رندر

رندر
Render Token (RNDR)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت رندر

خرید رندر توکن ، مشاهده قیمت رندر توکن

رمز ارز رندر با نماد اختصاری RNDR یکی از 100 رمز ارز محبوب دنیای کریپتو کارنسی است. رندر توکن با توجه به حوزه فعالیتش می تواند در آینده حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد. البته نباید قیمت رندر توکن در سال 2022 شما را از ارزندگی این رمز ارز غافل نماید.

درست است که قیمت RNDR در زمستان بازار ارز دیجیتال افت زیادی را تجربه کرده است ولی این تمام ماجرای رندر توکن نخواهد بود. تقاضا برای خرید رند توکن در سال جدید میلادی به قدری بالا بود که RNDR توانست در یک ماه بازدهی 150 درصدی را به نام خود ثبت نماید.

خرید بایننس کوین

این تقاضا برای خرید رندر توکن را نباید تصادفی و از روی احساسات دانست. وقتی بازار کریپتو کارنسی به یک بلوغ نسبی می رسد به شبکه های پرکاربردی مثل شبکه رندر توکن اهمیت خواهد داد. بیایید با شبکه رندر توکن آشنا شویم :

گاه نام رمز ارز ها ما را به یک اشتباه لفظی می اندازد ولی این بار نام Render Token هوشمندانه برای این ارز انتخاب شده است. اگر در حوزه گرافیک فعالیت داشته باشید بدون شک هر روزه با واژه Render و رندرینگ سرو کار دارید. رندر توکن دقیقا به همان حوزه اشاره دارد و نامش نیز از همان اقتباس شده است.

با پیشرفت تکنولوژی و نیاز مخاطب به آثار هنری خاص پیچیدگی ها در این حوزه نیز زیاد می شود. کیفیت بالای کارهای ویدئویی سبب می شود تا محتواهای ویدئویی برای رندرینگ نیازمند سیستم های کامپیوتری با قدرت گرافیکی بالا باشند.

اینجاست که پای ارز دیجتیال رند به میان می آید. در میان آن همه پیچیدگی راحتی کار با یک سیستم آنلاین رندرینگ کار گرافیست ها را در این زمینه راحت می کند. RNDR یا همان رندر توکن به سازندگان محتوا اجازه می دهد تا به مجموعه وسیعی از کارت های گرافیکی در یک شبکه online دسترسی یابند.

به نظر می رسد خرید رندر توکن هم برای هولد و هم برای ترید ارز جذابی باشد. هولدر ها به سبب آینده ارز رندر و تریدر ها به واسطه نوسان قیمت ارز رندر می توانند روی RNDR حساب ویژه ای باز کنند.

قبل از اینکه به معرفی شبکه رندر توکن بپردازیم بهتر است تا به صورت آماری قیمت Render Token را در این سال ها بررسی نماییم .

ارز دیجیتال رندر توکن در یک سال اخیر بازدهی منفی داشته و 36 درصد ضرر را به دارندگانش تحمیل کرده است. اگر بگوییم عملکرد رندر توکن در طول یک سال اخیر قابل قبول بوده است اغراق نکرده ایم. جایی که برخی از رمز ارز ها افت های نزدیک به 100 درصد را نیز تجربه کرده اند 36 درصد منفی می تواند عملکرد قابل قبولی باشد.

اگر شما نیز به آینده رندر توکن امید دارید با مراجعه به صرافی آنلاین ارس بیت می توانید این ارز دیجیتال را خریداری نمایید. صرافی آنلاین ارس بیت رندر ارزان را به کاربران خود در این صرافی پیشنهاد می نماید.

شبکه Render Token و معرفی ارز RNDR

طراحی پروسه رندرینگ در یک شبکه بلاکچینی همان چیزی است که توسعه دهندگان رندر توکن به دنبال آن هستند. در حقیقت RNDR فرآیند رندرینگ را به ساده ترین شکل ممکن برای تولید کنندگان محتوا با حجم بالا فراهم می نماید.

