راکت پول

راکت پول
Rocket Pool (RPL)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت راکت پول

ارز دیجیتال راکت پول Rocket Pool که به اختصار RPL هم نامیده میشود، یک رمز ارز محبوب و پرکاربرد در دنیای ارز های دیجیتال است. اگر بدنبال معامله رمز ارز راکت پول RPL هستید پیش از هر اقدامی باید نسبت به ارز راکت پول RPL اطلاعات کسب کنید و مشخصات پروژه ای را که بدنبال سرمایه گذاری در آن هستید را بررسی کنید.

خرید راکت پول

بررسی ویژگی ها و مزایای Rocket Pool

Rocket Pool به عنوان شبکه ای از گره های غیرمتمرکز عمل می کند که خدمات اعتبار سنجی برای بلاک چین اتریوم 2.0 ارائه می کند. هدف اصلی آن این است که کاربرانی را که فاقد حداقل توکن‌های اتریوم مورد نیاز برای ایجاد یک نود هستند و کسانی که فاقد مهارت‌های فنی برای اجرای یک گره هستند را قادر می‌سازد تا در فرآیند staking و ایجاد یه گره برای اعتبار سنجی استفاده کنند.. به طور معمول، سرمایه گذاران اتریوم باید حداقل 32 توکن اتریوم را برای ایجاد گره و اعتبار سنجی سپرده گذاری کنند. با این حال، با راکت پول RPL ، سرمایه گذاران می توانند تنها با 16 توکن اتریوم سهام داشته باشند که عملاً حق ورود را به نصف کاهش می دهد.

یکی از مزایای کلیدی راکت پول RPL اتوماسیون آن است. کل فرآیند استیکینگ توسط پلتفرم تسهیل می‌شود و تمام اعتبارسنجی‌ها بدون نیاز به تعامل مستقیم با کاربر مدیریت می‌شوند. با این حال، توجه به این نکته مهم است که هنگامی که دارایی ها در معرض خطر قرار می گیرند، تا مرحله 2 عرضه اثبات سهام اتریوم قفل می شوند. اگرچه Rocket Pool نمی‌تواند این دوره قفل را نادیده بگیرد، اما با اجرای توکن‌بندی شده خطر را کاهش می‌دهد.

زمانی که کاربر 16 یا 32 توکن اتریوم را به اشتراک می گذارد، در ازای آن توکن های رزرو اتریوم را دریافت می کند. این توکن ها دو عنصر اصلی را نشان می دهند: سهام و بازده. در حالی که دارایی ها قفل هستند، کاربران می توانند از Reserve Ethereum مانند هر توکن ERC-20 دیگری استفاده کنند. این شامل فعالیت هایی مانند فروش آن، استفاده از آن در سیستم عامل های DeFi یا ذخیره در کیف پول است.

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال راکت پول RPL

تا زمان نگارش این مقاله، رمز ارز آر پی ال دارای ارزش بازاری تقریباً 797 میلیون دلاری است که بر اساس Cohengeco به عنوان پنجاه و هشتمین ارز دیجیتال بزرگ رتبه بندی می شود. راکت پول RPL اخیراً عملکرد خوبی داشته است و در ماه گذشته رشدی بیش از 22 درصد را ثبت کرده است. با این حال، در مقایسه با بالاترین رکورد قبلی خود یعنی 60 دلار، کاهش 25 درصدی را تجربه کرده است.

اما با توجه افزایش کاربردی ارز دیجیتال اتریوم در حوزه رمز ارز ها درخواست برای فعالیت در این شبکه افزایش میابد و رمز ارز راکت پول RPL میتواند بعنوان یک تسهیل گر در این حوزه وارد شود.

معامله ارز دیجیتال راکت پول RPL

برای فروش و خرید ارز دیجیتال راکت پول RPL میتوانید از پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال ارس بیت استفاده کنید، برای فروش و خرید ارز RPL میتوانید یک حساب کاربری در ارس بیت ایجاد کنید و با کمترین کارمزد و قیمت لحظه ای ارز راکت پول RPL معامله خود را انجام دهید.

