برداشت آنی ریال صرافی ارز دیجیتال ارس بیت

چرا برداشت آنی برای تریدرهای بازار ارز دیجتیال مهم است؟ بیایید مزایای این خدمت متمایز از صرافی ارس بیت را از نگاه یک تریدر بررسی نماییم.

فرض کنید به عنوان یک تریدر حرفه ای در بازار کریپتو کارنسی مشغول به خرید و فروش انواع ارز دیجتیال هستید. با توجه به وضعیت بازار در یک برهه ای از زمان تصمیم می گیرید تا دارایی های ارز دیجیتالتان را به ریال تبدیل نمایید. بدون شک هر تریدری دوست دارد تا این پرداخت به صورت آنی شکل بگیرد. به عبارت دیگر برداشت آنی ریال از صرافی برای یک معامله گر از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

ما در صرافی ارس بیت علاوه بر امن کردن دارایی های کاربران خود را متعهد به تسویه حساب آنی با مشتریان اقدام می دانیم.

برداشت آنی ریال صرافی ارز دیجیتال ارس بیت

مزایای برداشت آنی

1- حفظ جریان نقدینگی و برداشت آنی ریال

یک تریدر حرفه ای نسبت به چابکی بازار ارز دیجیتال و دیگر بازار های مالی اشراف دارد. او می داند که بازار های مالی می توانند در لحظه دچار اوج و صعود های غیر قابل پیش بینی شوند. به این جهت است که راکد ماندن جریان نقدینگی در حساب صرافی ارز دیجتال و عدم برداشت آنی هیچ گاه مطلوب یک معامله گر نمی باشد.

2- پرداخت آنی ریال صرافی نیاز یک تریدر حرفه ای

شیفت دادن به بازار های مالی مختلف جزو شگردهای هر تریدری می باشد. یک معامله گر در مقاطع مختلف برای سود بردن حداکثری در بین بازار ها حرکت می کند. این یک روش معمول در بین تریدرها است که البته نیاز به تجربه و تبحر خاصی دارد. برای درک بهتر مطلب به مثال زیر توجه نمایید:

یک مقطع زمانی بد برای بازار ارز دیجتیال و یک مقطع زمانی خوب برای بازار فارکس در نظر بگیرید. یک معامله گر حرفه ای هیچ گاه خود را گرفتار روند منفی بازار نمی کند. هر گاه احساس تداوم نزولی بودن یک بازار را داشته باشد با شیفت کردن خود به یک بازار مثبت به تداوم گرفتن سود خود از بازار ادامه می دهد.

حال فرض کنید سرمایه های یک تریدر در حساب صرافی بدون پرداخت آنی ریال باشد. او ساعات بیشتری را باید برای تامین نقدینگی منتظر بماند و این به هیچ وجه برای یک تریدر مطلوب نیست. یک تریدر هوشمند دوست دارد :

- جریان نقدینگی خود را در سریع ترین زمان ممکن به یک بازار صعودی شیفت نماید. او به چابکی بازار ها ایمان دارد و نمی خواهد لحظه ای از بازار ها و اخبار عقب بماند.

- برای معامله گران کوتاه مدتی لحظه ها با ارزش هستند. او به دنبال سود در کوتاه ترین زمان ممکن است و نمی تواند برای نقد شدن دارایی های خود معطل صرافی ها بماند.

- عمل کردن به استراتژی ها در گرو داشتن نقدینگی در آن زمان است. اگر این نقدینگی به هر علت تامین نشود تنها ترین کسی که ضرر را تحمل خواهد کرد تریدر است. بازار هیچ گاه معطل معامله گر نمی ماند بلکه یک تریدر باید خود را با آن هماهنگ کند.

صرافی ارز دیجیتال ارس بیت با آگاهی کامل نسبت به این موضوعات بستری را فراهم نموده است تا فرآیند پرداخت در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد. چابکی بازار ارز دیجیتال از یک سو و حفظ ارزش زمان برای فعالین بازار ارز دیجیتال از سوی دیگر برداشت آنی را به یک اصل برای ارس بیت تبدیل نموده است.

نحوه تبدیل دارایی های ارز دیجیتال به ریال

برای تبدیل دارایی های ارز دیجیتال به ریال در سایت صرافی ارس بیت کار سختی پیش روی ندارید. کافی است مراحل زیر را انجام دهید :

1- اگر دارایی هایتان در یک صرافی دیگر باشد در گام نخست باید کوین، توکن یا تتر های مورد نظرتان را به صرافی ارس بیت منتقل نمایید.

برداشت آنی

2- با تبدیل دارایی هایتان به ریال می توانید درخواست برداشت وجه را در سایت ثبت نمایید.

برداشت آنی ریال

3- صرافی ارس بیت در کمتر از 3 ساعت عملیات انتقال را انجام می دهد و پول را به حسابی که قبلا در سایت ثبت کرده اید واریز می نماید.

برداشت آنی ارز دیجیتال ارس بیت

توجه داشته باشید که سقف پرداخت ریالی برای هر تراکنش 500 میلیون ریال و حداقل میزان واریز نیز 100 هزار تومان می باشد.

اگر به عنوان یک Trader برداشت آنی ریال برای شما نیز جزو اولویت ها می باشد همین الان می توانید نسبت به ثبت نام در سایت صرافی ارس بیت اقدام نمایید. در صرافی ارس بیت احراز هویت شما در کمتر از 5 دقیقه انجام می شود و شما میتوانید نسبت به نقد کردن دارایی هایتان به ریال در سریع ترین زمان ممکن اقدام نمایید.