راحتی رندرینگ از یک سو و مدیرت حقوق دیجیتال از سوی دیگر جذابیت شبکه رندر توکن را می تواند بیش از پیش افزایش دهد. دنیای آینده با شبکه رندر توکن این گونه خواهد شد :

مالکیت حقوق دیجیتال با شبکه رندر توکن

در یک شبکه بلاکچینی می توانند مالکیت حقوق دیجیتال را به نام خود ثبت نمایند. دیگر کسی نمی تواند در این پروسه دستکاری کند و احتمال سرقت ادبی در این شبکه به صفر می رسد. بی شک این موضوع برای همه تولید کنندگان محتوا مطلوب است و می توانند آثار خود را با یک مالکیت دیجیتالی به نام خود ثبت نمایند.

خرید بایننس کوین

استفاده از GPU آنلاین در شبکه Render token

نداشتن سیستم کامپیوتری با کارت گرافیک پایین مانع از نوآوری ها و خلاقیت ها در این عرصه نخواهد شد. بدون نگرانی از رند گیری هر کسی قادر خواهد بود با استفاده از شبکه رندر توکن محتواهای خود را به بهترین شکل ممکن تولید نماید.

بازار انحصاری با استفاده از قابلیت های RNDR

وقتی شما اثر ویژه ای را در یک شبکه بلاکچینی به نام یک فرد خاص ذخیره می کنید قطعا آن اثر مشتریان مربوط به خودش را خواهد داشت. به جای ارائه این محصول در محیط های دیگر بازار رندر توکن می تواند به فروش این محصولات کمک نماید.

استفاده از شبکه رندر توکن در مشاغل مختلف

رندر توکن نه تنها در تولید محتواهای ویدیویی که در دیگر صنایع نیز می تواند کاربرد داشته باشد. معماران به رندرهای دقیق در نرم افزار های مدل سازی نیاز خواهند داشت. مهندسان نرم افزار و توسعه دهندگان برنامه های دیجیتال برای ایجاد محیط پویا به این شبکه نیاز خواهند داشت.

آنچه گفته شد تنها مثال هایی از کاربرد رندر توکن در صنایع مختلف بود. موارد استفاده زیادی برای رندر وجود دارد که انتخاب و تنوع این پیشنهادات روز به روز بیشتر می شود . بدون شک شبکه رندر برای همه آن اتفاقات آینده خود را آماده خواهد کرد و خدمتی ویژه را برای کاربران ارائه خواهد نمود.

تضمین آینده رمز ارز رندر توکن وابسته به افرادی است که به عنوان توسعه دهنده در این شبکه مشغول به فعالیت هستند. بر خلاف برخی از رمز ارز ها در این شبکه خبری از پنهان کاری نیست. همه اعضا با هویت مشخص معرفی شده اند که همگی از بزرگان بازار کریپتو و صنعت گیمینگ هستند.

ژولس اوبراخ Jules Urbach را می توان مرد شماره یک شبکه رندر توکن دانست. او که بنیانگذار OTOY می باشد بیش از 25 سال است که در صنعت گرافیک فعالیت دارد. جالب است بدانید که او در سن 18 سالگی یک بازی کامپیوتری تولید کرده و به فروش رسانده است. او هدفش را ایجاد تغییر در تولید محتوای 3 بعدی بیان نموده است.

مشاور شبکه رند توکن شخصی به نام اری امانوئل Ari Emanuel می باشد. با توجه به اینکه شبکه Render Token نیاز به فردی آگاه در زمینه سرگرمی و رسانه دارد شاید نتوان بهتر از امانوئل را برای این کار در نظر گرفت. او که بنیانگذار شرکت WME-IMG است یکی از مغزهای متفکر در زمینه سرگرمی می باشد.

یکی دیگر از مشاوران شبکه RNDR جی جی ابرامز J.J Abrams می باشد. این فرد که مدیر عامل شرکت معروف Bad Robot Production می باشد نامی آشنا در صنعت تلویزیون و سینما می باشد.

اما برندن آیک Brenden Eich یکی دیگر از اعضای اصلی شبکه رندر میباشد که یکی از افراد مشهور در حوزه کریپتو کارنسی نیز می باشد.

قبل از اینکه به سراغ پروسه جریان های تراکنش در شبکه رندر توکن برویم لازم است تا توضیح مختصری درباره شرکت OTOY ارائه شود. رند توکن واحد اولیه ای است که برای تبادل خدمات رندر در شبکه ORC بازار رندر ابری OTOY استفاده می شود. ORC مخفف ساده شده عبارت OctaneRender Cloud می باشد. حال ببنیم پروسه رندرینگ در شبکه رندر توکن چگونه است.

