تراست ولت توکن

تراست ولت توکن
Trust Wallet Token ( TWT)

-%
- تومان
قیمت لحظه ای
تومان
کمترین در روز
تومان
بیشترین در روز
تومان
حجم معاملات

محاسبه قیمت تراست ولت توکن

تراست ولت توکن  (TWT) یک ارزدیجیتال کاربردی میباشد که طیف وسیعی از مزایا و مشوق‌ها را برای کاربران Trust Wallet فراهم می‌کند. به عنوان یک دارایی  BEP-20، تراست ولت توکن TWT برای ارائه ارزش اضافی به کاربران کیف پول   Trust Wallet ، ارائه معاملات تخفیف دار DEX و خریدهای درون برنامه، و اعطای حق رای و حاکمیت بر توسعه Trust Wallet طراحی شده است.

خرید تراست ولت توکن

تراست ولت توکن TWT  در بازار ارزدیحیتال رتیه 85 را دارد و ارزش بازار آن ۴۷۸,۰۸۰,۴۷۵ دلار میباشد. تراست ولت توکن TWT  دارای عرضه در گردش 416,649,900 ارز تراست ولت توکن TWT و حداکثر عرضه 1,000,000,000 سکه تراست ولت توکن TWT  میباشد. این محدودیت عرضه تراست ولت توکن TWT یک معیار برای حفظ قیمت تراست ولت توکن TWT است.

از نظر عملکرد، قیمت تراست ولت توکن TWT از زمان عرضه خود تا حدی نوسانات را تجربه کرده کرده که این توکن در ابتدا با حدود 0.03 دلار در نوامبر 2019 معامله می شد تا اینکه در فوریه 2021 به بالاترین حد خود یعنی 1.80 دلار رسید. با این حال، قیمت از آن زمان به حدود 1.15 دلار در زمان نوشتن کاهش یافته است.

خرید تراست ولت توکن TWT

اگر شما جزو علاقمندان به خرید تراست ولت توکن TWT هستید، در ابتدا باید مطالعات کافی و تحلیل تراست ولت توکن TWT را مطالعه یا بررسی کرده باشید. بعد از اینکه نسبت به آینده تراست ولت توکن TWT اطمینان کافی را پیدا کردید میتوانید با استفاده از حساب کاربری خود در صرافی ارز دیجیتال ارس بیت نسبت به خرید تراست ولت توکن TWT اقدام کنید.

برای خرید تراست ولت توکن TWT  میبایست که حساب کاربری خود را شارژ کرده و با مرجعه به بخش بازار حرفه ای در صرافی ارز دیجیتال ارس بیت و انتخاب تراست ولت توکن، مشخصات معامله خود از قبیل مقدار و قیمت تراست ولت توکن TWT را وارد کرده و معامله خود را ثبت کنید.

خرید تراست ولت توکن TWT با قیمت لحظه ای تراست ولت توکن TWT برای شما انجام میشود و میتوانید پس از اینکه معامله خرید تراست ولت توکن TWT شما انجام شد، آن را در کیف پول ارس بیت خود مشاهده کنید. انتقال تراست ولت توکن بدلیل اینکه در شبکه BEP-20 بوده که  کارمزد بسیار پایینی دارد و میتوانید آن را به راحتی انتقال دهید.

تراست ولت توکن  TWT فروش

اگر قبلا خرید تراست ولت توکن TWT را انجام داده اید و اکنون قصد فروش تراست ولت توکن را دارید میتوانید با استفاده از صرافی ارز دیجیتال ارس بیت معامله خود را انجام دهید. برای فروش تراست ولت توکن میبایست که وارد حساب کاربری که قبلا در صرافی ارز دیجیتال ارس بیت ساخته اید شوید. اگر خرید تراست ولت توکن TWT را در صرافی ارز دیجیتال ارس بیت انجام داده باشید، تراست ولت توکن شما در کیف پول ارس بیت شماست. اما اگر خرید تراست ولت توکن را در پلتفرم دیگری انجام داده باشید میتوانید آن را به کیف پول ارس بیت خود انتقال داده و سپس با مراجعه به بازار تراست ولت توکن، مشخصات معامله فروش تراست ولت توکن TWT از قبیل مقدار و قیمت تراست ولت توکن TWT را وارد نموده و معامله خود را ثبت کنید.

به محض انجام معامله فروش تراست ولت توکن TWT معادل ریالی معامله شما در کیف پول ارس بتی قابل مشاهده است و میتوانید با استفاده از برداتش آنی ریال در صرافی ارزدیجیتال ارس بیت مبلغ را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

آینده ارز تراست ولت توکن TWT

با نگاهی به آینده تراست ولت توکن TWT  این پتانسیل را دارد که همچنان از نظر قیمت و سودمندی به رشد خود ادامه دهد، زیرا کاربران بیشتری Trust Wallet را می پذیرند و در مدیریت پلت فرم مشارکت می کنند. به عنوان یک توکن کاربردی، قیمت تراست ولت توکن TWT ارتباط تنگاتنگی با موفقیت کیف پول Trust Wallet دارد که در حال حاضر از ده ها دارایی بومی محبوب، علاوه بر ارزهای دیجیتال محبوب در بلاک چین های اتریوم، بایننس و TRON پشتیبانی می کند.

