجیتال می باشد. علت محبوبیت این ارز دیجیتال را می توان هم در مدیریت شبکه کوانت و هم در نوع معاملات آن دانست.

خرید کوانت

در این روزهای بازار رمز که بزرگان مارکت افت های وحشتناکی را تجربه کرده اند ارز کوانت عملکرد بی نظیری داشته است. ارز دیجیتال کوانت در بازار نزولی کریپتو کارنسی با ثبت بازدهی 50 درصدی در 6 ماهه توانسته خریداران خود را راضی نگه دارد.

خرید ارز دیجیتال کوانت هم برای هولدر ها و هم برای تریدر ها ارز محبوبی است. تریدرها می توانند از چابکی قیمت کوانت برای معاملات کوتاه مدتی استفاده کنند. از سوی دیگر بلند مدتی های بازار کریپتو نیز می توانند به این ارز اعتماد کرده و با خرید کوانت از روند صعودی آن لذت ببرند.

WalletInvestor با یک پیش بینی جالب از آینده ارز دیجیتال کوانت خرید QNT را در این قیمت ها توجیه پذیر می کند. طبق گفته ولت اینوستر انتظار می رود قیمت کوانت در سال 2026 به 1877 دلار برسد. اگر این پیش بینی را ملاک عمل خود قرار دهیم خرید ارز کوانت در این قیمت ها پس از 5 سال می تواند بازدهی 1700 برایمان داشته باشد.

البته در این 5 سال اگر به ترید کردن علاقه داشته باشید از موج های صعودی این ارز نیز می توانید برای کسب سود استفاده کنید. برای بررسی بهتر روند قیمت رمز ارز QNT می توانید از نمودار ارز کوانت در سایت صرافی ارس بیت کمک بگیرید.

درست است که بازار های مالی جای پیش بینی های دقیق نیست ولی در این بازار چابک هیچ بازدهی دور از تصور نمی تواند باشد.

ارز کوانت که در حال حاضر رتبه 33 بازار را به خود اختصاص داده و با قیمت 117 دلار در حال معامله می باشد. صرافی آنلاین ارس بیت با ارزان ترین قیمت تتر ایران خرید کوانت را برای طرفداران این ارز جذاب نموده است.

معرفی شبکه QNT و توکن Quant

از زمان اختراع اولین ارز دیجیتال دنیا، بیش از ده هزار کوین و توکن بر روی ساختارهای مختلف راه اندازی شده است. ارز دیجیتال Quant نیز یکی از این ارز هاست که پیشرفت خوبی در عرصه رمزارزها داشته است. پیشرفت های زیادی از زمان ظهور اولین ارز دیجیتال انجام شده است اما به نظر می رسد این تلاش ها کافی نباشد.

هر پروژه های در مسیر خود قطعا با چالش هایی روبرو می باشد که رمز ارز ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. امروزه به طور طبیعی شبکه های Blockchain با مشکلات متعددی روبرو هستند. عدم وجود قابلیت همکاری بین شبکه ها را می توان از مهمترین این مشکلات دانست.

سیستم عامل این شبکه ها به شیوه ای پیچیده و ظاهراً فردی کار می کند و اندازه گیری دقیق پیشرفت را دشوار می کند. این یک نگرانی بزرگ برای توسعه دهندگانی است که به عنوان معمار نرم افزاری شبکه های بلاکچینی مشغول به فعالیت هستند.

شبکه های مختلف به‌ طور متفاوتی ساخته می شوند که به‌ طور قابل توجهی مانع تعامل و سازگاری بین آنها می شود. آنها نمی توانند اطلاعات و داده‌ها را بین خودشان به اشتراک بگذارند مگر اینکه فرآیندی را طی کنند که زمان، انرژی و سایر منابع را مصرف کند.

البته وجود مشکلات در هر پروژه ای طبیعی است ولی مهم آن است که آیا راهکاری برای این مشکل ارائه می شود یا خیر. ارائه راه حل برای مشکلات نشان از پویایی یک سیستم دارد که خوشبختانه دنیای حرفه ای رمز ارز ها این گونه است . QNT و توکن Quant دقیقا در راستای همان پویایی شبکه های بلاکچینی ایجاد شد که در ادامه به معرفی و بررسی آن می پردازیم.

شبکه کوانت در سال 2015 توسط گیلبرت وردیان تأسیس شد و توکن اصلی آن یعنی ارز دیجیتال کوانت اندکی بعد راه اندازی شد. ارز کوانت برای کارآمدتر کردن تبادل جهانی اطلاعات متولد شد. Gilbert Verdian این قابلیت را برای کوانت در نظر گرفت تا کارمندان دولتی بتوانند بدون هیچ گونه دغدغه ای به فعالیت حرفه ای خود ادامه دهند. او کشف کرد که فناوری های دفتر کل توزیع شده (DLT) چقدر می تواند در حل مشکلاتی که خودش با آن روبرو بود مفید باشد.

قیمت کوانت

افزودن قابلیت overledger به شبکه ارز کوانت ، دفتر کل سایر ارزهای محبوب را به برنامه آن افزوده است. شبکه کوانت به حل مسائل مربوط به قابلیت همکاری در صنعت بلاکچین می پردازد. در کنار آن ارز دیجیتال کوانت به عنوان یک توکن اعتبارسنجی پرداخت که در یک سیستم عامل overledger استفاده می شود عمل می کند.

رمزارز QNT یک توکن در شبکه ارز دیجیتال Quant است که دسترسی دیجیتالی به یک برنامه یا سرویس خاص را فراهم می کند. به عنوان مثال، توسعه ‌دهندگان و شرکت‌ ها هر ماه هزینه‌ های مصرف را به حساب Quant Treasury می پردازند که با توکن QNT کار می کند.