همچنین میتوانید از نمودار قیمت ارز راکت پول RPL در ابتدای همین صفحه نسبت به تحلیل قیمت ارز دیجیتال راکت پول RPL استفاده کرده و با دیدی وسیع تر وارد معامله ارز دیجیتال راکت پول RPL شوید.

خرید ارز دیجیتال راکت پول RPL

برای خرید ارز راکت پول RPL میتوانید وارد حساب کاربری خود شده و با مراجعه به بازار RPL مشخصات معامله خود را از قبیل مقدار و قیمت راکت پول RPL وارد کرده و معامله خود را انجام دهید. بعد از انجام معامله خرید ارز راکت پول RPL میتوانید آن را کیف پول امن ارس بیت خود نگهداری کرده و یا آنرا به هر مقصدی انتقال دهید.

خرید ارز دیجیتال در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال ارس بیت با کمترین کارمزد انجام میشود و میتوانید در هر ساعت از شبانه روز معامله ارز دیجیتال خود را انجام دهید.

فروش ارز دیجیتال راکت پول RPL

اگر پیشتر ارز دیجیتال راکت پول RPL تهیه کرده اید حتما برای فروش آن دغدغه های متنوعی دارید. بازار خرید و فروش ارز دیجیتال ارس بیت میتواند گزینه ای برای پوشش انواع دغدغه های فروش ارز دیجیتال راکت پول RPL باشد.

شما میتوانید معامله فروش ارز راکت پول RPL را همانند فرآیند خرید تنها با چند کلیلک و چند لحظه با وارد کردن مقدار و قیمت ارز راکت پول RPL انجام دهید. بلافاصله بعد از فروش ارز راکت پول RPL تومان دریافت خواهید کرد که با برداشت آن به حساب بانکی خود در چند لحظه مبلغ به حساب شما منتقل میشود.

قیمت راکت پول

جمع بندی

در خاتمه، ارز دیجیتال RPL تجربه ای غیرعادی از سهام را در پلتفرم Rocket Pool فراهم می کند. Rocket Pool با استفاده از مزیت های توکنیزه کردن سهام و کاهش مانع ورود سهامداران اتریوم، فرصت هایی را برای طیف وسیع تری از شرکت کنندگان باز می کند. همانطور که اتریوم شتاب بیشتری می گیرد و علاقه سازمانی را به خود جلب می کند، راه حل هایی مانند Rocket Pool راه مناسبی برای پشتیبانی از شبکه و افزایش سبد سرمایه گذاری ارائه می دهد. Rocket Pool با عملکرد و دسترسی امیدوارکننده خود یک گزینه جذاب برای کسانی است که به دنبال مشارکت در دنیای مالی غیرمتمرکز هستند.

میتوانید برای خرید ارز RPL وارد اکانت ارس بیت خود شده و با کمترین کارمزد معامله فروش و خرید ارز RPL را انجام دهید.

قیمت ارز RPL، مانند هر ارز دیجیتال، می تواند تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار گیرد. که شامل تقاضای بازار، تمایل کلی بازار نسبت به ارزهای دیجیتال، تحولات و پیشرفت‌ها در اکوسیستم اتریوم، تغییرات نظارتی، پذیرش پلتفرم‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) و فضای عمومی اقتصادی باشد.

چندین کاتالیزور می توانند بر قیمت RPL در آینده تأثیر بگذارند. اینها ممکن است شامل به‌روزرسانی‌ها یا بهبودهای قابل توجه در پلتفرم Rocket Pool، مشارکت با بازیگران کلیدی در فضای بلاک چین و دی‌فای، افزایش پذیرش اتریوم و سهام، تحولات مثبت در بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال و افزایش علاقه سرمایه‌گذاران نهادی باشد. علاوه بر این، احساسات مثبت نسبت به امور مالی غیرمتمرکز و مشارکت قوی جامعه نیز می تواند به افزایش قیمت RPL کمک کند.