علاوه بر این، کارمزدهای پایین و زمان‌های تأیید تراکنش تقریباً فوری ارائه شده توسط زنجیره هوشمند بایننس، که تراست ولت توکن TWT بر آن استوار بوده و شاید  به پذیرش بیشتر تراست ولت توکن TWT و پلت فرم کیف پول تراست ولت کمک کند. همانطور که اکوسیستم مالی غیرمتمرکز  (DeFi) به رشد خود ادامه می دهد، ارز تراست ولت توکن TWT به عنوان یک توکن حاکمیتی برای Trust Wallet می تواند ارزش فزاینده ای پیدا کند، به خصوص اگر این پلت فرم به نوآوری و افزودن ویژگی های جدید ادامه دهد.

همچنین آینده تراست ولت توکن TWT ارتباط تنگاتنگی با شرایط بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال دارد. نوسانات بازار ارز دیجیتال به این معنی میباشد که قیمت تراست ولت توکن TWT، مانند همه ارزهای دیجیتال، در معرض نوسانات بوده و پیش بینی آن نیازمند دانش ترید ارزدیحیتال میباشد. کاربرانی که خرید تراست ولت توکن TWT را انتخاب می کنند باید این کار را با احتیاط انجام دهند و قبل از هر تصمیمی تحقیق و تجزیه و تحلیل کامل انجام دهند.

قیمت تراست ولت توکن

به طور کلی، آینده تراست ولت توکن TWT را نمیتوان بطور دقیق پیشبینی کرد، اما عوامل زیادی وجود دارد که می‌تواند رشد و پذیرش آن را در سال‌های آینده افزایش دهد. همانطور که کاربران بیشتری کیف پول تراست ولت Trust Wallet را انتخاب می کنند و در مدیریت پلت فرم مشارکت می کنند، کاربرد و قیمت تراست ولت توکن TWT می تواند همچنان افزایش یابد. علاوه بر این، رشد مداوم اکوسیستم DeFi و محبوبیت زنجیره هوشمند Binance می تواند به پذیرش بیشتر تراست ولت توکن TWT کمک کند. با این حال، نوسانات بازار ارزهای دیجیتال به این معنی است که کاربران باید با احتیاط به هر گونه سرمایه گذاری در تراست ولت توکن TWT برخورد کنند و قبل از تصمیم گیری برای فروش و خرید تراست ولت توکن TWT تحقیقات کاملی را انجام دهند.

در نتیجه، تراست ولت توکن TWT یک توکن کاربردی منحصر به فرد بوده که طیف وسیعی از مزایا و مشوق ها را به کاربران کیف پول Trust Wallet ارائه می دهد. با پتانسیل رشد و پذیرش بیشتر در سال‌های آتی، تراست ولت توکن TWT می‌تواند به عنوان یک نشانه حاکمیتی و به عنوان یک ارز  پر سود، به ارائه ارزش به کاربران ادامه دهد. با این حال، کاربران باید با احتیاط به هرگونه سرمایه گذاری در تراست ولت توکن TWT برخورد کنند و رفتار کنند بنا به ذکر منبع رسمی ، 40٪ از عرضه ارز دیجیتال تراست ولت توکن TWT برای جذب کاربر هدف گذاری می شود، 15٪ در جامعه Trust Wallet توزیع می شود، 30٪ نگهداری می شود. در ذخیره و 15 درصد به توسعه دهندگان اختصاص یافته که از اکتبر 2020، Trust Wallet هنوز توکنومیک یا برنامه انتشار کامل برای Trust Wallet Token منتشر نکرده است.

توجه به این نکته تراست ولت توکن TWT، مانند هر ارز دیجیتال، شاید در معرض نوسانات ناگهانی و قابل توجه باشد

در نتیجه،  Trust Wallet Token تراست ولت توکن  (TWT) یک توکن کاربردی بوده که مزایا و مشوق‌های بیشتری را برای کاربران کیف پول Trust Wallet فراهم می‌کند. این توکن می تواند برای دسترسی به تخفیف در خریدهای درون برنامه ای و معاملات DEX و همچنین مشارکت در حاکمیت و شکل دادن به توسعه برنامه استفاده شود. در حالی که تراست ولت توکن TWT از زمان عرضه اش تا حدی نوسان قیمت را تجربه کرده و چشم انداز کلی برای توکن مثبت میباشد، زیرا کاربران بیشتری به اکوسیستم کیف پول Trust Wallet می پیوندند و تقاضا برای خرید تراست ولت توکن TWT افزایش می یابد. مانند هر سرمایه گذاری، باید که قبل از فروش و خرید تراست ولت توکن TWT تحقیق کنید و خطرات مربوط به آن را درک کنید.