هزینه دسترسی علاوه بر اینکه بر اساس تعداد توکن کوانت تولید شده است، به مقدار ثابت ارز فیات بستگی دارد. به عنوان مثال، توسعه دهندگان و شرکت ها هر ماه به ارزش 10 دلار خرید کوانت انجام داده و به خزانه شبکه کوانت می پردازند. به عبارتی دیگر، این پرداخت به صورت توکن QNT صورت می گیرد. همچنین با افزایش تعداد کاربران و تقاضا برای خرید کوانت ، توکن QNT بیشتری تولید و وارد گردش میشوند.

بررسی تحلیلی ارز دیجیتال کوانت

در بازار ارز دیجیتال تریدر ها فقط به دنبال نمودار و تحلیل تکنیکال رمز ارز ها هستند. آن ها کاری ندارند به اینکه ارز کوانت چگونه می خواهد همکاری بین شبکه را ایجاد نماید. به نمودار ارز کوانت نگاه می کنند و نسبت به خرید و فروش ارز دیجیتال QNT اقدام می نمایند.

در نقطه مقابل کسانی هستند که در تحلیل های خود به قابلیت شبکه وزن بیشتری می دهند. آن ها اعتقاد دارند که بقای یک رمز ارز به پروژه هایی است که تیم توسعه دهنده برای آن در نظر گرفته است. این گونه افراد معمولا افراد ریسک پذیری هستند و با وسواس زیاد در بازار کریپتو کارنسی فعالیت می کنند.

اما دسته سومی نیز در بازار کریپتو کارنسی فعالیت می کنند که با تلفیق اطلاعات فاندامنتال و تکنیکال مسیر متفاوتی را برای خود انتخاب کرده اند. این گونه افراد را می توان تریدر های هوشمند بازار کریپتو نام گذاشت . آن ها با دلیل ارز می خرند و با دلیل می فروشند. حال این دلایل می تواند فقط تکنیکال باشد یا فاندامنتال یا ترکیبی از این دو.

ارز QNT با پشته های فناوری و پروتکل های موجود کار می کند. شبکه ارز کوانت از استاندارد های جهانی برای اطمینان از استقرار سریع و آسان راه حل های تجاری استفاده می کند. همچنین انعطاف پذیر است. شما می توانید دارایی ها و اطلاعات را بین هر دو شبکه با استفاده از شبکه کوانت بدون در نظر گرفتن نوع مبادله کنید.

شبکه ارز کوانت کاربران را قادر می سازد تا به انواع DLT متصل شوند. API های شبکه کوانت ، فناوری DLT را برای شرکت های اصلی قابل دسترسی می کند. توسعه دهندگان، دولت ها و افراد می توانند از تمام قدرت فناوری DLT بدون نیاز به استخدام برنامه نویسان حرفه ای استفاده کنند.

رمزارز کوانت توسط تیمی با سال ها تجربه در امنیت سازمانی و سیستم های حیاتی در سطح ملی طراحی شده است. شبکه کوانت از برخی ویژگی های امنیتی سطح بالا برای ایمن نگه داشتن داده های شما استفاده می کند. به عنوان مثال، ورودی و خروجی اطلاعات را ذخیره نمی کند. در عوض به عنوان لایه دوم شبکه عمل می کند که تعاملات بین دفترهای مختلف را تنظیم می کند. قابل ذکر است، تمام داده ها در منبع رمزگذاری شده باقی می مانند.

ارز دیجیتال کوانت 100٪سازگار است. این سازگاری به عنوان یک نیاز ضروری به عنوان بخشی از هدف شرکت برای خدمات رسانی به مشتریان بزرگ سازمانی در سطح جهانی در نظر گرفته شد.

رویکرد منحصر به فرد رمزارز کوانت نسبت به رقبا مقرون به صرفه تر است. ارز دیجیتال کوانت ساخته شد تا به عنوان یک راه حل نرم افزاری روی شبکه های فعلی موجود عمل کند. شبکه کوانت نیازی به زیرساخت های جدیدی ندارد که می تواند منجر به ایجاد تنگناها نیز شود. در اکثر ادغام ها ، تنظیمات استاندارد تنها چیزی است که برای انجام عملیات لازم است.

سیستم عامل Overledger مسئول امنیت تبادل داده ها و ارزش با استفاده از ارز دیجیتال Quant است. شبکه کوانت این کار را بدون توجه به فناوری زیربنایی با استفاده از Overledger انجام می دهد. پس از اتصال، کاربران می توانند آزادانه داده ها را در اکوسیستم مورد اعتماد مبادله کنند.

خرید ارز دیجیتال کوانت صرافی آنلاین ارس بیت

بررسی نمودار ارز کوانت نشان می دهد که این ارز برای کسانی که به دنبال تریدر روزانه در بازار ارز دیجتیال هستند مناسب می باشد. چرا که در روزهای صعودی بازار کندل های سبز قدرتمندی می زند و البته در روزهای نزولی نیز قضیه برعکس می شود. ولی برای یک تریدری که در روند بازار معامله می کند این اوج و فرود ها بسیار جذاب است.

از سوی دیگر اگر پیش بینی ها در مورد قیمت کوانت درست باشد این ارز می تواند حتی برای سبد بلند مدتی نیز مناسب باشد. برای خرید ارز دیجیتال کوانت به ریال تنها ترین انتخاب شما صرافی های ایرانی می باشد.

صرافی ارس بیت به منظور سود حداکثری کاربران این صرافی ارزان ترین قیمت تتر ایران را به کاربران خود پیشنهاد می دهد. با خرید ارز دیجیتال کوانت از صرافی arasbit می توانید توکن های زیادی را در کیف پول خود ذخیره نمایید.