مرحله اول رندرینگ در Render Token

کاربر به پورتال ORC در وب یا یکی از 30 زنجیره ابزار پشتیبانی شده می ورد و یک کار رندر را به شبکه ارسال می کند.

مرحله دوم رندرینگ در شبکه رندر توکن

سیستم حجم کار رندرینگ را محاسبه کرده و بر آن اساس قیمت پیشنهادی را به کاربر ارائه می نماید. پس از پرداخت امن در بستر بلاکچین و قرارداده های هوشمند اتریوم این task در سراسر شبکه Render ارسال می شود.

مرحله سوم رندرینگ در شبکه RNDR

GPU متناسب با پروژه انتخاب می شود و کار رندرینگ شروع می شود. پس از تکمیل کار ؛ Task مربوطه بازگشت داده میشود.

مرحله آخر و تحویل کار در شبکه رندر Token

پس از تکمیل کار نوبت تسویه حساب است. پس از تکمیل و تطبیق کار ارسالی توکن RNDR که از کابر به ازای تحویل کار دریافت شده بود به سروری که پروژه را از طریق قرار هوشمند انجام داده بود منتقل می شود.

پس از شناخت شبکه رندر توکن نوبت به معرفی ارز دیجتیال رندر توکن و نقش آن در شبکه می رسد. همان گونه که اشاره شد توکن RNDR رمز ارز بومی شبکه رندر میباشد. کاربران برای پرداخت های درون شبکه ای از رندر توکن استفاده می کنند و همین موضوع باعث تقاضای خرید رندر توکن در بازار کریپتو کارنسی شود.

به عبارت ساده تر اگر می خواهید آینده رمز ارز رندر توکن پیش بینی کنید کافی است به روند پیشرفت Render Network نگاهی بیندازید. حرکت رو به رشد این شبکه می تواند بهانه ای برای بالا رفتن قیمت رندر توکن شود و بر عکس. اگر اخبار منفی یا توقف پروژه از سوی سازندگان این شبکه به بیرون مخابره شود شاهد نزول قیمت رند توکن خواهیم بود.

رندر توکن با استاندارد ERC-20 در دو شبکه ETH و پالیگان طراحی شده که نحوه توزیع آن در شبکه به صورت زیر می باشد:

25 درصد از کل توکن های موجود در شبکه برای توسعه Render Network اختصاص داده شده است.

40 درصد از کل RNDR برای پاداش دهی و توسعه تیم فنی رندر توکن تخصیص داده شده است.

20 درصد برای بازاریابی و تبلیغات در نظر گرفته شده است.

از 15 درصد باقی مانده 5 درصد برای ذخیره ارزش و 10 درصد پس از ساخت نسل سوم توزیع خواهد شد.

رندر توکن را می توان در بیشتر کیف پول های ساخت افزاری و نرم افزاری نگهداری کرد. از بهترین کیف پول های سخت افزاری می توان به لجر و ترزور اشاره کرد. متامسک و تراست ولت نیز جزو بهترین کیف پول های نرم افزاری برای ذخیره RNDR می باشند.

با توجه به حوزه ای که شبکه رندر توکن کار می کند آینده روشنی را می توان برایش متصور شد.

بلی – شما می توانید نسبت به خرید ارز دیجیتال رندر توکن از سایت صرافی ارس بیت اقدام نمایید.

خرید ارز دیجیتال رندر توکن صرافی اینترنتی ارس بیت

با توجه به آنچه گفته شد انتظار می رود در آینده رشد خوبی در انتظار رندر توکن باشد. با لیست شدن رندر توکن در سایت صرافی ارز دیجیتال ارس بیت دیگر لازم نیست سراغ صرافی های خارجی با ریسک بالا بروید. ارز دیجیتال توکن رندر را می توانید به راحت ترین شکل ممکن و بهترین قیمت از سایت صرافی arasbit خریداری نمایید.

صرافی اینترنتی ارس بیت با نگهداری دارایی دیجیتال مشتریان در کیف پول اختصاصی امنیت آن ها را برای کاربران تضمین می نماید. اگر پایین ترین قیمت رندر توکن مورد علاقه شما باشید کافی است از مزیت ویژه صرافی ارس بیت در این زمینه استفاده کنید. با توجه به ارزان ترین قیمت تتر ایران در ارس بیت شما می توانید توکن رندر ارزان را به کیف پول خودتان اضافه نمایید.