شیبا

شیبا
Shiba Inu (SHIB)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت شیبا

خرید شیبا اینو ، مشاهده قیمت شیبا اینو

پروژه شیبا اینو با نماد shib قدمتی دو ساله در بازار ارزهای دیجتیال دارد. شیبا اینو در ماه آگوست سال 2020 توسط یک فرد ناشناس با اسم مستعار ریوشی ایجاد شد. اطلاعات چندانی از او در دسترس نیست و تمام هویت او مربوط به چند پست توئیتری و مدیوم میباشد .

او پس از مشاهده تلاش ها برای پیدا کردن هویتش در یک پست مدیومی این گونه نوشت :

"من هیچ ‌کس نیستم . من مهم نیستم تلاش‌ ها برای افشای نقاب از "هویت" من، حتی در صورت موفقیت ‌آمیز بودن، بسیار ناچیز خواهد بود. من فقط مردی هستم که بدون عواقب ضربه زدن به صفحه کلید، و قابل تعویض هستم. من ریوشی هستم."

این پست تیر خلاصی بود بر همه شایعات و گمانه زنی ها مربوط به خالق شیبا اینو . به نظر می رسد شیبا اینو نیز همانند بیت کوین به دومین ارز دیجیتالی تبدیل شود که تاریخچه ای رمز آلود دارد .

خرید شیبا اینو

علاوه بر ناشناس بودن ، ادعای Ryoshi در مورد میزان سهم او از توکن های شیبا نیز قابل توجه است . او در مورد میزان دارایی های خود از توکن شیبا اینو می گوید :

" واقعیت این است که من صفر توکن shib دارم . اگر من هم یکی از نهنگ های شیبا اینو بودم قطعا نوسانات آن مرا به حاشیه می برد و تمرکز من را به هم می زد. در نتیجه نمی توانستم برای شیبا اینو و آینده پروژه شیبا اینو اینو موثر باشم "

مشاهده قیمت شیبا در آن سال ها نشان از صعود وحشتناک آن دارد . اقبال مردم به سمت خرید شیبا روز به روز بیشتر می شد و شیبا اینو توانست در آن سال رتبه هشتم بازار را به خود اختصاص دهد. بالاتر از پولکادات و رقیب میم کوینی اش یعنی دوج کوین.

در آن فضای هیجانی ادعای ریوشی در مورد میزان دارایی های خود از شیبا اینو غیر قابل باور به نظر می رسید . هر چند هیچ هویتی از او در دسترس نبود ولی پالس های مثبتش در فضای مجازی بر بالا رفتن قیمت شیبا اینو بی تاثیر نبود. او در آخرین پست خود در مورد شیبا اینو این گونه نوشت :

"I am not important, and one day I will be gone without notice. Take the SHIBA and journey upwards friends"

" من مهم نیستم و روزی ناپدید خواهم شد . سوار موج شیبا اینو شوید و یک مسیر صعودی را طی کنید "

در آخرین پست بنیانگذار شیبا اینو نکات مهمی به چشم می خورد که برای سرمایه گذاران ارز شیبا اینو می تواند مهم باشد. او پروژه شیبا اینو را متکی به شخص معرفی نمی کند و معتقد است این پروژه مسیرش را حتی بدون حضور او می تواند ادامه دهد. این ادعا از اولین روز تولد شیبا اینو جزو سیاست کاری تیم توسعه دهنده بوده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .

نکته مهم دوم در پست آخر بنیانگذار شیبا اینو موج سواری بر روی ارز دیجیتال شیبا اینو است . چنین رویکردی در مورد شیبا اینو اینو همان چیزی است که در سال 2021 در مورد این ارز دیجیتال اتفاق افتاد . صعود وحشتناک شیبا اینو و سود های حیرت انگیز شاید همان مسیر صعودی باشد که بنیانگذار شیبا اینو در این پست به آن اشاره کرده است .

در ادامه همان صعود های شارپی مشاهده قیمت شیبا اینو در یک سال اخیر نشان از افت 82 درصدی آن دارد. برخی از تریدرها این افت محسوس قیمت شیبا اینو را فرصتی برای خرید شیبا اینو می دانند و به دنبال افزودن دارایی های خود در توکن شیبا اینو هستند . در نقطه مقابل تردیدرهایی هستند که صعود چندانی را برای این ارز قائل نیستند و در این بازار نزولی به دنبال دیگر ارزهای دیجیتال می روند .

