رالی

رالی
Rally (RLY)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت رالی

رالی RLY یک ارز دیجیتال است که شبکه RLY را تقویت می کند. شبکه RLY یک پلتفرم غیرمتمرکز میباشد که امکان ایجاد برندهای اجتماعی را فراهم می‌کند، که نشان دهنده یک جامعه، هویت یا خالق خاص هستند. هدف شبکه‌ی ارز رالی RLY توانمندسازی سازندگان، جوامع و برندها برای کسب درآمد از محتوای خود، پاداش دادن به طرفداران و ساخت مدل‌های اقتصادی جدیدست.

خرید ارز رالی

شبکه ارزدیجیتال رالی RLY یک پلتفرم چند زنجیره ایست که از چندین بلاک چین از جمله اتریوم، پالیگان و زنجیره هوشمند بایننس پشتیبانی می کند. این مزیت به کاربران اجازه می دهد تا به پلتفرم رالی در بلاک چین مورد نظر خود دسترسی داشته باشند و از ویژگی های آن استفاده کنند.

نمودار قیمت ارز رالی

قیمت ارز رالی ( RLY )  همانند سایر ارزهای دیجیتال در معرض نوسانات بازار قرار دارد، به این معنی که قیمت ارز رالی RLY بسته به عرضه و تقاضا می تواند افزایش یا کاهش یابد. نمودار قیمت ارز رالی RLY یک نمایش بصری از حرکات قیمت ارز رالی RLY در طول زمان ارائه می دهد.

از 31 مارس 2023، قیمت ارز رالی RLY 0.013058 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 6،579،677 دلار است. رتبه فعلی ارز رالی RLY  در وب سایت کوین مارکت کپ 356 میباشد. حداکثر عرضه ارزدیجیتال رالی RLY   در مجموع 15,000,000,000 میباشد که از این تعداد 4,921,859,051  در حال گردش است.

اگر قصد خرید ارز رالی RLY را دارید، می‌توانید با استفاده از چندین صرافی ارز دیجیتال از جمله ارس بیت معامله خود را انجام دهید.

خرید ارز رالی RLY

شما برای خرید ارز رالی RLY میتوانید یک حساب کاربری در صرافی ارز دیجیتال ایجاد کنید، با احراز هویت و شارژ حساب کاربری خود اولین قدم در مسیر آسان و سریع خرید ارز رالی RLY را برداشته اید. سپس یه صفحه بازار حرفه ای مراجعه کرده و بازار ارز رالی RLY را انتخاب کنید. برای خرید ارز رالی RLY مشخصات معامله خود از قبیل مقدار و قیمت ارز رالی RLY را وارد کرده و ثبت سفارش کنید.

بعد از خرید ارز رالی RLY میتوانید آن را در کیف پول ارس بیت خود مشاهده کنید و آن را به هر مقصد دلخواهی انتقال دهید.

فروش ارز رالی RLY

همانند فرآیند خرید ارز رالی RLY شما میتوانید فروش ارز رالی RLY را با استفاده از صفحه معاملات بازار ارز دیجیتال ارس بیت انجام دهید. وارد این صفحه شده و مشخصات معامله فروش ارز رالی RLY را از قبیل مقدار و قیمت ارز رالی RLY وارد کنید. بعد از انجام معامله شما میتوانید ریالی که به ازای معامله فروش ارز رالی RLY دریافت کرده اید را مشاهده کنید و آن را به حساب بانکی خود برداشت کنید.

کیف پول های رمزنگاری شده RLY

هرچند ارس بیت برای نگهداری ارز دیجیتال معتبر و قابل اعتماد میباشد، اما میتوان ارزدیجیتال رالی RLY   را در کبف پول های ارزدیجیتال هم نگهداری کرد. برای نگهداری ارز رالی Rally ( RLY )، به یک کیف پول ارز دیجیتال نیاز دارید که از رالی RLY پشتیبانی کند. چندین کیف پول رمزنگاری وجود دارد که از RLY پشتیبانی می کند، از جمله متامسک، مای اتر ولت و تراست ولت.

برای نگهداری ارز رالی RLY باید توجه داشته باشید که چون این رمز ارز در شبکه اتریوم، بایننس اسمارت چین و پالیگان وجود دارد، میبایست کیف پولی را انتخاب کنید که حداقل یکی از شبکه های فوق را پشتیبانی کند.