شما خود را جزو کدام دسته می دانید ؟ آیا خرید شیبا اینو در این قیمت ها ارزنده است ؟ آیا صعود دیگری را برای شیبا اینو متصور هستید ؟ آیا به آینده پروژه شیبا اینو اینو خوش بین هستید ؟

اگر جوابتان به این سوالات مثبت است برای خرید شیبا اینو کافی است به سایت صرافی ارس بیت مراجعه نمایید . با ثبت نام در سایت صرافی ارس بیت علاوه بر خرید و فروش انواع ارزهای دیجتال می توانید شیبا اینو رایگان دریافت نمایید.

شیبا اینو چیست

شیبا اینو به دلیل نداشتن یک بلاکچین اختصاصی به عنوان یک توکن در بازار ارز دیجیتال شناخته می شود . شیبا اینو یک توکن ERC-20 است که توسط اتریوم طراحی شده است . شیبا اینو به دلیل اجرا در شبکه اتریوم می تواند از قراردادهای هوشمند برای ایجاد محصولات مالی غیر متمرکز استفاده نماید. اما سوال اصلی اینجاست که شیبا اینو یک ارز دیجیتال پروژه محور است یا خیر ؟

متاسفانه نگرش تیم توسعه دهنده نسبت به این ارز به گونه ای است که از شیبا اینو نمی توان چیزی فراتر از یک میم کوین انتظار داشت. میم کوین ها همان طور که در فضای مجازی ماهیتی فان دارند در بازار ارز دیجیتال نیز با همین هویت شناخته می شوند.

شما از شیبا اینو نباید انتظار پروژه های بلاکچینی داشته باشید . فقط باید به شیبا کمک کنید تا در شبکه های اجتماعی وایرال شود و همواره نامش بر سر زبان ها باشد.

جملات بالا به اقتباس از تفکرات تیم توسعه دهنده شیبا اینو نگاشته شده است. آنها در مورد شیبا اینو چنین می گویند :

  • اگر فعالیتی در شبکه های اجتماعی دارید با صحبت پیرامون شیبا اینو می توانید به ما کمک کنید !
  • اگر صاحب یک صرافی هستید می توانید شیبا اینو را در صرافی هایتان لیست کنید و از ما حمایت کنید ! ( جالب است شیبا اینو هیچ گونه هزینه تبلیغاتی برای این صرافی ها پرداخت نمی کند )
  • اگر فردی صاحب نظر در زمینه بلاکچین هستید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید تا دیگران بتوانند از آن استفاده نمایند.
مشاهده قیمت شیبا

با این نگرش ؛ بنیاد شیبا اینو را میتوان منحصر در شبکه های اجتماعی دانست. در حقیقت رشد قیمتی شیبا اینو در سال 2021 نه به خاطر پروژه های بلاکچینی شیبا اینو بود و نه توسعه شیبااینو. تنها ترین عامل رشد شیبا اینو را می توان در توئیت های ایلان ماسک جستجو کرد.

به جرات می توان گفت اگر روزی شیبا اینو محبوبیتش را در شبکه های اجتماعی از دست بدهد سقوطش به عنوان یک شت کوین در بازار ارز دیجیتال حتمی است.

مروری بر روزهای مهم ارز شیبا اینو دلیلی بر صحت این گفتار باشد.

شیبا
2021
آگوست
آگوست
عرضه اولیه 1 کوادریلیون با قیمت 0.00000000051 دلار
14 مارس
2021
خرید شیبا
14 مارس
جهش حیرت انگیز قیمت شیبا اینو با توئیتی از ایلان ماسک
ایلان ماسک در این توئیت نوشت قصد سرمایه گذاری در رمز ارز شیبا اینو را دارم.
Elon Musk: I am Getting SHIBA INU
2021
20 آوریل
خرید شیبا
20 آوریل
باز هم بالا رفتن ارزش بازار شیبا اینو اینو این بار با توئیت جوردن بلفورت
جوردن بلفورت در این توئیت نوشت شیبا اینو اینو رو به من نشان بده.
Jordan Belfort: Show me The Shiba Inu.
10 می
2021
10 می
لیست شدن شیبا اینو اینو در صرافی بایننس و دیگر صرافی های معتبر ارز دیجیتال
این اقدام از سوی صرافی های ارز دیجیتال سبب شد تا در کمتر از یک ماه قیمت ارز شیبا اینو جهش 8 برابری را تجربه کند.
2021
11 می
11 می
تنها یک روز پس از لیست شدن شیبا اینو اینو در صرافی ها بزگترین هولدر شیبا اینو ویتالیک بوترین اعلام کرد 5 درصد از توکن های خود را در اختیار مردم هندوستان برای مقابله با کووید قرار خواهد داد.
با این اقدام قیمت شیبا اینو 44 درصد در یک روز سقوط کرد.
از 16 می تا 6 اکتبر
2021
از 16 می تا 6 اکتبر
حمایت های گسترده ای از سوی تیم توسعه دهنده شیبا اینو در حمایت از Shib صورت پذیرفت .
در 4 جولای گزاش کوین مارکت کپ نشان داد که ارز Shib جزو 5 توکن برتر در آمریکاست.
حساب رسمی shiba inu در تاریخ 6 اکتبر به 1 میلیون فالوور رسید.

شیبا اینو با یک توئیت شروع به اوج گرفتن کرد و در ادامه با حمایت های تیم توسعه دهنده به رشد خود در بازار ارز دیجیتال ادامه داد. این تاریخ ها به درستی نشان می دهد که عامل رشد شیبا اینو همان توئیت هایی است که از طرف اینفلوئنسرهای ارز دیجیتال به ویژه ایلان ماسک زده می شد .

علاوه بر SHIB پروژه شیبا اینو اینو دارای دو توکن دیگر به نام های BONE و LEASH می باشد . توکن BONE یک توکن حاکمیتی در پروژه شیبا اینو اینو می باشد که دارندگان آن حق رای در اکوسیستم شیبا اینو را خواهند داشت .

توکن LEASH در ابتدا قرار بود به عنوان استیبل کوین شیبا اینو اینو مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه مسیر شیبا اینو و با تغییر سیاست های تیم توسعه دهنده ؛ این توکن به افرادی که تامین کننده نقدینگی SHIB در صرافی ها را به عهده دارند اعطا خواهد شد.

مقایسه شیبا اینو و دوج کوین

شیبا اینو و دوج کوین دو میم کوین معروف در بازار ارز دیجیتال هستند که از همان ابتدا تقابل های جالبی با هم داشتند. شیبا اینو با تقلید از لوگوی دوج ، خود را به عنوان یک رقیب جدی برای Dogecoin مطرح نمود. این رقابت تا جایی پیش رفت که از ارز شیبا اینو به عنوان قاتل دوج کوین یاد کردند.

شیبا اینو و دوج به عنوان دو میم کوین دارای برخی شباهت ها و تفاوت های مهم می باشند که در ادامه به آنها اشاره میکنیم .

تفاوت های SHIB و Dogecoin شباهت های شیبا اینو و دوج کوین
ارز شیبا اینو توکن و دوج کوین کوین است هر دو به عنوان میم کوین در بازار ارز دیجیتال شناخته می شوند.
به دلیل وجود بلاکچین اختصاصی برای دوج ، کارمزد شبکه این ارز به نسبت Shib پایین تر است هم شیبا اینو و هم دوج یا طرحی برای آینده ندارند یا در صورت داشتن یک برنامه مدون هیچ اقدامی در آن راستا انجام نداده اند.
استخراج واحد های دوج کوین نامحدود ولی این تعداد برای شیبا اینو محدود است.
الگوریتم اجماع برای ارز شیبا اینو از نوع اثبات سهام و برای دوج کوین اثبات کار است .

خرید شیبا اینو از صرافی ارس بیت

با وجود تمام حواشی پیرامون شیبا اینو هنوز هم شیرینی سودهای چند هزار درصدی از این ارز در ذهن تریدرها باقی مانده است. درست است که شیبا اینو بنیادی قابل دفاع ندارد ولی ممکن است دوباره یک توئیت رشد های عجیبی را برای SHIB به همراه داشته باشد. البته بر عکس این موضوع هم می تواند صادق باشد. با این پیش فرض ارز شیبا اینو را می توانید به عنوان یک ارز پر ریسک در سبدتان داشته باشید.

برای خرید ارز شیبا اینو با ریال کافی است به سایت صرافی ارز دیجیتال ارس بیت مراجعه نمایید. صرافی های ایرانی بر خلاف صرافی های خارجی هیچ گونه محدودیتی برای کاربران ایرانی ندارند. به عنوان یک کاربر ایرانی با خیال راحت می توانید ریال های خود را به شیبا اینو تبدیل کنید و در بازار ارز دیجیتال فعالیت امن و راحتی را تجربه نمایید.