بررسی آینده پلتفرم رالی و ارز دیجیتال رالی RLY

پلتفرم رالی و ارز دیجیتال رالی RLY آینده امیدوار کننده ای در پیش دارند. شبکه رالی RLY یک پلتفرم منحصربه‌فرد است که امکان ایجاد نشانه‌های اجتماعی را فراهم می‌کند، که این پتانسیل را دارند که روش درآمدزایی سازندگان، جوامع و برندها از محتوای خود را تغییر دهند.

یکی از مزایای کلیدی شبکه رالی RLY پشتیبانی چند زنجیره ای آن است. این به کاربران اجازه می دهد تا به پلتفرم در بلاک چین مورد نظر خود دسترسی داشته باشند که دسترسی و قابلیت استفاده آن را افزایش می دهد. شبکه رالی RLY همچنین از طیف وسیعی از ویژگی‌ها پشتیبانی می‌کند که ایجاد و مدیریت توکن‌های اجتماعی از جمله راه‌اندازی توکن، قیمت‌گذاری فوری و نقدینگی را امکان‌پذیر می‌سازد.

انجمن شبکه رالی RLY ، سازمان غیرانتفاعی که پروتکل رالی RLY را مدیریت می کند، متعهد به توسعه پلت فرم و بهبود ویژگی های آن است. انجمن شبکه RLY تمرکز زیادی بر مشارکت جامعه دارد و به طور منظم با کاربران خود برای جمع آوری بازخورد و بهبود پلت فرم ارتباط برقرار می کند.

یکی از موارد استفاده بالقوه برای نشانه‌های اجتماعی در اقتصاد میباشد. از آنجایی که افراد بیشتری به عنوان تولیدکنندگان محتوا به دنبال امرار معاش هستند، توکن های اجتماعی راه جدیدی برای کسب درآمد از محتوای خود و ایجاد پایگاه طرفداران وفادار ارائه می دهند. توکن‌های اجتماعی می‌توانند برای پاداش دادن به طرفداران برای تعاملشان، دسترسی به محتوای انحصاری یا دادن حق رأی به طرفداران در مورد تصمیم‌های خاص استفاده شوند.

یکی دیگر از موارد استفاده بالقوه برای ارز رالی RLY در صنعت بازی است. همانطور که صنعت بازی همچنان در حال رشد میباشد، توکن های اجتماعی راه جدیدی را برای توسعه دهندگان بازی فراهم می کند تا از بازی های خود درآمد کسب کنند و به بازیکنان خود پاداش دهند. توکن‌های اجتماعی می‌توانند برای ارائه جوایز درون بازی، دسترسی به محتوای انحصاری یا حتی حق رای در تصمیم‌گیری‌های خاص بازی استفاده شوند.

به طور کلی، آینده پلتفرم رالی و ارز دیجیتال رالی RLY امیدوارکننده به نظر می رسد. شبکه رالی RLY یک پلتفرم منحصربه‌فرد میباشد که امکان ایجاد نشانه‌های اجتماعی را فراهم می‌کند، که این پتانسیل را دارند که روش درآمدزایی سازندگان، جوامع و برندها از محتوای خود را تغییر دهند. شبکه RLY با پشتیبانی چند زنجیره ای و طیف وسیعی از ویژگی ها، موقعیت خوبی برای تبدیل شدن به یک بازیگر اصلی در دنیای مالی غیرمتمرکز دارد. اگر علاقه مند به فروش یا خرید ارز رالی RLY هستید، می توانید از صرافی ارز دیجیتال ارس بیت استفاده کنید و برای نگهداری ارز رالی RLY خود، باید از یک کیف پول ارز دیجیتال که از رالی RLY پشتیبانی می کند استفاده کنید.

 قیمت ارز رالی

شما میتوانید با مراجعه به ابتدای همین صفحه قیمت لحظه ای ارز رالی RLY را مشاهده کنید.

شما میتوانید در ارس بیت با 50 هزار تومان در بازارهای ارز دیجیتال، خرید و فروش انجام دهید.

میتوانید با ایجاد حساب کاربری در صرافی ارزدیجیتال ارس بیت معاملات رمز ارز از قبیل فروش و خرید ارز رالی RLY را انجام دهید.